Şimdi Ara

Asus Tuf fx706lı-hx175 10300h 8gb 512gb Gtx1650ti 17.3 144hz (7759TL)Trendyol

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
4
Favori
7.415
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Ürün açıklamasında 1650TI yazıyor. Ürün özellikleri kısmında ise 1050TI yazıyor. Hangisi doğru acaba?
  • banal tapir B kullanıcısına yanıt
    Soru: Ayrıca 1050ti mı yoksa 1650ti mı? Farklı farklı yazıyor iki ayrı yerde. Doğrusu nedir acaba?

Cevap: Değerli müşterimiz; Belirtmiş olduğunuz üründe 1650ti ekran kartı bulunmaktadır.
  • Ne diyorsunuz arkadaşlar alınır mı? Acelem yok. Yaza kadar bekleyebilirim. 13k param var. Beklemişken rtx li bir laptop mu alalım. Para dövizde şu an. Yazın 5800h lı laptoplar çıkar mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Babangida Babayaro kullanıcısına yanıt

ihtiyaç yoksa bekle

• quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

ihtiyaç yoksa bekle

İhtiyacım yok. Masaüstü sistemim var. Rx 5500 xt li. Onunla idare ediyorum.. Yazın beklemek mantıklı dediğiniz gibi.

en son biri bana aynı şekilde ihtiyacın yoksa bekle dediğinde hemen hemen aynı özellikteki laptoplar 3400 TL idi... Hala bekliyorum.
  • Geçen sene bu özelliklerdeki monster lar aynı fiyattı, uygun olup olmadığını kıyaslamanız için yazayım dedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TiRaNTx kullanıcısına yanıt

Müdür sen bu gidişle daha çoook beklersin. Hayırlı beklemeler diliyorum sana  

• ResistibiLiTy kullanıcısına yanıt
    Hiç sorma düşer dediler daha da düşecek dediler sonuç bu oldu. Çok kafama vurdum. Keşke dinlemeseydim dedim ama geçti artık. Şimdi de güç yetmez oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiRaNTx

en son biri bana aynı şekilde ihtiyacın yoksa bekle dediğinde hemen hemen aynı özellikteki laptoplar 3400 TL idi... Hala bekliyorum.

Aslında çok uygun ve güzel bir laptop. Orta ayarlarda çok güzel götürür 3 sene.

Her türlü gideri var. Tabi önemli olan bütçe meselesi. Sadece ram 16 yapmak gerekir oyunlar için ve rahat çalışmak için .
  • Bir adet aldım 7839 TL ye. Ilave ram için öneriniz var mıdır ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bende 16 GB ramlisini 8.525 liraya aldım. 1x16 ram ile geliyormuş. Aradaki fark ram için değer bence. 8 gb ramli modelini Asus Türkiyeye sorduğumda 2x4 geliyor demişti. (hepsiburada olan modeli sormuştum.)

https://www.trendyol.com/asus/tuf-gaming-fx706li-hx199-i5-10300h-16gb-ddr4-512gb-ssd-gtx1650ti-4gb-17-3-144hz-fdos-p-97463375

• ekranı ips mi?

• Prof.Matematik kullanıcısına yanıt
    TN büyük ihtimal
  • Prof.Matematik kullanıcısına yanıt
    •  tarafından gönderilecektir.
    • FX706LI-HX175 Rekabette Öne Geç Zorlu oyun ve gerçek dünya dayanıklılığı için tasarlanan TUF Gaming 17, sizi zafere taşıyabilecek bir oyun dizüstü bilgisayarıdır. En yeni Intel® Core I5-10300H, CPU ve GeForce GTX 1650Ti GPU ile güçlendirilmiş bu oyun cavanarı aksiyon dolu oyunlarda 144Hz tazeleme hızına sahip ekranı sayesinde hızlı ve akıcıdır ve IPS seviyesi ekranlı ile tamamen tatmin eder.

• piyasada çip krizi var.Pc leri bile etkileyecektir

• dejavu58 kullanıcısına yanıt
    MH ile görüştüm 1*8 olarak geliyormuş. Ayrıca ram upgrade işlemi garantiden çıkarmaz dedi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.