Şimdi Ara

Asus TUF Gaming Ryzen 4.Nesil İşlemcilerle Kullanıcı Kulübü (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.983
Cevap
69
Favori
268.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Maalesef hocam,benim karta iade ancak bugün yapıldı ve limit açıldı,stokta kalmadığı için sipariş veremedim,kısmet artık ama hepsiburadanin yaptığı bu kıyağı hiç unutmayacağım,sağlık olsun diyelim,şimdi vatan bilgisayar KDV vs indirimi olursa ordan alabilirim ya da amazon.com'u takip edeceğim,amazondaki cihazlar yüksek bataryalı ve 144 hz olanlar,tek dezavantajı tr garantisi olmaması belki ama bizim burda cihazı bozulanin başına gelenler de malum... hayırlısı olsun size de, inşallah sorunsuz bir şekilde alır ve kullanırsınız laptopu...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FistArrow

Kingston 8GB DDR4 3200MHz CL22 Notebook Rami KVR32S22S8/8
    bu ramdan daha önce aldığımı söylemiştim ve dün arkadaşıma aldığımız fa506iu ya taktım fakat dual channel olarak çalışmadı. Almayı düşünen yada alan arkadaşlar varsa direkt iade etsin.
    Memory sekmesindeki Channel bilgisine bakmalısınız. SPD sekmesi, her bir ram modülü üzerindeki öntanımlı bilgileri gösterir sadece.

• comready kullanıcısına yanıt
    hocam deneyimim yok, belki biraz çakallık olacak ama Windowsu silip freedosu geri yükleme yöntemi falan yok mu aklıma geldi yalnızca söylemek istedim

• filozof07 kullanıcısına yanıt
    Hocam acaba direk format atsam ilk geldiği hali gibi olmaz mı? İlk baslangicta acilan ürün bilgilerinin görüldüğü ekran ASUS'un kendi BIOS'u değil midir?

• Cinderella Man C kullanıcısına yanıt
    Cihaz bozuldu mu forum forum ağlarsın. :)

• yenerasker Y kullanıcısına yanıt
    Bugün bir ara stoğa girdi onbes dakika sonra bitti yine hem de yüz lira daha ucuza takip et kardeş sana da nasip olur inşallah ön siparişin mağduru olduk resmen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Bir kaç yerde yazılım yüklendiği için iade kabul edilmediğini okumuştum lisans atılmış Windows aktif edilmiş olduğu için siz eğer yüklerseniz aktivasyon yapmayın öyle iade deneyin

• quote:

Orijinalden alıntı: ZevkiSefa

Bugün bir ara stoğa girdi onbes dakika sonra bitti yine hem de yüz lira daha ucuza takip et kardeş sana da nasip olur inşallah ön siparişin mağduru olduk resmen
    6400 TL olan model mi hocam?
  • Merhabalar bir sorum olucaktı pcyi ilk kurdugumda driverleri windowsa kurdurmuştum fakat daha sonra pc yi sıfırlayıp kendım asusun sıtesınden driver kurdum problemım şu arkadaşlarım discordda sesimin çok kötü geldiğini daha önce cok daha iyi olduğunu söylüyor denetlemelerde eksik driver yok böyle bir problem yaşayan yada bana çözüm yolu önerebilecek varmı ? bana cevap verenler etiketlerse sevinirim.
  • honurhan1818 H kullanıcısına yanıt
    1 saat önce bende aynı sorunla karşılaştım online derste karşı tarafa ses çok ama çok az gidiyor driverlerin hepsi kurulu Mikrofondami bi sorun var acaba, sanırım mikrofon girişi kameranın yanında oraya yaklasip bağırmama ragmen yinede ses artmiyor.

• jocabonita J kullanıcısına yanıt
    Arıza çıkarmı canım hiç ?

ortalama bir zekanın düşünenebileceği tüm testler yapılmıştır. Asus bu firma

• Rami nerden aldınız hocam link varmıdır

• Bu Dell G5 SE Gaming Laptop serisinde de Ryzen 7 4800h yeni çıkmış sanırsam. Ama Radeon. Türkiye'ye ne zaman gelir bilginiz var mı?
  • Yorumunuzu tekrar okuyun lütfen. Sanki; satılan Asus notebook’u kötülüyor, monster’i övüyor gibi algılanıyor. Bu sebeple bu başlıkta bunu yazınca fan boy olduğunuzu düşündüm.
    Kaldı ki nerdeyse her üründe iyi/kötü deneyim yaşayanlar olur. Burada genel değerlere bakılarak karar verilir. Çoğunluk memnun ise ürün iyidir, tüketici iyi bir deneyim yaşamış demektir.
    Ürünü satın alan biri olarak sorunuz varsa seve seve yanıtlarız.

• quote:

Orijinalden alıntı: saredsa

Yorumunuzu tekrar okuyun lütfen. Sanki; satılan Asus notebook’u kötülüyor, monster’i övüyor gibi algılanıyor. Bu sebeple bu başlıkta bunu yazınca fan boy olduğunuzu düşündüm.
    Kaldı ki nerdeyse her üründe iyi/kötü deneyim yaşayanlar olur. Burada genel değerlere bakılarak karar verilir. Çoğunluk memnun ise ürün iyidir, tüketici iyi bir deneyim yaşamış demektir.
    Ürünü satın alan biri olarak sorunuz varsa seve seve yanıtlarız.
    Custom resolution unit (CRU) indirip ekran görüntüsü alabilir misiniz, orda 75hz gösterirse genellikle destekliyor paneller

yok hocam, freedos diye bir işletim sistemi var aslında, Windows gibi aynı. bios başka bir olay.

https://www.technopat.net/2018/08/22/freedos-nasil-kurulur-ve-nasil-kullanilir/amp/

bakın burda anlatmış, usb belleğiniz varsa kurabilirsiniz tekrardan

• akgolo kullanıcısına yanıt
    https://bilendenal.com/Kingston-8GB-DDR4-3200MHz-CL22-Notebook-Rami-KVR32S22S8_8.html ram bu

• 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.