Şimdi Ara

Asus TUF Gaming Ryzen 4.Nesil İşlemcilerle Kullanıcı Kulübü (79. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.983
Cevap
69
Favori
268.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şimdi aradım bende yarın kesin kargolanacak dediler 23 ünde sipariş geçmiştim bir de

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler makine geldi çok şükür kurulumu yaptık çiçek gibi cihaz seri baya memnun kaldım hoş önceki laptoptan sonra her şeyden memnun kalırdım orası ayrı, şimdi beyler ben si 8gb ekleme yapacağım hangi rami almam gerekiyor? Bide açıp ram takmak garanti sürecini sıkıntıya sokmaz di mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: patagon

ddr4 3200mhz cl22 olsun. markası farketmez . birde so-dimm olsun. masaüstü rami almayın yanlışlıkla.
    Hocam uygun cl20 buldum ne fark var bu cl22, cl20 arasında uyumlu olmaz mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bir sorunum var. Windows 10 u kurdum lakin. Cihazda wifi yok internete giremiyorum driverleri kuramadım ne yapabiliriz bu konuda

• Arkadaşlar laptop'u kurdum ve normal kullanımda gayet sessiz bence. fanları arada sırada çalışıyor. genelde en düşük modda sakin ve sessiz. oyun modunda henüz denemedim. kütüphanede falan kullanılır bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: patagon

Ah hocam milletin bilgisayarı eskimeye başladı. Biz de böyle forumu okuyup avunuyoruz şimdilik. Bizim teslimatta yarına kaldı. Nasip
    Benim ki de verilmedi daha ya .

• Laptop ile normal şekilde kullanırken bile ekranda yırtılmalar oluyor sık sık nedeni nedir sizce?
  • RatedR7 R kullanıcısına yanıt
    aynısını yaşadım, hemen bir ethernet kablosu çektim modemden öyle verdim interneti. güncellemeyi alınca wifi geri geliyor.
  • ZevkiSefa kullanıcısına yanıt
    Valla hocam,sabah arayınca bugün kesin diyorlar, akşam arayınca yarın kesin diyorlar,ama bir türlü laptop kargoya verilmiyor,bizlerden sonra sipariş verenlere hangi mantıkla daha önce yolladılar anlayamıyorum,ben şimdi bir daha arayacağım,güya bugün gece 12ye kadar kesin vereceklerdi

• yenerasker Y kullanıcısına yanıt
    Bu fiyata bir daha böyle bilgisayar alamayacağım için ben de iptal etmiyorum sabırla bekliyorum sadece . Gelse de ilgilenme imkanım yoktu işten güçten . Bu saatten sonra kargoya verilirse harika olacak .

• Elimde 1 adet kutusu hiç açılmamış 8gb Kingston CL22 3200mhz ram var isteyen varsa pm atabilir 2 adet almıştım birini kullanmayacağım İstanbul/Anadolu yakası elden teslim edebilirim. FİYAT : 350 TL

• ZevkiSefa kullanıcısına yanıt
    Bakalım iyi mi yaptık kötü mü yaptık ilerleyen günlerde göreceğiz hocam,ama şu kargolama süreci umarım artık son bulur, ön siparişten alanlara yanar dönerli paket yollayacaklar galiba😀

• metinhan M kullanıcısına yanıt
    cl değeri nanosaniye cinsinden gecikme diyebiliriz. ne kadar düşük okadar iyidir.

şu an üstündeki ram ile ilgili spec in olduğu dökümanı bulamadım hocam.
    o nedenle cl değerinden emin olamadım. o kadar modele baktım ki acaba karıştırıyor muyum diye şüpheye düştüm.

bios ta ramin cl değeri yazar. yada cpu z den görebilirsiniz. size zahmet teyit etseniz. yanlış olmasın.

• RatedR7 R kullanıcısına yanıt
    Önce Ethernet ile bağla driverleri indirin. Ben öyle yaptım. Asus web sitesinde modeli ve işletim sistemini secince hepsini teker teker indirdim, kurdum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saredsa -- 1 Haziran 2020; 21:42:58 >
  • yenerasker Y kullanıcısına yanıt
    Tövbe de ya çağırma , düşünme böyle şeyler dostum . Çok güzel olacak hatta temin edemedik özür dileriz maliyetinde 144hz lı olanlardan gönderecekler inşallah

• RaceKıng26 R kullanıcısına yanıt
    Rgb renk değişimi ile ilgili üstte paylaşım yaptım.

• saredsa kullanıcısına yanıt
    Ben windows 10 yükledim otomatik geldi driverlar. Asusun siteden de indirmem mi gerekiyor ?

• patagon P kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam..

• düz 250 ver yarın alayım nerdeysen :D bide garantisi bozuluyormu bu laptopu acınca
  • 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.