Şimdi Ara

Asus TUF Gaming Ryzen 4.Nesil İşlemcilerle Kullanıcı Kulübü (228. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.983
Cevap
69
Favori
268.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hayır tuşlara basmada hiç sorun yok.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • https://www.hepsiburada.com/asus-tuf-fx706li-hx200-intel-core-i5-10300h-8gb-512gb-ssd-gtx-1650ti-freedos-17-3-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV00000277ZD?magaza=Hepsiburada Asus tuf in bu modelini almayı düşünüyorum sizce nasıl arkadaşlar iyi mi ısınma problemi çıkartır mi bana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar tekleme sorununu hala yasayan var mi ? ben bu son gunlerde cok az yasamaya basladim. Onceden 3 4 saatte bir kesin olurken suan. gun de 1 2 ye dustu. Son win guncellemelerini kurduktan sonra bu sekilde oldu.

• insaatmüh. İ kullanıcısına yanıt
    3-4 gündür hiç yaşamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: insaatmüh.

arkadaslar tekleme sorununu hala yasayan var mi ? ben bu son gunlerde cok az yasamaya basladim. Onceden 3 4 saatte bir kesin olurken suan. gun de 1 2 ye dustu. Son win guncellemelerini kurduktan sonra bu sekilde oldu.

teklemelerin sebebi armourycrate, son windows güncellemesi ile performans düşüşü de oldu onunla da alakası vardır muhtemelen.

• Critos kullanıcısına yanıt
    Armory crate artık yüklenmiyor sanırım. Silmiştim ben mağazadan falan da kaldırılmış. Asus'un sitesinden indirince yükleme takılı kalıyor bir türlü yüklenmiyor. Sorun onda herhalde dediğiniz gibi. Bende fan sorunu başlamıştı baya hırıltılı çalışıyordu fanlar. Armory crate i sildim düzeldi normal çalışıyor artık.

• Dün BIOS güncellemesi yaptım. Ondan öncesine kadar, kullandığım programlar ve oynadığım oyunda fan devreye girmezdi hiç. Şimdi devreye giriyor, sıcaklık biraz artmış. Bu sorunu yaşayan var mı?

• Alcarinquue A kullanıcısına yanıt
    Ben de bios güncellemesi yaptım. Ben de bir değişiklik olmadı. Normal kullanımda ve oyunda aynı.

• Windows update ile banada geldi 316 kodlu bios güncellemesi yüklemeli miyim başka sorun var mı.

• insaatmüh. İ kullanıcısına yanıt

Ben de halen tekleme eski yoğunluğunda devam ediyor günde 3-4 kez yaşıyorum. tum win güncellemelerini yaptım bios u da 316 ya yükselttim. Maalesef halen ASUS bir çözüm üretmedi, artık beklemiyorum da zaten, bununla yaşamayı öğrenmek zorundayız sanırım.

• JoSpadEs kullanıcısına yanıt
    Ben kaç gündür hiç tekleme yaşamadım

• Ben birkaç gündür tekleme yaşamıyordum ama son 2 gündür birer kere tekleme yaşadım. Geçtiğini düşünüp seviniyordum tam :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sorun devam ediyor, yaşamıyorum diyen arkadaşlar, muhtemelen henüz denk gelmediler.

• Ben günde 13saat civarı kullanıyorum pc yi. Dediğim gibi kaç gün oldu daha tekleme olmadı. Armory crate yüklü değil bende.

• Teklemenin sebebini yazmıştım. 5-10 sayfa öncesinde bulabilirsiniz çözümünü de. Veya konu içinde aramaya "tekleme" yazarsanız da çıkar muhtemelen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Critos -- 2 Mayıs 2021; 19:31:40 >

Neymiş çözümü bir yazda dünya âlem öğrensin, forumlar bunun cevabini arıyor 1 yıldır...

• Murattarikulu M kullanıcısına yanıt

Ben de onu soyluyorum, henüz denk gelmemişsindir diye.

• JoSpadEs kullanıcısına yanıt

Armoury Crate, yazida belirtilen dosya ve tum ASUS servislerini kaldırdım, ancak tekleme devam ediyor.

• Silmeme ragmen arkada armoury crate ve ASUS servisleri çalışmaya devam ediyormuş, onları da durdurdum. Su ana kadar tekleme yaşanmadı, olursa tekrar bilgi vereceğim.

• 
Sayfa: önceki 226227228229230
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.