Şimdi Ara

Asus TP200 notebook ile ilgili..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.vatanbilgisayar.com/asus-tp200-celeron-n3060-1-6ghz-2gb-ram-32gb-hdd-int-11-6-touch-w10-notebook.html

Haftaya şöyle bişey almayı düşünüyorum da, içimde miniminnacık bi tereddüt var...

Kullanım amaçlarım şöyle;
    -Photoshop cs5 (21gb olan değil 2 gb olan)
    -Excel, Word vb..
    -Age of Empires 2

genel olarak internette gezinmek ve ödevlerimi yapmak için alıyorum bi de arada bi hobi olarak çizim yapıyorum.

ne diyorsunuz, aliyim mi

-
    önemli edit:
    Java'nın yazılım programlarını (JDK, Eclipse vb.) da yükleyeceğim.

...

Kağıt üstünde herşey normal gözüküyor, canımı sıkan da bu zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rohanli_Theoden -- 21 Kasım 2017; 3:50:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2gb - 32gb versiyonunu alma. Çok büyük depolama sıkıntısı yaşarsın. Zaten güncellemeler, sabit uygulamalar falan derken 30 gb kafadan kullanıyor bilgisayar. Alacaksan 4gb-64gb versiyonu tavsiyemdir. Bu bilgisayar fiyatına biraz daha iyi özellikleri olan bilgisayarlar var fakat böyle güzeli pek yok. Almak için sebebinin olması gerek bir bilgisayar. Küçük olsun, hafif olsun, tablet/notebook olsun, şarjı uzun süre gitsin, her işimi hızlı olmasada sorunsuz çözsün istiyorsan alınabilir. Saydığın uygulamalar sorunsuz (hızlı demiyorum) çalışacaktır. 4gb - 64gb versiyonunu 6 aydır eşim öğretmenlik işlerinde kullanıyor ve gayet memnun. Bazen 2-3 günde bir şarja takıyor.
  • bu tür cihaz alanları hiçbir zaman anlamayacağım. 32 gb hafıza? 2 gb ram? celeron? 1000 tl?
    hafiflik için diyorsanız laptop bi buçuk kilo zaten. normal bilgisayar alın 1 kg daha fazlasını taşıyamıyor musunuz? hafiflik için tablet tercih edilmeli bence.

32 gb hdd kime yetecek? geçen a101 deki laptop 1000 tl ye yine celeronlu ama 15 inç ekran ve 500 gb hdd 4 gb ramle geliyor. o tür bir cihaz çok daha mantıklı. ha bence celerona falan bulaşmadan 1500 civarına ortlama bi i3 lü notebook almak çok daha uzun götürür. hem filminizi dizinizi izlersiniz, depolarsınız hem oyunlarınızı depolarsınız. age of 2 yi raht oynatır üstüne birçok oyundan da iyi kötü verim alırsınız harici hafızalı r5m430 da olsa bi notebook bulabilirseniz. seçim sizin yine de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lg02561 -- 27 Kasım 2017; 16:19:21 >
  • asus kullanıyorum memunum sizde neden böle oldu ben yaşamadım böle bi hata
  • vatanda 855 tl şuan
  • Babamdan 1000tl borç alıp Acer Aspire 5 aldım. Yorumlarınız için teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.