Şimdi Ara

Asus'un özel tasarımlı GeForce GTX 580 DirectCU II modeli detaylandı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
13.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Statistik

quote:

Orijinalden alıntı: born2bemad
    Ha bu arada 3 slot 5 slot olmasının nvidia ile alakası yok.Nvidia sadece kartın üstündeki gpuyu yapıyor.

nvidia ve gpu ile ilgisi yoksa neden 3 slot sogutucu yaptilar? fazla isinan gpu'yu sogutmak icin degil mi?

Demek istediğimi anlamamışsın anlaşılan. Kartın soğutucusunu 3 slot yapmak nvidianın değil kart üreticisinin insiyatifinde onu anlatmak istedik.Aynı gpuyu taşıyan 2 slot kaplayan kartlarda var hatırlatırım.Argesini yapıp kasarsan tek slotda yaparsın.İstersen 5 slotta yaparsin.Amacın nvidiaya b.k atmakmı yoksa laf olsun diye muhaliflik yapmakmı anlamadım..Sanki piyasadaki üst seviye kartların hepsi tek slot kaplıyomuş gibi konuşmuşun.Alayı 2 slot.E buda özel tasarım bir kart olduğuna göre?... Farkettiysen çalışma hızlarıda verilmemiş.
  • quote:

quote:

quote:

Ha bu arada 3 slot 5 slot olmasının nvidia ile alakası yok.Nvidia sadece kartın üstündeki gpuyu yapıyor.

nvidia ve gpu ile ilgisi yoksa neden 3 slot sogutucu yaptilar? fazla isinan gpu'yu sogutmak icin degil mi?

Demek istediğimi anlamamışsın anlaşılan. Kartın soğutucusunu 3 slot yapmak nvidianın değil kart üreticisinin insiyatifinde onu anlatmak istedik.Aynı gpuyu taşıyan 2 slot kaplayan kartlarda var hatırlatırım.Argesini yapıp kasarsan tek slotda yaparsın.İstersen 5 slotta yaparsin.Amacın nvidiaya b.k atmakmı yoksa laf olsun diye muhaliflik yapmakmı anlamadım..Sanki piyasadaki üst seviye kartların hepsi tek slot kaplıyomuş gibi konuşmuşun.Alayı 2 slot.E buda özel tasarım bir kart olduğuna göre?... Farkettiysen çalışma hızlarıda verilmemiş.

gtx 570'e niye 2 slotlu sogutucu yaptilar?! buna niye 3 slotlu yaptilar?! cunku gtx580 daha fazla isiniyor.
  • Arkadaşım anlamak istemiyorsun galiba gtx 580nin zaten 2 slot modelleri var.Yani 570 ten örnek vermene gerek yok.
  • burda nVidia'ya degil, 3 slotlu sogutucya ve gtx580'e laf ediyorlar, niye bu kadar kastin ki?!
  • Benim kastığım falan yok.Tersine kasıyor gibi görünen sensin ben ilk mesajımda bir ayrımı yaptım.Şundan değil bundan kaynaklı diye.Ne hikmetse ondan alıntı yapıp birşeyler ispatlamaya çalışıyosun.Senden başka nvidiaya laf etmeye çalışan pekte birilerini göremiyorum.Neyse... herkes istediği gibi düşünmekte serbest.
  • ASUS amacı dikkat çekmese ,bu konuda üstüne yok ,damperli kamyon gibi GTX 580 DirectCU II ,E.kartı çok ısınıyorsa NVIDIA GPUsunda revizyon yapsın ,ahanda bu kart anakart'da 3 slotu kapatır varsa 4 slotuda kullandırmaz...ASUS birde buna güzel 1 fiyat çeker.Haberi ilk NGOHQ'de gördüm Millet (L0L) yazmakdan yorum yapamamış :D
  • quote:

Benim kastığım falan yok.Tersine kasıyor gibi görünen sensin ben ilk mesajımda bir ayrımı yaptım.Şundan değil bundan kaynaklı diye.Ne hikmetse ondan alıntı yapıp birşeyler ispatlamaya çalışıyosun.Senden başka nvidiaya laf etmeye çalışan pekte birilerini göremiyorum.Neyse... herkes istediği gibi düşünmekte serbest.

ben nvidia'ya laf etmedim, sogutucuya ve gtx580'e ettim, ama sen sirf nVidia karti oldugu icin bu kotu 3 slotlu tasarimi savunuyorsun
  • quote:

quote:

Benim kastığım falan yok.Tersine kasıyor gibi görünen sensin ben ilk mesajımda bir ayrımı yaptım.Şundan değil bundan kaynaklı diye.Ne hikmetse ondan alıntı yapıp birşeyler ispatlamaya çalışıyosun.Senden başka nvidiaya laf etmeye çalışan pekte birilerini göremiyorum.Neyse... herkes istediği gibi düşünmekte serbest.

ben nvidia'ya laf etmedim, sogutucuya ve gtx580'e ettim, ama sen sirf nVidia karti oldugu icin bu kotu 3 slotlu tasarimi savunuyorsun

GTX580 kimin gpusu nvidianın değil mi? O zaman nvidiaya laf etmişin dimi.Sabaha kadar etsende umrumda değil.Saçma bir polemik yarattın iyi niyetle cevap veriyordum artık vermeyecem boş bir tartışmaya dönüşüyor.Sırf nvidia oldugu icin 3slot kötü tasarımı savundugumu nereden çıkardın? Allah için söyle nerden çıkardın? Savunupta ne dedim? Soğutucuları nvidia değil kart üreticileri yapıyor dedim.Beynin baştan birşeye kitlenmişse zikrinde o yönde olur.Tartışma çıkarmaya çalışma.
  • süper bir kart ama fiyatı açısından alınabilir olacağını sanmıyorum.
  • Asus mars gibi fiyatını yüksek tutarsa bu kartı da alamayız haliyle. Ama güzel yapmışlar.
  • ==== Metaller çok seksi duruyo harbiden ama anakartlara da yazık, köşeden 3 tane tornavida bile beni düşündürüyo

=== Audi A6 reklamındaki metal yamultan adam geldi aklıma.... güzel duruyo kendimi tutamayıp beğeniyorum bu devasa tasarımı...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.