Şimdi Ara

Asus Transformer Book T100 [Kullanıcı Kulübü] [AnaKonu] [Destek] [Driver] (150. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.185
Cevap
51
Favori
215.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar birkaç sorum olacak yardımcı olursanız çok memnun olurum.
    32gbemmc 500gb docklu model asusum var hafıza kartı almak istiyorum bildiğim kadarıyla 64 gb a kadar destekliyor. 64 lük kartlarda hızına göre 50 tl 270 tl arası gibi fiyatlarla değişiyor nasıl bir kart kullanmayı tavsiye edersiniz?
    Windows 10a güncelledim cihazı ancak ekran döndürmesini bir türlü yapamıyorum önceden böyle bir sıkıntım yoktu bu konuda ne yapabilirim? Birde önceki sayfalarda bir arkadaşım win10 güncelledikten sonra win8 in yedeğini flashdisce kaydedip sildiğini yer kazandığını yazmıştı bu işlemleri nasıl yapabiliyoruz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selenge S kullanıcısına yanıt
    yükseltme yerine temiz kurulum yapmanızı öneririm ciddi yer açılması oluyor. Benim 18GB boş yerim var. Programları vs. hafıza kartına yüklüyorum c: diskini tamamen windows'a bıraktım. Hafıza kartı olarak Sandiskin 64GB Class 10 kartını kullanıyorum gayet yeterli geliyor bana. Bimeks hepsiburada vs. yerlerden alırsan orjinal mi konusu kafana takılmaz. Ekran çevirme ile ilgili ayar yanlış hatırlamıyorsam ekran ayarları kısmında olacaktı.
  • Teşekkür ederim hocam.

• Arkadaşlar t100 almak istiyorum dock içerisine hdd takılabilen modellerden tr deki fiyatlarına baktım 2.eline 800 tl çekenler var
    amazonda bu cihazı buldum sanırım tr ye kargo varmış
    http://www.amazon.com/gp/product/B00NC06SOM?psc=1&redirect=true&ref_=ox_sc_act_title_1&smid=A3JW7EG6TEDLT3

bu cihaz iyimidir ve ben bu toplam 355 usd mi ödeyeceğim, extra bir ücret çıkarmı bana ?
  • Merhaba arkadaşlar. T100HA almayı düşünüyorum. Amazon tarafından satılan ve kargolanan üründe $299.00 + $67.11 Shipping & Import Fees Deposit to Turkey yazıyor. 366.11$ yani 1 083.52151 Türk Lirası yapıyor fakat aynı ürünü farklı bir satıcıdan aldığımda $299.00 & FREE Shipping diyor. Vergi olayı 55dolar gözüküyor amazonda. Ben 300 dolar olanı sipariş versem ne kadar vergi öderim ve o olay nasıl gerçekleşiyor nereye veriyorum o parayı ve nasıl hesaplanıyor tahmini ne kadar olur? Hangisini alsam daha uyguna almış olurum?

Edit: Vergi çıkmayanı almaya çalıştığımda ödeme yerinde fiyatı arttı ve 100 tl kadar fazla ödeniyor sorun çözülmüştür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hatırlaa -- 17 Şubat 2016; 23:39:10 >
  • arkadaşlar merhaba, t100 32 gb var bende. bu cihazda herhangi bir parçada upgrade yapabiliyor muyuz acaba? yoksa non-upgradable bir cihaz mı bu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rock43v3r

arkadaşlar merhaba, t100 32 gb var bende. bu cihazda herhangi bir parçada upgrade yapabiliyor muyuz acaba? yoksa non-upgradable bir cihaz mı bu?

dockunda eğer disk olan modeli kullanıyorsanız sadece diski yükseltebilirsiniz. Çok zayıf bir ihtimalle belki ekranı FullHD ile değiştirebilirsiniz ama ne kadar verimli olur orası tartışılır hemde değmez.
  • anladım hocam işlemci ve ram i değişse süper olurdu hatta sadece ram i değişse çok çok iyi olurdu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • halix H kullanıcısına yanıt
    Söylediğiniz hiçbir problemi yaşamıyorum yaş gibi maşallah benimki kaç kere düşürdüm bi yerine bişey olmadı.

• yılmaz123 Y kullanıcısına yanıt
    Bende aynı konudan muzdaribim. Çok dikkat ettim bazı yerlerde açılıyo bazılarında açılmıyo. Win 10 da uyumu tam sağlayamamış program. İnşallah düzelir diyorum.

• yunusilk kullanıcısına yanıt
    Kapatırken beyaz ışığın yanıp sönmesini bekleyin sonra ekranı indirin. Açarken böyle bir probleminiz kalmayacaktır.

• Asus transformers z3735 modeli nasıl arkadaşlar? İnternet gezintisi ile banka uygulamalari için yeterli mıdır?

• hukukadami H kullanıcısına yanıt
    1 gb ramli olanını tavsiye etmem çabucak tıkanır. Yoksa Z3735 de fena değildir. Z3775 in biraz kırpılmış hali.
  • beyler dokunmatik klavye açılmamaya başladı bende. illa aşağıdan klavyeye dokunmam gerekiyor açmak için. bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

chrome da sıkıntısız kullanıyordum ama format attım alete yine de açılmıyor dokunmatik klavye.
  • Android kurmak icin bir cok yol denedim fakat beceremedim wifi acilmiyordu bu konuda saglikli bir sekilde android kurmama yardim edebilcek birisi var mi

• Asus t100 kullanıyorum, dün günceleme yapmak istedi fakat sonunda güncelleme yüklenemdi geri alınıyor yazdı,,
    Sonrada key hatası vermeye başladı. Orjinal anahtarı kabul etmiyor,nedenini bilen varmı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdote

Asus t100 kullanıyorum, dün günceleme yapmak istedi fakat sonunda güncelleme yüklenemdi geri alınıyor yazdı,,
    Sonrada key hatası vermeye başladı. Orjinal anahtarı kabul etmiyor,nedenini bilen varmı..

windows 10 mu kullanıyorsunuz ? Key kabul etmeme gibi birşey olmaması lazım çünkü zaten anahtarınız bios a gömülü otomatik etkinleştirme oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayatibebek

quote:

Asus t100 kullanıyorum, dün günceleme yapmak istedi fakat sonunda güncelleme yüklenemdi geri alınıyor yazdı,,

windows 10 mu kullanıyorsunuz ? Key kabul etmeme gibi birşey olmaması lazım çünkü zaten anahtarınız bios a gömülü otomatik etkinleştirme oluyor.

Win 8 kullanıyorum,,güncelemeyi yapamadı tam sonuna geldi ve günceleme yüklenemedi yazıp geri alınıyor yazarak devam etti sonrada ürün anahtarı olmayan bir windows hâline döndü.
    Sistemde baktığımda ürün anahtarı yok görünüyor ve ürün anahtarını etkinleştirin diyor. Windowsu çevirim içi erkinleştir tuşuna basıyorum ve win etkinleştirilemiyor daha sonra tekrar deneyin yazıyor. Anlamadım ben bu işi çözümü bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hayatibebek

quote:

Win 8 kullanıyorum,,güncelemeyi yapamadı tam sonuna geldi ve günceleme yüklenemedi yazıp geri alınıyor yazarak devam etti sonrada ürün anahtarı olmayan bir windows hâline döndü.
    Sistemde baktığımda ürün anahtarı yok görünüyor ve ürün anahtarını etkinleştirin diyor. Windowsu çevirim içi erkinleştir tuşuna basıyorum ve win etkinleştirilemiyor daha sonra tekrar deneyin yazıyor. Anlamadım ben bu işi çözümü bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum..

windows 10 kurun hiç uğraşmayın 8 le falan çok daha iyi oluyor. Ama yok ben 8 kullancam diyorsanız. Windows 8 gömülü lisansı öğrenme linkine tıklayın ve tarif edilen RW-Everything ile gömülü lisans anahtarınızı öğrenebilirsiniz. Bu şekilde anahtarı girerek 8.1 i etkinleştirebilirsiniz. Yanlız dikkat edin işletim sisteminiz normal şartlarda 8.1 olarak geçiyor olması lazım ama 8.1 single language diye de bir şey var o da kurulu olabilir.

• 
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.