Şimdi Ara

Asus Tuf fx706lı-hx175 10300h 8gb 512gb Gtx1650ti 17.3 144hz (7759TL)Trendyol (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
4
Favori
7.415
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    gri rengi daha güzel gözüküyor zaten hocam
  • CJ11 C kullanıcısına yanıt
    Renkler aynı değil mi ikisinin de

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • yasincalis kullanıcısına yanıt
    hayır siyah olanını kullandım bu siyah değil gri , ki bence grisi daha güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CJ11 -- 22 Nisan 2021; 12:49:39 >
  • Cloud gaming hızla yaygınlaşıyor. Tahmini 1-2 yıla kullanışlı hale gelir. Alınacaksa ekran özellikleri güzel büyük bir model seçilebilir güçlü cpu ve gpuya para gömmektense.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TherafluForte kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz PC boyle bir PC değil mi ? 17.3 ve 144 hz

• Aldım ben de .8 gb ram güncellemesi ile iyi olur inşallah.

• Babangida Babayaro kullanıcısına yanıt
    Ben de aldım hocam 2933mhz ram piyasada neredeyse yok gibi yalnız :) bossbilisim sitesinde bulabildim sadece
  • quote:

Orijinalden alıntı: zambelli

Ben de aldım hocam 2933mhz ram piyasada neredeyse yok gibi yalnız :) bossbilisim sitesinde bulabildim sadece

Link atabilir misiniz. Hayırlı olsun.

Teşekkür ederim.https://www.bossbilisim.com/kingston-kcp429ss68-8-gb-ddr4-2933-mhz-260-pin-so-dimm-kcp429ss68-146806 bunu aldım. 2-3 tane daha 2933mhz ram var sitede ama bir tanesinin kodu yanlış yazılmış siteyi arayıp durumu söyledim. Diğeri ise sunucu ram’i. Bu attığım linktekini sipariş verdim ben bakalım ne zaman gelecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: zambelli

Teşekkür ederim.https://www.bossbilisim.com/kingston-kcp429ss68-8-gb-ddr4-2933-mhz-260-pin-so-dimm-kcp429ss68-146806 bunu aldım. 2-3 tane daha 2933mhz ram var sitede ama bir tanesinin kodu yanlış yazılmış siteyi arayıp durumu söyledim. Diğeri ise sunucu ram’i. Bu attığım linktekini sipariş verdim ben bakalım ne zaman gelecek

Hocam çok pahalı bence. O fiyatı vereceğinize dual 2x8 alsaydınız. Bir de mhz olarak 2666 alıp taksam düşük frekansta çalışır herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babangida Babayaro -- 22 Nisan 2021; 20:32:47 >

• 5000 e 500 kuponla daha da uyguna geliyor lakin bitmiş 1500 e 150 var buna uygun kupon değerlendirin ihtiyaciniz varsa

• beklemek isteyen bekleyebilir tl de beklemeyecekse... bu pcler ortalama bin dolar civarı kenara bin dolar koyup bekleyebilirsin ama gelecek ürünlerin birim maliyeti artabilir bunu göz önünde bulundurmak gerekir. tahminim yeni gelen pcler 10 k civarı olacaktır...

• zambelli kullanıcısına yanıt

bossbilişimden alışveriş mi yaptınız??

• acemix kullanıcısına yanıt
    Piyasada 2933mhz ram bulabildiğim tek site orasıydı.
  • zambelli kullanıcısına yanıt

Tam 2933 mhz almak zorunda mıyızki?3200 falan alsak ona göre ayarlamaz mı kendisi otomatik?

• quote:

Orijinalden alıntı: Honor2000

Tam 2933 mhz almak zorunda mıyızki?3200 falan alsak ona göre ayarlamaz mı kendisi otomatik?

Bence de ayarlaması lazım.

• boss bilişim ürün getiriyor mu ?şikayet var sitesine hiç baktınızmı ? buldum dediğin site stoklu çalışmıyor ki

• Peki içindeki 8 gb ddr4 2933 sodım Kingston rami çıkarıp, 16 gb ddr4 2666 mhz sodım ram takmak mantıklı mıdır. Çalışmama gibi bir durum olur mu? Uygun fiyata 16 gb buldum da.

Çalışır bence hocam. Tek 16 desteklemeyecek bir PC değil. Bu arada benim kargo dağıtım merkezine gelmiş ins bugün dağıtıma cikar

• quote:

Orijinalden alıntı: yasincalis

Çalışır bence hocam. Tek 16 desteklemeyecek bir PC değil. Bu arada benim kargo dağıtım merkezine gelmiş ins bugün dağıtıma cikar

Şimdiden hayırlı olsun.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.