Şimdi Ara

Asus Tuf Dash i7 11370h Rtx 3060 8 GB 512 SSD 144 Hz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
3
Favori
762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 gün 18 saat 26 dakika
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Morningstarzz (4 mesaj) SPAWN-TheUndead (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2 mesaj) Mobil (3 mesaj)
  • @
Konunun Etiketleri
Şehir #Sakarya İlan Türü #Satılık Cihaz Tipi #Dizüstü Kondisyon #Sıfır
1 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 Asus Tuf Dash i7 11370h Rtx 3060 8 GB 512 SSD 144 Hz

SATILMAZSA pazartesi günü iade edicem arkadaşlar fiyat son.

Sıfır, kapalı kutu, faturalı üründür. Jelatinleri sökülmemiştir.

1 yıl Amazon avrupa garantilidir.

İstanbul, Sakarya, ve İzmir'de elden teslim edebilirim. Monster gibi başarısız veya yerli toplama ürünlerle kıyaslamayınız.​

Yeni 11. nesil 11375H 5 ghz işlemci ve Rtx 3060 içeren 15.6 inc 144 hz FullHD panel, MAXQ teknolojisi ile en ust duzeyde grafik performansı, 8 gb ram ve 512 gb m2 ssd, backlit RGB klavye, 16 saate kadar kullanım imkanı sağlayan batarya gibi donanımların bulunduğu oyuncu laptopudur. Asus kalitesi sık ve serin soğutma sistemli kasası ile hem görüntü hem de performans noktasında en başarılı laptoplardan biridir.

Powered by Intel's latest 11th generation i7-11375H Equipped with the latest Nvidia GeForce GTX 3060 graphics NVIDIA Max-Q Technologies for peak performance and efficiency. Boost Clock (1425Mhz)/OC Boost Clock (1525MHz). Max graphics power 85W 15.6 inch 144Hz 3ms Full HD IPS display 4-Zone RGB Keyboard 8GB RAM 512GB SSD Up to 16hrs of battery

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 12000 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Evet | 6 Nisan 2022 Satıldığı Şehir : Sakarya Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

|
    |

• Rakamı aşağı çektim. Eğer satılmazsa iade edeceğim bu hafta sonunda.

• Arkadaşlar ürün satılmazsa yarın iade ediyorum. Kutusu açılmamış sıfır ürün. Bugün almak isteseniz zaten bankanın cevirecegi kurdan dolayı bu rakamın üstüne gelecek. İadeyi beklememek adına ilanı açmıştım ancak artık iade edilecek rakam satış rakamımı geçti. Son iki gün günceli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün PTT'nin çalışma saatini kaçırdım. Pazartesi son gün. Güvenlik bantına kadar kapalı. Alan olursa fatura bedeli üzerinden teslim fiyatım. 2-3 hafta beklemek ve kurdan dolayı riske atmak yerine tercih edebilirsiniz.

• Mux switch var mı bunlarda?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.