Şimdi Ara

Asus Transformer Pad TF300 (Resmi Android 4.1 Jelly Bean Güncellemesi ÇIKTI!!!) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
564
Cevap
7
Favori
41.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • haydi bakalım bindik bir alamete gidiyoruz bir keramete nolcak yükseltiyoruz bismillah
  • Yükselt Ya Flashlı Site Kaldıysa Onların Hatası Flash Resmi Olarak Desteğini Kesiyor. Yine Flash Uyumlu Tarayıcı yükleyip Flash'ı Yine Kullanabiliyorsun Bildiğim Kadarıyla
    İzlenimlerini Belirtirsin Artık 4.1'le İlgili
  • yükseltmeyi tamamladım oyunları deneyemedim işte olduğumdan ama ayarlarda hesaplar ayrı baslık altında değil ortalıkta baskada bir geliştirme görmedim birtek çözünürlük artmış sanırım olan flash player a oldu
  • çözünürlük artmış anladığım kadarıyla unlock ekranı biraz afilli olmuş böle noktalar dağılıyor filan ayarlarda hesaplar diye bir baslık altında tüm hesaplar acık olmuş ayrı bir yere girmiyoruz yani cihaz biraz daha hızlanmış durumda direk min 475 max 1.1 ghz arasında calışıyor yerel diye bir uygulama gelmiş sanırım yakındaki kişileri gösteren uygulama açılmadı internetim patlak olduğundan =) latitude gelmiş yada vardı ben görmedim =)google play dergilik gelmiş ayarlara güç tasarrufu modu özelleştirme secenekleri gelmiş geliştirici seceneklerine bir kaç yeni seçenek gelmiş şimdi esas amacım flash ları acabilmek dizi ve film izleyebilmek için =)
  • Cezalı Olduğumdan Konuyla İlgilenemedim. 4.1 Sürümü Çıkmış Hayırlı Olsun. Asus Cidden Çok Hızlı Davrandı Fakat Bende Hala 4.1 Güncellemesi Gözükmüyor. Bekliyoruz Bakalım.

Bu Arada Bende de Bazen Uygulamalarda Atıp Donma Gibi Şeylerle Karşılaşıyorum. Umarım 4.1'le Çözmüşlerdir Bunu.

Bu Arada Tf201'in Dockunu Alsak Bizim Tablette Sorunsuz Çalışır mı? Yani Bizim Tablet 201'e Göre Kalın Docka Sığmama Gibi Bir Durum Olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AktasEntertainment -- 20 Ağustos 2012; 0:21:14 >
  • garanti dışımı ya asusun sitesinden .ektim yaptım root etmedimki aleti harbiden çleyse çok kötü oldu ya hiç bi işme yaramayan işlem için garantiyi iptal ettik he :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hasan Aktas

Cezalı Olduğumdan Konuyla İlgilenemedim. 4.1 Sürümü Çıkmış Hayırlı Olsun. Asus Cidden Çok Hızlı Davrandı Fakat Bende Hala 4.1 Güncellemesi Gözükmüyor. Bekliyoruz Bakalım.

Bu Arada Bende de Bazen Uygulamalarda Atıp Donma Gibi Şeylerle Karşılaşıyorum. Umarım 4.1'le Çözmüşlerdir Bunu.

Bu Arada Tf201'in Dockunu Alsak Bizim Tablette Sorunsuz Çalışır mı? Yani Bizim Tablet 201'e Göre Kalın Docka Sığmama Gibi Bir Durum Olabilir mi?

dock u teknosada denedim fıstık gibi oturuyor asus ile görüştüğümdede zaten teknik detayları tamamen aynı dediler ekstradan tf201 dock u daha uzun pil ömrüne sahip dediler=)
  • quote:

Orijinalden alıntı: lvien

quote:

Cezalı Olduğumdan Konuyla İlgilenemedim. 4.1 Sürümü Çıkmış Hayırlı Olsun. Asus Cidden Çok Hızlı Davrandı Fakat Bende Hala 4.1 Güncellemesi Gözükmüyor. Bekliyoruz Bakalım.

dock u teknosada denedim fıstık gibi oturuyor asus ile görüştüğümdede zaten teknik detayları tamamen aynı dediler ekstradan tf201 dock u daha uzun pil ömrüne sahip dediler=)

Peki Türkiye'de Uygun Satın Alabileceğimiz Biryer Var mı? Yada Yurtdışından Gümrük Sıkıntısı Olmadan Alabileceğimiz Bir Yer Biliyor musun? Çünkü Sende Alıyordun Diye Biliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: larsrich

garanti dışımı ya asusun sitesinden .ektim yaptım root etmedimki aleti harbiden çleyse çok kötü oldu ya hiç bi işme yaramayan işlem için garantiyi iptal ettik he :D

geçmiş olsun asus uyanık o uygulamaı indirebilmen için ciihazın seri numarasımı ne öyle birşey giriyorsun o şekilde root edebiliyorsun cihazı resmi olarak hemide=) ama garanti dışı bırakıyor işte işin sana tek artısı cihazı overclock yapabilirsin orbot u kullanabilirsin rahat bir şekilde yani root isteen uygulamaları rahat yüklersin artık =)
  • quote:

quote:

quote:

Peki Türkiye'de Uygun Satın Alabileceğimiz Biryer Var mı? Yada Yurtdışından Gümrük Sıkıntısı Olmadan Alabileceğimiz Bir Yer Biliyor musun? Çünkü Sende Alıyordun Diye Biliyorum

ben sahibinden.com da birisinden buldum tabletle birlikte satıyordu dedi 2 haftaya kadar birlikte satılmazsa satarım dedi bende tmm dedim ondan haber beklemedeyim birde gittigidiyorda birisi vardı adamdan tamam alim dedim tf300 de kullanıcagımı duyunca her nedense satmaktan vaz geçti yan çizip durdu

profil adreside http://profil.gittigidiyor.com/kozhan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lvien -- 20 Ağustos 2012; 1:33:33 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

ben sahibinden.com da birisinden buldum tabletle birlikte satıyordu dedi 2 haftaya kadar birlikte satılmazsa satarım dedi bende tmm dedim ondan haber beklemedeyim birde gittigidiyorda birisi vardı adamdan tamam alim dedim tf300 de kullanıcagımı duyunca her nedense satmaktan vaz geçti yan çizip durdu

O Verdiğin Profildeki Satıcının Sattığı Ürünlerde TF201 Yok?

• nasıl over clock yapıcam bide ps3 gamepadini bağlayabilirmiyim hocam şuan bilgin varmı
  • quote:

nasıl over clock yapıcam bide ps3 gamepadini bağlayabilirmiyim hocam şuan bilgin varmı

Bildigim kadarıyla gamepad ile root un bir ilgisi yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kablosuz bağlamak için yani dock yada usb dongle almadımda
  • quote:

Kablosuz bağlamak için yani dock yada usb dongle almadımda

Üstadım bu konuyu çok araştırdım eğer ps3 sixaxis alırsan Google markette sixaxis dye uygulama var onunla çalıştırıyorsun ama kablolu yada wireless olsun dersen Dock yada USB kit e ihtiyacın var ama fiyat olarak USB daha avantajlı hem klavyede baglayabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de tf300 ün 3gli modelini dün satın aldım abimin baskısıyla. aslında klavyeli olanı almak istiyordum çünkü usb girişi benim için çok çok önemliydi. ama burda usb kit diye birşeyden bahsediyorsunuz. böyle birşey varsa çok mutlu olacağım. parası neyse önemli değil. nereden satın alabilirim bu usb kit dediğniz şeyi? yani flashdiskten dosya açabilsem ve flashdiske dosya kaydedebilsem yeter :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MmarSnan

ben de tf300 ün 3gli modelini dün satın aldım abimin baskısıyla. aslında klavyeli olanı almak istiyordum çünkü usb girişi benim için çok çok önemliydi. ama burda usb kit diye birşeyden bahsediyorsunuz. böyle birşey varsa çok mutlu olacağım. parası neyse önemli değil. nereden satın alabilirim bu usb kit dediğniz şeyi? yani flashdiskten dosya açabilsem ve flashdiske dosya kaydedebilsem yeter :)

http://www.ebay.co.uk/itm/180900073470?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

Dediğin Gibi Harddisk veya Flash Bellek Bağlayabilirsin

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

O Verdiğin Profildeki Satıcının Sattığı Ürünlerde TF201 Yok?

ben konuştuğumda satıyordu ayrı satıyormusun diye sordugumda evet demişti bi konuş bence

• quote:

nasıl over clock yapıcam bide ps3 gamepadini bağlayabilirmiyim hocam şuan bilgin varmı

cpu master pro tarzı uygulamar var ben t20 telefonumu onun sayseindeucurmuştum ama cihazı cok zorlamamalısın zaten yeterince hızlı =) ps3 game pad i usb ile bağlaman ve sonra ps3 ü cıkartman yeterli aklında olsun =)
  • ASUS-HYDRO 4.4'ü Kurmaya Karar Verdim Alet Garanti Dışı Kalacak Ama Şuanki Yazılım Bana Pek Yeterli Gelmiyor Valla. Çok Kullananı Var Bu Romun En Stabil Rom Şuan. Kurması Biraz Karmaşık Gibi. Kurduktan Sonra Ayrı Bir Konuda Nasıl Kurulacağını ve İzlenimlerini Yazacağım.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1750861
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.