Şimdi Ara

Asus TUF Gaming Ryzen 4.Nesil İşlemcilerle Kullanıcı Kulübü (227. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.983
Cevap
69
Favori
268.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: berkantkz

ben kurmuyorum kendisi normal kullanımda bir anda kuruyor. ekran gidip geliyor bakıyorum sürücü sürümü değişmiş.

Bende de geçen aynısını yaptı, mavi ekrana kadar gitti düzeltemedim mecburen format atmak zorunda kaldım. Formattan sonra ilk işim Windows Update'den sürücü güncellemelerini kapatmak oldu. Aman hocam dikkat edin şu bilgisayarın yazılım tarafı maalesef berbat.

• BLADEEEE kullanıcısına yanıt

ikinci m2 girişi yok bu modelde. sata girişini veya halihazırda kullandığınız ssdyi söküp takacaksınız.

• Arkadaşlar, bilgisayarı servise göndereceğim. Gönderirken kendimin taktığı sata ssd yi söküp mü göndereyim yoksa takılı şekilde mi? Yani iade gibi bir şeye karar verirlerse benim ssd mi çıkarıp bana veriyorlar mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamer4fun4 -- 7 Nisan 2021; 17:46:53 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Gamer4fun4 G kullanıcısına yanıt
    Cihazı aldığınız halde gönderin yani çıkarmalısınız

• Critos kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.

• Arkadaşlar FA506IU modeli için hangi ssd'yi önerirsiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kireito -- 9 Nisan 2021; 19:34:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kireito K kullanıcısına yanıt

hocam m2 mi sata mı? fiyatı vs için daha detaylı yazabilir misiniz

• Critos kullanıcısına yanıt

Açıkçası pek bilgim olmadığı için hangisi olacağını da bilmiyorum 😅 arasındaki fark nedir ? Ama sanırım m2 düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kireito -- 10 Nisan 2021; 9:25:13 >

Samsung 970 evo plus kendimde kullanıyorum öneririm. Daha düşük fiyatlı istersen samsung 980, samsung 970 evo, samsung 860 evo şeklinde gidebilirsin. Benim aldığım ürünün 5 yıl garantisi var. Eğer alacak olursan dikkat et 2 yıllık garantili yazanda var.

• Ethos E kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim. İnceleyeceğim Asus TUF Gaming Ryzen 4.Nesil İşlemcilerle Kullanıcı Kulübü 

• Arkadaşlar birkaç defadır bilgisayarı açtığımda bu yazıyla karşılaşıyorum. Sizde de böyle oluyor mu acaba ? Bilgisi olan var mıdır ?
    Asus TUF Gaming Ryzen 4.Nesil İşlemcilerle Kullanıcı Kulübü

• 4600H 1660ti Neweggden söyledim. Gelmeden iptal etme şansım da var şuan. Ne önerirsiniz ? Şunu yap şunu yapma diye

Bende de ara ara oluyor . Ayda 4-5 kez oluyor neredeyse. Bir de bugün durduk yerde fan hırıltısı başladı. Laptop soğukta kaldığında ilk 3-5 dk çalışırken hafif hırıltı oluyordu ısınınca geçiyordu. Bugün laptopu 2-3 saat kullandım birden Bi hırıltı başladı geçmedi bir türlü. Sesi duymamak için Kapadım ben de laptopu. Sanırım servis yolu gözüküyor yavaştan.

• Murattarikulu M kullanıcısına yanıt

Umarım herhangi bir sorubu yoktur bilgisayarının :(

• Forumu sık sık takip eden arkadaşlar bilir. Daha önce klavyede s ve d harflerinin silindiğini söylemiştim. Sorun etmedim, ne de olsa sık kullanıyorum dedim, baskı sonuçta, silinir dedim ama bu ne Asus? D harfi erimiş delik oluşmuş. 6 aylık bilgisayarım. 24 aya hiçbi tuşta yazı kalmayacak o zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkantkz -- 17 Nisan 2021; 18:39:2 >

• berkantkz B kullanıcısına yanıt

Hocam biraz sert kullanıyor olabilir misiniz? çünkü tüm üretilen klavyeler aynı asusun laptoplarda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Critos

Hocam biraz sert kullanıyor olabilir misiniz? çünkü tüm üretilen klavyeler aynı asusun laptoplarda.

sert kullanıp ne yapıyor olabilirim :D önceki bilgisayarım da asus'tu 2015'ten bu yana kullandım. 2600 csgo saatimin 2300 saatini onda yaptım onda hiçbi şey olmadı bu oyuncu bilgisayarında klavye gidiyor işe bak :D

• quote:

Orijinalden alıntı: berkantkz

Forumu sık sık takip eden arkadaşlar bilir. Daha önce klavyede s ve d harflerinin silindiğini söylemiştim. Sorun etmedim, ne de olsa sık kullanıyorum dedim, baskı sonuçta, silinir dedim ama bu ne Asus? D harfi erimiş delik oluşmuş. 6 aylık bilgisayarım. 24 aya hiçbi tuşta yazı kalmayacak o zaman.

Ben hiç oynamıyorum ama A tuşu kenarlarından basınca çalışmıyor yani serçe parmağımla yazmaya çalışınca algılamıyor illa ki ortasına basmam lazım sizde de durum böyle mi ?

• CJ11 C kullanıcısına yanıt

1 ay önce 7600 liraya aldım ve memnunum açıkçası. Yanında bir de 370tl hediye çeki verdiler. Çeki kullanacağımı pek sanmıyorum ama yine de güzel bir şey vermiş olmaları. Belki satarım.

Soğutma kötü değil bence, gayet ideal olan 90 derece altı sıcaklık değerlerinde kalıyor işlemci. Ekran kartı 60-75 arası zaten.

Fan curve ayarlanabilmesini isterdim sadece. İşlemci 35 dereceyken bile az da olsa fan çalışıyor. 60'a kadar çalıştırmazdım imkanım olsaydı.

Renoir Mobile Tuning kullanan yok mu hiç? Laptopta pek güç gerektirmeyen işlemler yaptığımda laptopun gücünü düşürüp pil avantajı sağlıyorum ben genellikle.

• 
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.