Şimdi Ara

Asus TUF Gaming Ryzen 4.Nesil İşlemcilerle Kullanıcı Kulübü (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.983
Cevap
69
Favori
269.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu modelin Türkiyeye geleceğini sanmıyorum. 1tb ssd 16gb ram 144hz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • caksak kullanıcısına yanıt
    Hocam 1200 dolar+1200 dolar malum biri sana biri devlete politikasıyla 10k üzeri çıkar bu.
  • Evet fiyatı fazla oluyor gerek yok her yıl yenileniyor teknoloji en düşüğü hakkında az daha araştırma yapacağım.

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: caksak

Arkadaşlar merhaba,
    Bunu beklemeye değer mi ?
    https://www.amazon.com/gp/product/B0863DW238/ref=as_li_qf_asin_il_tl?ie=UTF8&tag=obfllrad-20&creative=9325&linkCode=as2&creativeASIN=B0865RZR9S&linkId=8dc72ef48852c2d109366f0ea8b9e759&th=1
    Gerçi Türkiyeye yollanıyor diyor vergiler dahil 1600 dolar oluyor. 11200tl yapar...

• Fiyatlar gerçekten şu krizde çok iyi diğer markalar en azından yüksek fiyat çekemez sonuçta aynı donanıma sahip Asus varken ben almam şahsen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar ben de almayı düşünüyorum fakat ssd yeteriz duruyor. buna hdd takılır mı sizce ?
  • caksak kullanıcısına yanıt
    Dostum bu model ülkemize gelmez. Belki Ram 16 GB olan başka modeller gelir...
  • umut3280 U kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi ürün hakkında konuştuğunuza bağlı küçük bir araştırmayla da bulabileceğiniz gibi 45wh bataryalı versiyonlarda ek 1 nvme 1 hdd slotu mevcut.90wh'lik versiyonda ise 1 ek nvme slot mevcut.
  • 6400 tl olandan bahsediyorum. özelliklere tam bakamadım. hdd için ek slot var mı
  • 60hz

• İnternetten bakınca bu Ti diğer Ti'lar kadar (düz halinden)bir fark oluşturmuyor gibi gözüküyor. Bilen biri bilgilendirebilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: umut3280

6400 tl olandan bahsediyorum. özelliklere tam bakamadım. hdd için ek slot var mı
    Bende merak ediyorum hem ssd için hem RAM için ekstra slot olup olmadığını

• Merdiven altındamı yapıyorlar bunu (FA506II-BQ048) asus sitesinde aratınca çıkmıyor yada bulamadım. utanıyormu bu modelden o_O
  • Bizim aldığımız hangisi acaba? Özelliklerde göremedim. Gerçi her iki model için ssd extra takılıyor. Fakat batarya hangisi acaba aldığımızın?

• umut3280 U kullanıcısına yanıt
    Hocam baktım ama hiç bilgi mevcut değil arayıp sormak lazım.
  • EmreKaanYksl kullanıcısına yanıt
    Hocam dual ram olup kolay yükseltme seçeneği özellikle resmi sitesinde belirtilmiş(incelemek isterseniz konuya ekleme yaptım.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut3280

Arkadaşlar ben de almayı düşünüyorum fakat ssd yeteriz duruyor. buna hdd takılır mı sizce ?
    https://www.gittigidiyor.com/dizustu-laptop-notebook-bilgisayar/asus-fa506ii-bq256_spp_788273
  • alihakki kullanıcısına yanıt
    Hocam bizim ülkeye özel getirdikleri model bu baya düşürülmüş asıl özelliklerine göre büyük ihtimalle güncellenmemiştir sistem çünkü ürün ön sipariş ürünü.Asus tuf gaming 15 veya 17 diye aratırsanız bulabilirsiniz.
  • saredsa kullanıcısına yanıt
    Hocam asusu arayıp sormak lazım net bilgi mevcut değil hb'de.
  • SxDark kullanıcısına yanıt
    Hocam kodları aynı değil ama.Bu bq256
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.