Şimdi Ara

Asus Transformer Book T100TA-C2-EDU SATIN ALDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.istanbulbilisim.com.tr/asus-transformer-book-t100ta-c2-edu-convertible-touch-screen-fiyati,161864.html

Arkadaşlar istanbul bilişimden 809 liraya bu tableti aldım... ilk defa tablet alıyorum.. hem ofis hem internet amaçlı kullanmayı düşünüyorum... pek piyasada olmayan bir ürün.. istanbul bilişimdede görünce hemen gaza geldim sipariş verdim.. daha istanbul bilişimin stoğuna bile girmemiş bu ürüne bu fiyat normalmidir? özellikleri ve kalitesi laptop ı aratırmı? yorumlarınız için şimdiden teşekkürler

• gittigidiyor da su an 650 tl yanılmıyorsam bence hata ettiniz bende bu gün 450 ye aldım. şu an cihazdan yazıyorum.
  • Hocam link verebilirmisin ? siparişi Iptal etme şansım var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • amazonda indirim ile 190dolara satılan ürünü nasıl 450 liraya aldınız merak ediyorum. Tl çevirince 500 yapıyor direk. Gitti gidiyorda satılan ürün 1gb ram ve 32gb depolama ile geliyor. Arkadaşın satın aldığı ürün 2gb ram ve 64gb depolamaya sahip. win 8.1 pro işletim sistemini saymıyorum bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 16asd208

gittigidiyor da su an 650 tl yanılmıyorsam bence hata ettiniz bende bu gün 450 ye aldım. şu an cihazdan yazıyorum.

Bencede yanlışınız var hocam. Bahsettiğiniz fiyatlara yok. Zaten ürün piyasada yok.. İstanbul Bilişimdeki hem 64 lük hemde fiyatı gerçekten uygun geldi bana..

• evet farklı modelmiş. cahilliğimi mazur görün. bende aldım ama benim tablet 2gb ram ve 32gb hafızalı. hdd yeri yok. 450tlye iyimi sizce iade hakkım var. dursa mı?

• Asus t100'ün bu modelini kullananlar memnun mu, anladığımız kadarıyla performans olarak başarılı ancak sağlamlık olarak nasıl? Yere düştüğünde sert bir şekilde ne olur mesela?
  • hacidesdemir H kullanıcısına yanıt
    hortlatmak gibi olcak da hocam nasıl aletten memnun musunuz eksileriyle artılarıyla anlatabilir misin ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.