Şimdi Ara

Asus TUF Gaming Ryzen 4.Nesil İşlemcilerle Kullanıcı Kulübü (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.983
Cevap
69
Favori
269.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam,siz yine şanslıymışsınız,ben ayın 24ünde verdim siparişi daha kargoya verilmesini bekliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kurtarmayı silmedim hocam direk çıkmadı
  • nacttemhem kullanıcısına yanıt
    fiyatını bilemem gelirse ben acer düşünüyorum.
  • hocam her aradığımda farklı bir şey söylüyorlar anlamadım gerçekten.
    kolay upgrade üzerinden reklam yapıp garanti dışına çıkarmanız çelişkili değil mi dedim de desem kaç yazar ne yapsın çağrı merkezindeki görevli
  • https://www.hepsiburada.com/asus-fa506iu-bq078-amd-ryzen-7-4800h-8gb-512gb-ssd-gtx1660ti-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000TYNJ9
    1660Ti'lı modeli alan arkadaşlar, ekran kartı 1660Ti'ın max-Q hali mi yoksa normali mi? Hangisi olduğunu net nereden anlayabiliriz?
  • Hocam ürün elime ulaştı. Hiçbir kırık dökük yok. Buna windows 10 pro atacagım. Key nerden bulabiliri. Yardımcı olursanı çok sevinirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar laptop geldi. Hemen windows kurayım dedim. Uefi usb hazırladım. Bios flaşı görüyor. Boot sekmesinde boot kısmında FLAŞ görüyor. Ama usb ile başlamıyor. Windows 10 2015 sürümü bendeki. Ondan mı acaba
    Asus TUF Gaming Ryzen 4.Nesil İşlemcilerle Kullanıcı Kulübü

• iz789 kullanıcısına yanıt
    2015 olmasından zayıf ihtimal hocam usb yazılırken boot edilebilir yazımda sıkıntı olmuş olabilir. En sağlıklısı usb yi tekrardan rufus ile yazın tabi hazır usb yi yenilerken windows10-2004 iso yu indirirseniz de bir daha uğraşmazsınız.

• patagon P kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Mobilden bağlanıyorum maalesef. Windows indirecek kotam yok. Rufus ile usb kurulum yapmıştım. Tekrar deneyeyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • comready kullanıcısına yanıt
    1660ti hocam. maxq yok bu seride. Yerli yabancı hiçbir kaynakta ve kendi sitesinde yok yani. bataryanın 48w olduğu. ekranın 60hz olduğu vs. hepsi mevcut maxq olsaydı oda çıkardı ortaya. alan arkadaşlardan da aksi bir malumat gelmedi. elimizdeki veriler bunlar :)

• windows 10 yükleyen arkadaşlar keyleri nerden buldunuz.
  • 1080pHD 1 kullanıcısına yanıt
    144 hz olmasının da götürüsü olabilir silent modda 5-5,5 saat götürür gibi
  • yenerasker Y kullanıcısına yanıt
    Ah hocam milletin bilgisayarı eskimeye başladı. Biz de böyle forumu okuyup avunuyoruz şimdilik. Bizim teslimatta yarına kaldı. Nasip

• patagon P kullanıcısına yanıt
    Birkaç sitede (max-q) yerine (laptop) yazdığını gördüm.
  • Adettendir emniyet kemerli kutu fotosu.

Asus TUF Gaming Ryzen 4.Nesil İşlemcilerle Kullanıcı Kulübü

Kutu köşeden yirtikti ama şöyle bir içeri baktım, asıl kutuda deforme yoktu aldım.

Windows kurulumu çok kısa sürdü. Gerçekten çok güçlü bir bilgisayar. Bana göre mucize gibi 9 yıllık laptoptan geçince valla ne fan sesi var ne de başka bir problem. Bu mal bir harika dostum diye bağırasım geliyor.

• zipmaker kullanıcısına yanıt
    İşlemci ve ekran kartlarının masaüstü ve laptop versiyonları farklı. laptop versiyonu olduğunu belirtiyor hocam. Mobile yada laptop yazar.

• BLADEEEE kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Kargocular vurmuş kırbacı vurmuş kırbacı. Sende emniyet kemeri ile muamele et hocam. Güle güle kullan.

• umut3280 U kullanıcısına yanıt
    Hocam üniversite öğrencisiyseniz windows azure bedavaya veriyor. Değilseniz netten 15 20 liraya alabilirsiniz ya da windows 10 key diye aratarak biraz deneyerek bulabilirsiniz ama 2 3 ay sonra sorun çıkarabilir o keyler.

• TheLordOfTheGames kullanıcısına yanıt
    Neyse deneyecem bir şeyler. Şarj olmasını bekliyorum.

• prtsc0 P kullanıcısına yanıt
    Hocam mail atmak en mantıklısı müşteri hizmetleri genel bilgiden sorumlu mail attığımızda direkt departmana gidiyor diye biliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.