Şimdi Ara

Asus tuf Gaming B450m-pro II sıfır anakart

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
2
Favori
1.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
AMD / Intel #AMD AMD #Asus Şehir #Siirt İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #Anakart Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Asus tuf Gaming B450m-pro II sıfır anakart

Anakart sıfır kasadan çıkarılmıştır. Hiç kullanılmamıştır. 2 yıl garantili ve faturasıyla verilecektir.

Takas yoktur. Fiyat sondur.

Detaylı özellikleri:

https://www.hepsiburada.com/asus-tuf-gaming-b450m-pro-ii-amd-b450-ddr4-4400-mhz-oc-am4-matx-anakart-p-HBV00000ZJYOI?magaza=7Renk&url_src=and-product-detail

Fiyat :1999 TL kargo ücretsiz

Asus tuf Gaming B450m-pro II sıfır anakart

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 1999 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Evet | 5 Ekim 2024 Satıldığı Şehir : Siirt Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : Sürat Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Şahsen bu anakartı kullanıyorum. Bir anakartın işlemci performansı ve oc potansiyeline bu denli etki edeceğini bilmiyordum. Yine asus b450 yongalı mk2 anakarttan sonra bu anakartı almıştım. Diğer anakartta 4,2 ghz üzerine ne yaptıysam çıkmayan silver sample r5 3600 işlemcim bu anakart üzerinde 1,1750 voltajla 4,4 ghz full stabil kullanılıyor. Mosfet soğutucuları çok başarılı. Render esnasında bile dokununca en fazla ılık seviyede ısıya ulaşıyor. Kesinlikle fiyatından büyük iş yapan bi anakart

• emrekaradag kullanıcısına yanıt

yorumlarınız için teşekkür ederim

• 1 adet satıldı 1 adet daha var.

• Fiyat takip

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Aynı anakartı kullanıyorum valla tam fiyat performans ürünü özellikle o.ç perfonmansı kayde değer

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 5600g için düşünüyorum, takip edelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emrekaradag kullanıcısına yanıt
    Sırf ses yongası alc1200 diye düşünüyorum, yoksa 5 yılı geçmiş b450 pcie 3 anakarta 2000 lira vermek pek de mantıklı gelmiyor. oyuncu kulaklığında kartın ses performansı nasıldı hocam ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kings Never Die -- 13 Aralık 2022; 17:11:36 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Kings Never Die kullanıcısına yanıt

bende rog delta var hocam usb kulaklık olduğundan 3,5 mm çıkışı hakkında yorum yapamayacağım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.