Şimdi Ara

Asus TUF Gaming Ryzen 4.Nesil İşlemcilerle Kullanıcı Kulübü (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.983
Cevap
69
Favori
269.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    60 hz modeli, zaten model numaralarıda farklı. Misal abd ve ingilterede yüksek hz li olanı satışta, ispanya ve bizde düşük olanı. Parlaklık 250 nit miş, iyi bari 220 değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende ön sipariş geçtim arkadaşlar. Fiyat olarak biraz daha yukarı çıkabilirmiyim diye baktım ama, malesef bütçemi de çok zorlamak istemedim. İlerleyen dönemlerde de fiyatların çok ineceğini düşünmüyorum. Yakın zamanda tv olarak ta Samsung q70r ve sony xf9005 takip ederken 2 ay önceki fiyatlar arasında en az 1000 tl fark oynuyor şuan. Uzun vadede düşer falan diye düşündüm, black friday dedim ama bir arkadaş yorumunada hak vererek gelen vergiler bu ürünlerede dokunursa göreceğimiz fiyatlar bizi üzer gibi geliyor. Bunların bağlamında oyun ve film için genel olarak önerilen bu bilgisayarı tavsiyeleriniz üzerine bende almış oldum. Umarım uzun vadede beni üzmez ve f/p olarak kalır.

Ekleme: İlerleyen zamanda ekstra 1 ram ve ssd ile sanırım 3-5 sene beni üzmeyeceğini düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qLhF -- 24 Mayıs 2020; 8:15:45 >
  • Ekrana cok takilmayanlar icin mevcut piyasaya gore iyi fiyat, aslinda olmasi gereken fiyat bu diger modeller sacma uctu son donemde dolar yuzde 20 arttiysa cogu model yuzde 50 artti fahiş bir sekilde, velhasil fotograf video editte renklerle isin yoksa ve 60hz e takilmiyorsan mevcut piyasaya gorr rakipsiz fiyatlar bence.

• 17.3 versiyonu neden gelmediki 15.6 cok kücük gelıyor bana .
  • Başlık açıldığı iyi olmuş bende 4800h ve 1660ti modeli ön sipariş verdim . İnşallah 60hz leri getiremezler de müşteri memnuniyeti için 144 Hz panelli olanları aynı fiyata getirmek zorunda kalırlar biz de bayram ederiz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZevkiSefa -- 24 Mayıs 2020; 10:31:34 >
  • qLhF Q kullanıcısına yanıt
    Güzel günlerde olsun hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sipariş etmeyi düşünüyorum hatta belli zamandır 4.nesil Ryzen bekliyordum ama ekran 60hz olması düşündürmedi değil. Ne yapacağımı bilemedim.
  • antizero kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı durumdayım :'(

• Ekran baya baya kötü. Yorumlardan okuduğum kadarıyla çok arada kalmış durumdayız. Ne yapmalı bilmem 😔

• Evimde asus marka 165hz 1ms lik 27” full hd monitörün var ekran konusu bende tamamen kapandı😀 200-300 e kelepir bi +8gb ile uzun yıllar beni götürecektir

• Acaba fiyat sonra düşer mi, 60hz miş ya diyenlere bayram günü taze taze bir haber...

"Banka bonosunda vergi arttı, döviz ve altın alımında vergi 5'e katlandı."

https://m.haberturk.com/son-dakika-banka-bonosu-doviz-ve-altin-alim-satiminda-vergi-ne-oldu-haberler-2689895-ekonomi

• Valla son dönemde her seyin vergisi artıyor Bu sebeple beklemedim ben de sipariş verdim.

Doğum günü hesabına tanımlı hesap ile 50tl indirimli oldu. Bu arada dunya kadar para veriyoruz kargo 10tl.

Herkese hayırlı olsun.
    Oğlan ve bana bayram hediyesi olsun.
    10 yıllık 2.nesli notebook kullanıyordum. Bu iyi oldu, biraz oyun oynarız.
    Bu arada genellikle evde kullanılacağı için soğutucu onerinizi paylaşırsanız iyi olur.

29 Mayıs 2020 tarihinde stoklarda olacaktır.
    Ürün farklı bir fiyattan satışa sunulabilir. Eğer ürün daha yüksek bir fiyattan satışa sunulursa, ön sipariş veren müşteriden fiyat farkı alınmaz, ayrıca teslimatta öncelik sağlanır. Ürün daha düşük bir fiyattan satışa sunulursa, aradaki fark teslimatı takip eden 1 hafta içerisinde ön sipariş veren müşteriye ödenir.
  • qLhF Q kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam.
  • zipmaker kullanıcısına yanıt
    Dostum yeni Ryzen serisini Asus'tan daha ucuza getirecek bir marka olacağını zannetmiyorum. Evet ekran iyi değil. Bu arada Ram 16 GB olmalı.
    Tabi bunlar eklenince muhtemelen 4800h 10000 üzeri olacaktır. 4600h ise 8000 den fazla olur. Ben de dizüstü almayı planlıyorum. Bu işlemcileri
    gördükten sonra Intel benim için bitmiştir. 1 Haziran'dan sonra Vatan açılacakmış. Umarım Ryzen 4000 serisi ürünleri getirir ve görebiliriz.
    Bu kadar parayı gözden çıkardıktan sonra fiyatlar uygun olursa bir miktar daha verip özellikle 16 GB ram olan modelleri tercih etmeli.
    Farklı ekranlı ürünler İspanya ve Türkiye'ye gönderilmemiş. Umarım gelir...
  • saredsa kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam.
  • ZevkiSefa kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın hocam.
  • İnşallah size de daha güzelleri nasip olur .

• caksak kullanıcısına yanıt
    Ben çok bekledim gelmeyince vazgeçtim

• 17,3 kasa olsa bende alcam.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.