Şimdi Ara

Asus ULTRABOOK UX303UB-R4088T Kullanıcıları Gurubu (i7 6500U 13,3' 8 GB 256 GB SSD W10) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
203
Cevap
12
Favori
21.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tam da Asus demişken Hp envy13t nin fiyatı 4 binden 3300 lere düşmüş. Aklım iyice karıştı, fikri olan var mı, yeni çıkmış bir ürünün neden birden bu kadar düşürmüşlerdir fiyatı?
  • balkan82 kullanıcısına yanıt
    ne biçim ülke arkadas afrikadamıyız neyiz. her şeyin kötüsünü kakalıyorlar. getiren de getiriyor.
  • nivadan N kullanıcısına yanıt
    Buyuk ihtimal indirim yaptilar sene sonu icin. Yukselir yakin zamanda. Ayrica ux303ub ile donanim konusunda karsilastirilamaz. Harici ekran karti var bir kere Asusta. Hp envy13t de sadece islemciyle gelen kart var. Hp de buna gore daha ince tabi ki. Donanimdan kaynakli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • asus da indirime girmişti. yılsonu indirimi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aiss -- 2 Ocak 2016; 1:41:18 >
  • ---

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aysegul-dh -- 10 Mart 2016; 7:05:26 >
  • ağırlık probleminiz yoksa dell 7537 size alternatif olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: elkarun

ağırlık probleminiz yoksa dell 7537 size alternatif olabilir

Önerinizin bağlantısını anlayamadım.
  • aysegul-dh kullanıcısına yanıt
    Buna bu parayı veriyorsun ya eğer ağırlık problemin yoksa bu cihazda sizin isteklerinize cevap verebilir diyorum sadece. Bakarsan hak verirsin. Bu konuya gelen herkes o makineye sahip değil kimileri fikir edinmek için burda.

• quote:

Buna bu parayı veriyorsun ya eğer ağırlık problemin yoksa bu cihazda sizin isteklerinize cevap verebilir diyorum sadece. Bakarsan hak verirsin. Bu konuya gelen herkes o makineye sahip değil kimileri fikir edinmek için burda.

Benim isteğim i7 6500U 13,3" 8 GBRAM 256GB SSD W10 ve 1.5 kg ağırlığı geçmediğine göre öneriniz attan indirtip eşeğe bindirtmek gibi birşey olsa gerek.
    Bana aralarındaki farklari anlatır mısınız ? Neden dell eşşek asus at oldu.

• quote:

Bana aralarındaki farklari anlatır mısınız ? Neden dell eşşek asus at oldu.

Ben yukarıya Asus UX303UB-R4088T'un özelliklerini yazdım.
    Siz de önerdiğiniz dell 7537'in özelliklerini karşısına yazın karşılaştırmayı görelim
    zaten o şekil de bir cevap yazmıştım ama sizin kendiniz araştırıp bulabileceğinizi anladığım için uzatmak istemedim. TRUELİFE full hd (render ve edit için özel üretilen ekran paneli) dokunmatik ekran. Gt750m gddr5 , ddr3 840 dan iyidir. 16gb ram. 7 8 saat pil ömrü ve dahasına sahip bu laptop. Bu laptop direk macbook pro retina 15 e rakiptir üniversitesi öğrencileri için üretilir.orijinal ücretsiz win 2 sinde de var galiba.700 dolarlık depolama kullanan bu alet n550jk dan %6250 civarında bir oranda daha iyi depolama ve nicelerine sahip ama detaylı olarak notebookcheck den bakmanız lazım. Ben hafiflikten ve tasarımdan yanayım lakin asus un bu laptobu gt840m olmadan basit bir ultrabook. Dell 7537 sınıfı belli profesyonel bir laptop. Asus hd6100 yerinr 840m la harici bir vram yapmış ama 840m tartışılır işte.

• quote:

zaten o şekil de bir cevap yazmıştım ama sizin kendiniz araştırıp bulabileceğinizi anladığım için uzatmak istemedim. TRUELİFE full hd (render ve edit için özel üretilen ekran paneli) dokunmatik ekran. Gt750m gddr5 , ddr3 840 dan iyidir. 16gb ram. 7 8 saat pil ömrü ve dahasına sahip bu laptop. Bu laptop direk macbook pro retina 15 e rakiptir üniversitesi öğrencileri için üretilir.orijinal ücretsiz win 2 sinde de var galiba.700 dolarlık depolama kullanan bu alet n550jk dan %6250 civarında bir oranda daha iyi depolama ve nicelerine sahip ama detaylı olarak notebookcheck den bakmanız lazım. Ben hafiflikten ve tasarımdan yanayım lakin asus un bu laptobu gt840m olmadan basit bir ultrabook. Dell 7537 sınıfı belli profesyonel bir laptop. Asus hd6100 yerinr 840m la harici bir vram yapmış ama 840m tartışılır işte.

görebildiğim kadarıyla

Asus UX303UB-R4088T 6.nesil dell 7537 4.nesil yani 2013 yapımı
    asus ssd dell hdd
    asus 1.45kg dell 2.5 kg a yakın
    asus 8gb ram dell 16 gb ram

yani bence 16 gb ram alanında dell üstün

ama Asus'un ssd olması,
    dell'e göre epeyce hafif olması dolayısıyla yanınızda takoz taşınması yerine 1.45kg hafif birşey taşınması
    2 nesil daha yeni işlemci kullanması
    üstelik fiyat açısından hemen hemen aynı olan Asus UX303UB-R4088T'un alınması daha mantıklı geliyor.

Şimdilik istediğim özelliklere yakın görebildiğim HP var.
    Tabii eğer Dell de benzer bir model ile bizim piyasaya girerse bir de dell olur karşılaştırılabilecek ultrabooklar arasında.

Amaç ilk açtığım konu başlığından da belli zannediyordum: Hedef Konu : Ultrabook

Takoz gibi 15 inch lik 2.5 kg ya yakın bir laptop gibi gözüken ama aslında desktop diye adlandırılsa daha doğru olabilecek bir ürün değil

Sadece gülüp geçiyorum :) o kadar çok hatanız var ki göstermeye değmez, uzatmaya değmez :) o yüzden 7537 takoz olsun 303 kral :) . 2.5kg olması dışında tüm + lar bu laptopta belki işlemcisi 2015 kalabilir ama 2016 modelide gelecektir :) Macbook pro retina 15 in gpu modelleride 2.02 kg şimdi sizin laptop ondanda iyi oldu değil mi :) 1.98kg msi gs60 dan yada mf839dan falan da iyi olmuştur :)

• quote:

Sadece gülüp geçiyorum :) o kadar çok hatanız var ki göstermeye değmez, uzatmaya değmez :) o yüzden 7537 takoz olsun 303 kral :) . 2.5kg olması dışında tüm + lar bu laptopta belki işlemcisi 2015 kalabilir ama 2016 modelide gelecektir :) Macbook pro retina 15 in gpu modelleride 2.02 kg şimdi sizin laptop ondanda iyi oldu değil mi :) 1.98kg msi gs60 dan yada mf839dan falan da iyi olmuştur :)

Ultrabook demiştim farketmediniz galiba.

ayrıca bahsettiğiniz msi lar ın veya Macbook ların fiyatları 3600'lerin çok üstünde,
    Siz 'gülmekten' benzer özelliklere sahip daha uygun fiyatlı ultrabook göremeyip başka konulara dalıyorsunuz.
    'gülmek' ten elmalarla armutları karıştırmaya başladınız galiba ne de olsa daha kolay geliyor galiba size

Kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aysegul-dh -- 4 Ocak 2016; 17:13:30 >

• Geçen gün vatan da inceledim ürün çok şık gerçekten asus kalitesi tartışılmaz zaten. Yalnız klavyesinin rengini de gold yapsalarmış daha iyi olurmuş sanki renk uyumu hiç hoşuma gitmedi.

• Baya tutuldu. Teşhiri bile satıldı 😄

• Asusta karar kıldım ama Bimeks de fiyat kazı ve hep teşhir ürünü. Ebrar Bilgisayarda fiyat uygun ama tanıyan bilen var mı, güvenilirmidir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nivadan

Asusta karar kıldım ama Bimeks de fiyat kazı ve hep teşhir ürünü. Ebrar Bilgisayarda fiyat uygun ama tanıyan bilen var mı, güvenilirmidir?

Bence teşhir ürünü kesinlikle almayın
    Online satışların da büyük oranda teşhir ürünü olduğuna eminim. (Ebrar sadece online satış yapıyorsa onilne satıştan kaçınmanız yerinde olur
    Direk mağazadan açılmamış bir kutu içinde almanızı öneririm
    Fiyatlar yılbaşı arifesinde çok iyiydi.
    Doların 3 TL ye yaklaşması sonucu böyle oldu sanırım.
    Mağazalardaki fiyatları hergün kontrol edin.
    Haber vermeksizin hafta arası bile bir günlüğüne düşebiliyor
    Dolar daha da artarsa riski de var beklemenin.
    Son karar sizin
  • Ürünün işlemcisi 6. nesil ve piyasaya çıkalı çok olmadı. Bu Bimeks kaç tane getirdi de sadece teşhirleri kaldı ellerinde? Fiyat da artmış. Gerçi alacak olan teşhirini bile alabilir, o PC'ler çok beklememiştir
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.