Şimdi Ara

Asus TUF Gaming Ryzen 4.Nesil İşlemcilerle Kullanıcı Kulübü (76. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.983
Cevap
69
Favori
268.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynı ürünü bende alacaktım dün gece karar değiştirip 4800 H 1660ti olan asusu sipariş verdim baya araştırdım fakat bu fiyat seviyesinde başka 1660ti ekran kartlı cihaz yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nirvana4ever kullanıcısına yanıt
    İyi hocam oda 60hz bu devirde sıkıntı. Hayırlı olsn bulamazsam acer bekleyecem

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hayırlısıyla geldi bilgisayar model FA506II 4600H Asus TUF Gaming Ryzen 4.Nesil İşlemcilerle Kullanıcı Kulübü

• arkadaşlar bataryası iyi mi youtubeden sadece video izleyerek 5-6 saat götürür mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: worldpartner

arkadaşlar bataryası iyi mi youtubeden sadece video izleyerek 5-6 saat götürür mü?
    youtube'dan izleyince götürmeyebilir ama kendi bilgisayarındaki videoyu izlerken götürür diye tahmin ediyorum, internetten çekerken ekstra yük biniyor.
  • Arkadaşlar,1660ti modeli eline ulaşan var mı,ben az önce yine h.burada müşteri hizmetleri ile konuştum,bugün mutlaka kargoya verileceğini söyledi 🤔

• worldpartner W kullanıcısına yanıt
    5-6 saat YouTube de olsa PC den de olsa zor gibi, anca her ayarı minimuma çekince ekran parlaklığı en düşük klavye ışığı kapalı falan olsa belki ama normal kullanımda 3 saat civarı kullandırır. Benim gördüğüm kadarıyla kendi bilgisayarımda

• acaba kod yazarken 5-6 saatleri görebilir mi
  • yenerasker Y kullanıcısına yanıt
    Bugün gelmesini bekliyorum hocam. Perşembe sipariş verdim kargoya cuma verildi. Sabırla bekliyoruz bakalım.

• Benim üründe geldi. nasıl kurulum yapacağım? birisi anlatabilirse sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: worldpartner

acaba kod yazarken 5-6 saatleri görebilir mi
    https://www.ultrabookreview.com/36108-asus-tuf-gaming-fa506iv-review/

4 saat götürür gibi youtbe 48 wh batarya ile
  • haxal H kullanıcısına yanıt
    Hocam iletişime geçtiniz mi?Dediğim gibi dolandırıcılığa girer fatura ile farklı ürün göndermek.
  • haxal H kullanıcısına yanıt
    Hocam cihazı tekrar almanız zor olabilir ben aldığım cihazı istiyorum deseydiniz.
  • metinhan M kullanıcısına yanıt
    Hocam en az 5-10 arası fps farkı yaşanır ama bunu geçtim vram detayı da önemli.
  • prtsc0 P kullanıcısına yanıt
    Hocam kurtarmayı silmen sorun oluşturabilir dikkat et.
  • umut3280 U kullanıcısına yanıt
    Oyun için pro modu öneriliyor.
  • holosko1253 H kullanıcısına yanıt
    Pro,home,education,enterprise.
  • prtsc0 P kullanıcısına yanıt
    Hocam yuh artık ya niye böyle saçma şeyler söylüyorlar anlamıyorum.NET bir şekilde mail atıp öğrenmek gerekiyor cihaz sahibi hocalarımdan biri mail atabilir mi acaba?Bu çelişkiyi de ekleyip,cihazın üstüne kolay yükseltme ibareleri vs var diyip söylemek lazım çünkü bunu özellik olarak koymaları çoook saçma bir şey olur bu halde.
  • holosko1253 H kullanıcısına yanıt
    Hayırlı uğurlu olsun hocam.
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.