Şimdi Ara

Asus Türkiye, Apple'ı bolca eleştiren yeni reklamını yayınladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
1.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Asus Türkiye, Apple'ı bolca eleştiren yeni reklamını yayınladı 

Apple, özellikle yeni MacBook Air sürümünde yalnızca bir USB portu barındırarak bir çok teknoloji şirketinden tepki gören reklamlarla karşılaşmıştı. Kullanıcıların MacBook'u şarj ederken USB bağlantı kuramaması ve ekstra aparata ihtiyaç duymaları eleştirilmiş ve daha ince ultrabook modelleri bulunan üreticiler reklamlarla göndermelerde bulunmuştu.

Ülkemizde bu tip göndermeli reklamları pek görmesek de Asus bu konuda fitili ateşlemiş bulunuyor. "İşte Buna Waouw Denir" adıyla yayınlanan reklamda Tim Cook'un yerinde Justin Cash adındaki hayali bir karakter bulunuyor. Stand-up sanatçısı Deniz Alnıtemiz'in oynadığı Cash, yeni BoomBook modelinin tanıtımı için sahneye çıkıyor ve göndermeler başlıyor.

"Neredeyse bir öncekinin aynısı", "Değişen bir şey yok gibi" cümlelerle tanıtılan BoomBook üzerinde klavyeden bazı tuşlar çıkarılmış ve bu tuşları satın alabilmek için ekstra bir "satın al" tuşu eklenmiş. BoomBook satın almak için sıra bekleyen insanların da gösterildiği reklamda "Sonsuz taksit" gibi absürt satın alma seçenekleri de bulunuyor.

MacBook'un yanında iPhone ve iPad'ler de reklamdan nasibini almış. Uzun süredir piyasada bulunan ve bir çok yerde bulunabilen tavşan kulaklıklı kılıflar yeni bir ürünmüş gibi "Rub-it" adıyla tanıtılıyor. Yeni tanıtılan tablet modelinde "hepimiz çok yetenekliyiz tabletlerde harika resimler çiziyoruz" cümlesiyle hedefin iPad Pro olduğu açıkça belli ediliyor. Sonrasında ise yeni çıkarılan "eRazor" silgisi ile Apple Pencil tiye alınıyor.

• Mağara izledik güldük geçtik. Eski yorumlarda paylaşıldı

• Magara değil mi bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mağarada izlediydim ama yinede sağolun

• Asus Türkiye, Apple'ı bolca eleştiren yeni reklamını yayınladı

Alt kısımdan sarj edilen Dünyadaki En Mükemmel En Kaliteli Faresini unutmuşlar sağlık olsun.(Dip Not : Ama O 2dk sarj edince 14564 saat rerorö)

• Nereden izleyeceğiz

• quote:

Orijinalden alıntı: alimmm78

Nereden izleyeceğiz

özellikle eRazor tanıtımı beni benden alıyo her izleyişimde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Basteryus -- 1 Aralık 2015; 18:44:49 >

• Vizelerin moral bozukluğunu attım vallahi izlerken :-D

• Magarada kalsaydiniz keske daltonlar

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seyretmiştim ama yine seyrettim.Yıllardır zaten olan şeyleri yeni yapmış gibi küteliyorlar,millette çılgın gibi saldırıyor. Hoca uçmaz müritler uçurur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • erazoru neden 100 dolara ekstradan satışa çıkarmamışlar ki, apple'ın boombook bir kalemine 350 lira veriyorsak silgiyede verilir artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doom II -- 1 Aralık 2015; 19:58:31 >
  • biraz daha erken haberini yapsaydınız iyiydi bunların biraz daha kısasını tv kanallarında yayınlasılar daha iyi olur

• video süper olmuş fakat asus telefonları çöp
  • Ne güldüm beee:))

• Sen önce Türkiye teknik servisini düzelt sonra gel laf et. Adamlara telefonu veriyorsun 1 hafta içinde yanıt veriyorlar. Asus'a öyle mi? 1 aydır monitörle uğraşıyoruz..

• asus turkiyede keske basarılı olsaydı da onlarada laf etmeseydik.Ama igneyi baskasına cuvaldızı kendine batır asus
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crashlone

Asus Türkiye, Apple'ı bolca eleştiren yeni reklamını yayınladı

Alt kısımdan sarj edilen Dünyadaki En Mükemmel En Kaliteli Faresini unutmuşlar sağlık olsun.(Dip Not : Ama O 2dk sarj edince 14564 saat rerorö)

Sanırım şaka bu. Öyle olduğunu söyle.
  • Apple'ı eleştirince en iyi oluyor sanıyorlar bu firmalar galiba. Önce kendileri biraz düzelsin sonra dalga geçsinler.

• Aslında burda birazda insanları aşşağılama yapılıyor biz hiç birşey yapmadık geçen senin aynısı deniyor ama millet almak için birbirini yiyiyor gibide bir imaj oluşturulmuş şimdi burda ironi insanlara mal damgası vurmak mı yoksa Apple aynısını satıyor ama adamların pazarlama stratejisi iyi yani cem yılmaz' ın bir skecindeki gibi ''Uzay eriği ulan bildiğimiz papaz erik ne... Uzay eriği yersen'' mi demek isteniyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.