Şimdi Ara

ASUS TUF SABERTOOTH X99 + i7 6800K Fiyat Revize

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
2
Favori
1.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #Anakart Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Merhaba , yükseltme sebebiyle satılıktır , ürünler aktif çalışan sistemden sökülmüştür , oc siz kullanılmıştır ,

FİYAT : 2250 TL

ASUS TUF SABERTOOTH X99 + i7 6800K Fiyat RevizeASUS TUF SABERTOOTH X99 + i7 6800K Fiyat RevizeASUS TUF SABERTOOTH X99 + i7 6800K Fiyat RevizeASUS TUF SABERTOOTH X99 + i7 6800K Fiyat RevizeASUS TUF SABERTOOTH X99 + i7 6800K Fiyat RevizeASUS TUF SABERTOOTH X99 + i7 6800K Fiyat RevizeASUS TUF SABERTOOTH X99 + i7 6800K Fiyat Revize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fvgumus -- 9 Ekim 2020; 15:21:57 >

• fiyat takip

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fiyat takip
  • İşlemci voltajsız stabil (OCCT Linpack ya da IntelBurnTest de) kaça kadar çıkıyor?
    iyi satışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elky

İşlemci voltajsız stabil (OCCT Linpack ya da IntelBurnTest de) kaça kadar çıkıyor?
    iyi satışlar
    Valla hocam , ilk aldıgım dönemde prime95 ve intelde bir kaç deneme yapmıştım ama rakam hatırlamıyorum, çok uzun zamandır stock şekilde kullanıyorum , tekrar takıp test yapıp rakam söyleme durumum yok.
  • 6850k ve eski anakartım.. Anakart muazzam.. Kullanan biri olarak alacaklara tavsiye ederim. Ancak bu zamanda bu rakam.. bilemedim.. Ederi konusunda şüphe yok ancak , iki üründe de garanti bitmiştir diye tahmin ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OSINOS

6850k ve eski anakartım.. Anakart muazzam.. Kullanan biri olarak alacaklara tavsiye ederim. Ancak bu zamanda bu rakam.. bilemedim.. Ederi konusunda şüphe yok ancak , iki üründe de garanti bitmiştir diye tahmin ediyorum.
    Evet hocam garantileri bitik malumdur :) Fiyatı güncelledim.
  • fvgumus F kullanıcısına yanıt
    Bu CPU seti alıp kullanacak olan adam, hele hele bu zamanda OC'siz kullanmayacak. Çünkü OC'siz bu hali ile "Single Thread" ya da oyunlarda OC'siz 4790K gerisinde kalır. Sorunsuz AllCore 4.3Ghz, 4.5Ghz görmesi lazım ki, güncel kullanımda 9600K (ki oda OC olacak) ile yarışsın.

Bu arada bende de hem 4790K (delid AllCore 4.8Ghz) hem de Xeon E5 1660 v3 (AllCore 4.4Ghz) var, X99 kullanıyorum, LGA2011-3 yeri başka ama güncel rakiplerine göre değerlendirmek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elky -- 10 Ekim 2020; 23:46:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elky

Bu CPU seti alıp kullanacak olan adam, hele hele bu zamanda OC'siz kullanmayacak. Çünkü OC'siz bu hali ile "Single Thread" ya da oyunlarda OC'siz 4790K gerisinde kalır. Sorunsuz AllCore 4.3Ghz, 4.5Ghz görmesi lazım ki, güncel kullanımda 9600K (ki oda OC olacak) ile yarışsın.

Bu arada bende de hem 4790K (delid AllCore 4.8Ghz) hem de Xeon E5 1660 v3 (AllCore 4.4Ghz) var, X99 kullanıyorum, LGA2011-3 yeri başka ama güncel rakiplerine göre değerlendirmek lazım.
    6800k 6-12 değil mi? 4790 ile kıyaslıyorsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • forvet09 kullanıcısına yanıt
    Kıyasladığımız 4790k 4/8 1660v3 de 8/16
    OC siz bu 3 işlemci de tatmin etmez. Kastım budur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almak için pm attım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hellcast -- 21 Ekim 2020; 20:37:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tarafımca alınmıştır. Fazıl beye ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum. ürünleri beklemekteyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hellcast

Tarafımca alınmıştır. Fazıl beye ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum. ürünleri beklemekteyim.
    Hayırlı Olsun , işten erken cıkabilirsem bugün veririm kargoya olmadı , yarın sabahtan inşAllah
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.