Şimdi Ara

Asus Transformer Pad TF300 (Resmi Android 4.1 Jelly Bean Güncellemesi ÇIKTI!!!) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
564
Cevap
7
Favori
41.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Jell Bean güncellemesi nasıl yüklenecek? Bilgisayara bağlayıp mı yükleniyor?
  • internete bağlı olması yeterli cihazın zaten otomatik olarak yüklemek için yırtınmaya başlıyor emin ol dikkatinden kaçmaz =) beni deli etmişti 4 saat ertele diordum 10 dk sonra gene geliyordu

bu arada tf300 bazı kablosuz ağları görmüyor nedenini bilen varmı ? jelybean denmi kaynaklı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lvien -- 29 Ağustos 2012; 15:05:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lvien

internete bağlı olması yeterli cihazın zaten otomatik olarak yüklemek için yırtınmaya başlıyor emin ol dikkatinden kaçmaz =) beni deli etmişti 4 saat ertele diordum 10 dk sonra gene geliyordu

bu arada tf300 bazı kablosuz ağları görmüyor nedenini bilen varmı ? jelybean denmi kaynaklı acaba?

anladım eyvallah sağolasın.Şu an benim tablet görüyor kablosuz ağları, sorun yok. Yanlız bazen herşey normal olmasına rağmen net kopuyor hemen arkasından bağlanıyor çok kısa bir süre gelip gidiyor , modemden mi tabletten mi çözemedim.
  • Dün Vatan tekrar kampanya yaptı 3G li ve Docklu modeli 1.135 TL ye aldım Almak isteyen arkadaşlar kampanya devam ediyor bilginize

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkesin tableti hayirliolsun..benim sorunum internette gezerken takilmalar yasiyorum..sayfa zaman zaman bir kac sn donuyor boyle sorun yasayan arkadaslar var mi warsa nasil cozdu ler paylasirlarsa sewinirim

• tf300 için benim gibi tf201 docking station isteyenler için amerikadan oldukça ucuz fiyata buldum ilgilenenler için hatta amerikadan gelicek tanıdığı olan varsa yada gidip gelicek olan varsa yakın zamanda banada alabilir=)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tatacan

Herkesin tableti hayirliolsun..benim sorunum internette gezerken takilmalar yasiyorum..sayfa zaman zaman bir kac sn donuyor boyle sorun yasayan arkadaslar var mi warsa nasil cozdu ler paylasirlarsa sewinirim

Aynı dert bende de var.Mobil sürümlü sitelerde sorun olmuyor ama masaüstü sürümde takılmalar mevcut.Donuyor ve falanca program yanıt vermiyor bekle bildir diye uyarı geliyor.Çözüm aramadım jelly bean güncellemesiyle çözülür diye düşünüyorum.Birde klavye bağlı iken bu sorunu fazla yaşamıyorum gibi geliyor, belkide bana öyle geliyor.
  • Dün vatan bilgisayardan 3gli ve docklu versiyonu aldim ve cihazla ilgili birkac sorum var, cevaplarsaniz sevinirim.
    1) Turkcell vinnimda kullandigim micro simi cihaza taktim, ama bir türlü internete baglanamadim. Simi ggoruyor fakat internete baglanmiyor. Nasil baglanabilirim?
    2) Navigasyon konusunda hangi programı onerirsiniz?
    3) Flash playeri yuklemiyor, ülke nedeniyle, nasıl yukleyebiliriz?
    4) Not almak icin (ozellikle de sesle not alma konusunda) hangi programı onerirsiniz?
    Teşekkürler!

• quote:

Orijinalden alıntı: Amiloglukozidaz

Dün vatan bilgisayardan 3gli ve docklu versiyonu aldim ve cihazla ilgili birkac sorum var, cevaplarsaniz sevinirim.
    1) Turkcell vinnimda kullandigim micro simi cihaza taktim, ama bir türlü internete baglanamadim. Simi ggoruyor fakat internete baglanmiyor. Nasil baglanabilirim?
    2) Navigasyon konusunda hangi programı onerirsiniz?
    3) Flash playeri yuklemiyor, ülke nedeniyle, nasıl yukleyebiliriz?
    4) Not almak icin (ozellikle de sesle not alma konusunda) hangi programı onerirsiniz?
    Teşekkürler!

1) APN ayarlarını yapman lazım ayaralrdan diger ayarlar oradan mobil ağlar ve erişim noktası adları muhtemelen turkcell internet vardır içine girip apn kısmına mgb yazman lazım
    2)navigasyon için acıkacsı henüz hiç denemedim o yüzden bir fikrim yok navigasyon cihazım var cep telefonumda igo myway var yeterli geliyor cunku =))
    3) flash desteği artık yok ancak web sitelerinde araştırıcaksın o şekilde apk sını bulup cihaza öyle kuracaksın
    4)not için kendi not yazılımı var 10 numara bir yazılım bence ama denemek lazım tabi
    bu arada navigasyon ve not alma yazılımları konusunda deneyimlere açığım bende=)

• tf300'üne kılıf arayanlara aşağıdaki alternatiflere bakmalarını öneriyorum..bunlardan birini alacam şahsen..sanırım sahibinden ilanı en mantıklısı görsel olarak..

http://www.yollasepete.com/urun/6629-Asus-TF300-Klavyeli-Deri-Kilif.html
    http://www.yollasepete.com/urun/6628-Asus-TF300-Standli-Deri-Kilif.html#
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-aksesuar-asus-tf300-eee-pad-donerlistandli-kilif-film-97756442/detay
    http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar/asus-transformer-tf300-kilif-amp-stand-sticker-61959293

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diez -- 5 Eylül 2012; 21:58:58 >

• Ben kılıf aldım gittigidiyordan, benim tf'nin rengi beyaz ve siyah siyah gölgelenmeler var alette. Sanırım iç kısımdaki kumaşın boyası çıkıyor, bir türlü de temizleyemedim bu renklenmeleri. Alırken bunları göz önünde bulundurun arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theadramelech -- 6 Eylül 2012; 16:12:47 >
  • Arkadaşlar tabletimizde print screen nasıl alınıyor?

Bir de bana hala 4.1 güncellemesi gelmedi, bu normal mi?
  • arkadaşlar web browser olarak ne tavsiye ediyorsunuz. Google chrome kullanıyorum ben. Özellikle jelly bean'den sonra zaman zaman donmalar yaşıyorum. kendi browserında da aynı problemler yaşatıyor.
  • HErkese MErhaba Arkadaşlar;

ekranda uzun süreli donma problemi yaşayan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akshan -- 10 Eylül 2012; 10:02:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih_1976

arkadaşlar web browser olarak ne tavsiye ediyorsunuz. Google chrome kullanıyorum ben. Özellikle jelly bean'den sonra zaman zaman donmalar yaşıyorum. kendi browserında da aynı problemler yaşatıyor.

4.1'i destekliyor mu bilmiyorum; ama ben firefox beta kullanıyorum, gayette memnunum. (Yine de istisnai olarak kısa süreli donmalar oluyor)
  • (Arkadaşlar tabletimizde print screen nasıl alınıyor?

Bir de bana hala 4.1 güncellemesi gelmedi, bu normal mi?)

Son kullanılanlar simgesine basılı tutman gerekiyor, ama bunun için önce ayarlar menüsünden aktif etmelisin.

4.1 güncellemesi bende de henüz çıkmadı.
  • Alet oyunda iken durduk yere oyundan çıkıyor ve restart atiyor ... bunun cozumu nedir bilen varmi?? Tableti @hasan aktas adli kullanicidan aldim ve aldigim gunden beri ne cep telefonunda mesajlara cevap veriyor ne cagrilara bakiyor nede burdan attigim mesaj ve yaptigim alintilara bakiyor.. sattiktan sonra birkez kendisine ulasipta bu sorun nedir diyemedim.

Dedigim gibi oyundan cikiyo ve restart atiyor durduk yere. Cihazi unlocked yapmis Ben almadan once , romda atmis sanirim. Sorun ne , nasil duzelir bilmiyorum. Yardim edebilecek biri cikarsa cok sevinirim.. alet:tf300t
  • Edit: Ayni mesaj 2.kez gitmis..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inistanbul -- 11 Eylül 2012; 17:52:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inistanbul

Alet oyunda iken durduk yere oyundan çıkıyor ve restart atiyor ... bunun cozumu nedir bilen varmi?? Tableti @hasan aktas adli kullanicidan aldim ve aldigim gunden beri ne cep telefonunda mesajlara cevap veriyor ne cagrilara bakiyor nede burdan attigim mesaj ve yaptigim alintilara bakiyor.. sattiktan sonra birkez kendisine ulasipta bu sorun nedir diyemedim.

Dedigim gibi oyundan cikiyo ve restart atiyor durduk yere. Cihazi unlocked yapmis Ben almadan once , romda atmis sanirim. Sorun ne , nasil duzelir bilmiyorum. Yardim edebilecek biri cikarsa cok sevinirim.. alet:tf300t

yazılımını güncelle ve konunun başlarında konuyla ilgili bazı işlemler açıklamıştım onları bir uygulamayı dene öncesinde düzelmezse yazılımını bir güncelle derim çünkü düşündüğüm cihaz ise o cihaza farklı bir rom yüklenmişti en son.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.