Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Asus'un özel tasarımlı GeForce GTX 580 DirectCU II modeli detaylandı

50
Cevap
0
Favori
13.662
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> Asus'un özel tasarımlı GeForce GTX 580 DirectCU II modeli detaylandı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    804 Mesaj
    Asgard gemisi gibi yav. Çok karizma olmuş tasarım. Artık şu kartları ters bassalar ya. Süper olur vallahi :D
    |
    |
  • Yarbay
    5824 Mesaj
    Soğutmasının etkin bir başarı göstereceğine eminim..
    |
    |
    Komutan logar bir gemi yaklaşıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi breaker06 -- 12 Ocak 2011; 18:17:31 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    357 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ßekir

Nvidia'yı artık çift slot da kesmiyor

:))))))))))))) Anca Soğutur
    |
    |

Orijinalden alıntı: atrix41

Asus'un kalitesi Tartışılmaz bide Nvidia ise tadından yenmez benim kasa alır

yorumun yanlış anlaşılabilir
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: konix

Keşke 3 slot yerine pcb'nin doğrultusunda yanlara taşacak soğutma yapsalar. Nasıl olsa bunu alacak adamın kasası geniş olur.

Örn:

çok daha mantıklı hem slı da yapılabilir bu takoz hem anakartı yamultur hemde çift slot ne demek mübarek 5970
    |
    |
    intel i7 2600k 5.5 ghx,phenom 965 4.69,i7 4770k 4.5ghz/asus maximus VI formula,asus maximus ıv extreme,gıgabyte 870a-ud3,gigabyte z97x gaming g1/msı gaming 780 ti,TİTAN X,zotac 1080gtx amp ext sli /gskill 8gb 1600mhz cl7/corsair h90 sivi sogutma/cm haf942/cooler master silent pro gold 1200w
  • Yarbay
    3647 Mesaj
    yeri olan için ve kasası benim gibi şaffaf içi görünenler için iyi bir tercih olabilir.Eğer görünemzse anlamı olmaz spor otomobili andırıyor dış görünümü soğutucu da ben başarılıyım der gibi duruyor.Testler çıkınca değerlere beraber bakarız
    |
    |
  • Yarbay
    6765 Mesaj
    ürünün soğutucusuna bakınca robot gibi hareket edecek sanıyom yada uzay aracı gibi
    |
    |
    |
    |
  • Yarbay
    10467 Mesaj
    Bu başka bir direk bakır olmuş.
    |
    |

''Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, mensuplar memleketi olamaz. En doğru ve en gerçek tarikat, uygarlık tarikatıdır.''

♥♥♥ DH KARDEŞLİK TOPLULUĞU ♥♥♥
  • Yarbay
    3109 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: paratuzağı

quote:

Ordan oraya nasıl bağladın
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: konix

Keşke 3 slot yerine pcb'nin doğrultusunda yanlara taşacak soğutma yapsalar. Nasıl olsa bunu alacak adamın kasası geniş olur.

Örn:

Eğer o soğutucuları bir yere tutturamazsan hemanakartın hemde ekran kartının başını yersin.
    |
    |

Orijinalden alıntı: paratuzağı

quote:

Anlaşıldı bile

Soğutucu harika görünüyor. Asus kalitesi kendini göstermiş. Az biraz GTX260 Matrix'i andırıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hrN1905 -- 12 Ocak 2011; 22:32:19 >
    |
    |

• Emekli Yönetici
    5990 Mesaj
    Soğutucu büyükmüş,
    Teleobjektife takılan SLR gövde gibi yakında vga'ya takılan cpu, ram ve ssd görebiliriz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    6888 Mesaj
    Vay vay vay vay güzel kart ama
    |
    |
  • Yarbay
    3624 Mesaj
    İyi güzelde niye hala bit kadar tan takıyorlar onu anlamıyorum... Koyun irice bir yada iki tane fan, sessiz sessiz çalışsın...
    |
    |
    |
    |
    Ha bu arada 3 slot 5 slot olmasının nvidia ile alakası yok.Nvidia sadece kartın üstündeki gpuyu yapıyor.
    Bu kadar şişko bir kart olması asusun üstüne tasarladığı heatsinkten kaynaklı.Onun ayrımına varalım önce.
    Piyasadaki directCU soğutmalı kartların soğutma performansı ve sessizliği süper.GTX460 TOP canlı canlı inceledim ve harika.
    Bu directCU 2 ile işi ileri götürdülerse ne ala..Referans modeller ikna edemedi ama bunun için belki bozarım SLI..
    |
    |

Orijinalden alıntı: born2bemad
    Ha bu arada 3 slot 5 slot olmasının nvidia ile alakası yok.Nvidia sadece kartın üstündeki gpuyu yapıyor.

nvidia ve gpu ile ilgisi yoksa neden 3 slot sogutucu yaptilar? fazla isinan gpu'yu sogutmak icin degil mi?
    |
    |
Reklamlar
e-ticaret
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
haberler
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,421
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.