Şimdi Ara

Asus Transformer Book T100 [Kullanıcı Kulübü] [AnaKonu] [Destek] [Driver] (152. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.185
Cevap
51
Favori
215.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hayatibebek

kendi şarj cihazı ile deneyin kullandığınız şarj cihazı bozuk olabilir.

2 3 ayrı şarj aleti ve kablosuyla denedim maalesef hiçbirinde şarj oluyor ibaresi çıkmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12henry14 kullanıcısına yanıt
    sevise göndermeniz gerekiyor o zaman, çünkü içinde sizin yapabileceğiniz birşey olduğunu sanmıyorum geçmiş olsun.
  • Yorumlariniz icin cok tesekkur ederim. Bunlari goz onunde bulundurarark karar vermeye calisacagim. Seyahetlerde 5 kgluk oyun laptopu tasima dusuncesi bile artik yormaya basladi beni

• Quattro kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • skyp ta konusurken karsımdaki tam ekran ben ise onun bilgisayarında ufacık bir pencerede gözüküyorum kameradan mı acaba?
  • teşekkür ederim sırf bu yüzden bios update'ini de yapamıyorum, ac kablonun takılı olması gerektiğini söylüyor ama görmediği için ilerlemiyor güncelleme.

son olarak windows 10 update'ini nasıl yapabilirim? windows'un sitesinden yükseltici ile yapmayı deniyorum ama 8gb boş yer istiyor. herşeyi silmeme rağmen max 7gb yer açabildim
  • 12henry14 kullanıcısına yanıt
    Markasını hatırlamıyorum Migrostan 10 in 1 şarj seti içerisindeki micro usb şarj oluyor ibaresini çıkarıyor fakat çok geç şarj ediyor.
  • yükseltmeye uğraşma hiç direkt sıfırdan temiz kurulum yap. Windows 10 Home TH2 sürümünü flash belleğe yazdır yükle lisans anahtarını otomatik olarak bios dan okuyup internet bağlantısı yaptığınızda aktivasyonu hallediyor. Yok ben yükseltme yapcam ille de derseniz windows güncelleme artık dosyalarını Ofisi chrome vs. programların hepsini kaldırın. ancak o zaman yeterli düzeye ulaşıyor. ama dediğim gibi en güzeli temizce sistemi baştan kurmak. Bios update continuum için gerekiyordu ama yapabilme imkanınız yoksa da sorun değil sadece docktan ayırdığınızda kendiniz tablet modu elle seçmeniz gerekiyor hepsi bu.

@habersuz skype da görüntülü görüşme hiç yapmadım ama bildiğim kadarıyla o yazılımın tasarımından kaynaklanan birşey sonuçta aynı durumu karşı taraftaki kişi de yaşıyor :) Onun resmi nasıl ki size büyük gözüküyor tam tersi durumda orda var. Yani bu bir hata değil ama sanırım bir yerlerine tıklayınca görüşme esnasında büyüyordu diye hatırlıyorum.
  • habersuz H kullanıcısına yanıt
    aynısından bende kullanıyorum gayet güzel ve yeterli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sdk.JK

Markasını hatırlamıyorum Migrostan 10 in 1 şarj seti içerisindeki micro usb şarj oluyor ibaresini çıkarıyor fakat çok geç şarj ediyor.

2 amperlik bir telefon adaptörüyle denediniz mi?
    O tarz cihazlar genelde 1 amper akım verirler.
  • Windows 10 yüklü cihazımda Biosu güncellemek istiyorum. Daha önce Windows 8.1 yüklü iken winflash diye bir Program vardı. Windows 10 a güncelledikten sonra bu Program sanırım silinmiş. Netten arayıp buldum ve tablete yüklemeye çalıştığımda bu bilgisayar Asus ürünü değil gibi bir uyarı veriyor.
    Kısaca Windows 10 yüklü tabletle Bios güncellemesini bilen bir arkadaşımız yardımcı olabilir mi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • o.sahin kullanıcısına yanıt
    bios dosyasını diskinizin c bölümüne atıp biosa girin ve ordan easy flash bios seçip yükleyin başka türlü olmuyor bende bu şekilde yaptım zaten. yanlış bios atmayın yalnız cihaz güme gidebilir !
  • quote:

bios dosyasını diskinizin c bölümüne atıp biosa girin ve ordan easy flash bios seçip yükleyin başka türlü olmuyor bende bu şekilde yaptım zaten. yanlış bios atmayın yalnız cihaz güme gidebilir !

Çok teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tablette hdmi çıkışını nasıl çalıştırabilirim bir tane micro hdmi dönüştürücü aldım 2 farklı tv de denedim tüm slotlara taktım 4 farklı kablo denedim hepsinde sinyal yok diyor dandik 100 liralık tabletler anında veriyor bu vermiyor deli etti beni
  • aldığınız çeviricide bi sorun olabilir mi ben sorunsuz kullanıyorum çünkü. link vermek isterdim ama bilgisayarcıdan aldım internette illa ki vardır uyumlusu.
  • quote:

aldığınız çeviricide bi sorun olabilir mi ben sorunsuz kullanıyorum çünkü. link vermek isterdim ama bilgisayarcıdan aldım internette illa ki vardır uyumlusu.

kullandığınız çeviricinin ve kablonun markasını yazabilir misiniz çeviriciden olduğunu sanmıyorum internette yurt dışı sitesinde bu sorunu yaşayan çok kişi var kablo seçiyor galiba
  • 32 gb'tı micro cd olmadan 64gb veya üstüne yükseltilebilir mi?
  • markasız her hangi birşey yazmıyor :) çokda dandik birşey ama çalışıyor.

@habersuz hayır.
  • Mantıksız ama disk destekli doc u satan var mıdir?(disk olmasına gerek yok hatta olmasın

• 
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.