Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Asus TA210 Kasa Almak İstiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
18
Cevap
0
Favori
245
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Kocaeli
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Asus TA210 Kasa Almak İstiyorum
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    6 Mesaj
    Katılım Zamanı
    24 Eylül 2004

Durum
    Forumda değil

Resimde ki kasayı almak istiyorum fakat bulamadım Bulduğum yerderde hepsi birbirinden zor ödeme olsn fiyatı olsu. Şimdi bu kasayı satan var ise msjını bekliyorum fiyatı ile beraber. Kapı önünde ödeme tercihim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_BaD -- 14 Şubat 2005, 0:06:50 >

|
    |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

Katılım Zamanı
    24 Kasım 2002

Bu kasayı alma, beni dinlersen B serisinden bir Aopen al. Çünkü her iki kasayıda kullandım.
    |
    |
  • Binbaşı
    1530 Mesaj
    Katılım Zamanı
    21 Ekim 2004

Durum
    Forumda değil

Kasanın şeklide içide berbat simirna kesinlikle haklı o hataya bendüştüm şimdi AopenH600 la rahatım
    |
    |
    24 Eylül 2004

Durum
    Forumda değil

Zaten Aopen ileAsus arasında kaldım. Asus isteidm cünkü fiyatı uygun ve ilerde tagan 380 w2lık bir psu alıp keyfime bakarım. AOpen cidden herkes tavsiye ediyo ama pahalı. Kalitelide pahalı. Arada kaldım yaw
    |
    |

21 Ekim 2004

Durum
    Forumda değil

2 kere değişeceğine bekle 1 kez al derim o kadar zevksiz kasa olamaz Asus T10 kasasındaki(ondan da kullandım)
    likralı dar tarzını bu kasada da kullanmış kasa dar ve bir şey sığmıyor presscott desen cayır cayır dar alanda daha çok ısınıyor
    olmaz dedik bu kasa bana çektirdi başkasınada çektirmesin git dandirik 20$ lık kasa al para biriktir AOpen alırsın
    Sonra demedi deme bana dua ediceksin.
    |
    |
    24 Eylül 2004

Durum
    Forumda değil

Tamam arkadaşlar Aopen'in almışken 400 w'lık kasasını alcam. Sistemim amd (gerçi eskidendi galiba o seçenekler, şimdi tüm kasalar inteli ve amd yi destekliyo sanırım.En azından Aopen).Link aşağıda 94$+KDV

http://www.pcdepo.com/asp/show_stock.asp?Product_ID=KAS.AK112AOP12
    |
    |

02 Ocak 2005

Durum
    Forumda değil

yani sen bilirsinde istersen bide fireball daki kasalara bir bak derim,ben guc kaynagımı ordan aldım,ordaki kasalarıda gordum ve hayran kaldım,yinede senin bilecegin bir sey
    |
    |

Mustafa Kemal ATATÜRK
  • Yüzbaşı
    584 Mesaj
    Katılım Zamanı
    02 Ocak 2005

Durum
    Forumda değil

ben bu kasanın hastasıyımhttp://www.gittigidiyor.com/php/urun.php?id=582454 ama yanlızca cigerci kedileri gibi bakınıyorum
    |
    |

Mustafa Kemal ATATÜRK
  • Yarbay
    2596 Mesaj
    Referanslar: 21

Katılım Zamanı
    27 Ocak 2004

Durum
    Forumda değil

quote:

Orjinalden alıntı: The_BaD

Zaten Aopen ileAsus arasında kaldım. Asus isteidm cünkü fiyatı uygun ve ilerde tagan 380 w2lık bir psu alıp keyfime bakarım. AOpen cidden herkes tavsiye ediyo ama pahalı. Kalitelide pahalı. Arada kaldım yaw

yaw pahalı olmasına ööle de bide cd rom felan beyaz.Nolcak şimdi
    |
    |
    Katılım Zamanı
    02 Şubat 2004

Durum
    Forumda değil

quote:

Orjinalden alıntı: Cisco

2 kere değişeceğine bekle 1 kez al derim o kadar zevksiz kasa olamaz Asus T10 kasasındaki(ondan da kullandım)
    likralı dar tarzını bu kasada da kullanmış kasa dar ve bir şey sığmıyor presscott desen cayır cayır dar alanda daha çok ısınıyor
    olmaz dedik bu kasa bana çektirdi başkasınada çektirmesin git dandirik 20$ lık kasa al para biriktir AOpen alırsın
    Sonra demedi deme bana dua ediceksin.

Kardeş sende yerden yere vurdun o modeli yaw Ben TA210 u gerçekten beğenmedim ama TA-230 dan da çok memnunum. Bendeki kasada sıcaklıklar oldukça düşük, cpu 32 yi geçmiyor ama bunda kasa yanına yapılan pencerenin 2 adet fanla desteklenmesinin de payı büyük. Bence buraya bir göz at
    http://www.pclabs.gen.tr/article.asp?doc=334
    |
    |
    2. El Sorunsuz Alışverişlerim: TrouB1ance, eXpErT_,sentanoo, magunes117, Player, Paparazi, okko, cemali, ozogul4, murdort, 1080p, cagri105, muhamnet, TakeNoPrisoner, Tsunami41, sidikli, helknight, sorcere, lateny, LimeWare, prosatorus, wawes, parenthesis, ilyus, ayyilmaz, bahadir_bado, deepblueseven, shanke, monq, PsyCo, keleminabi, powerser, enoman, emrecengiz2002, elektrostar, levent_yavuz, mbilginer, sepher, xxlebronxx, -gtr-
    Sorunlular: nightwing ( sözünü tutmaz, sallar)

• Er
    6 Mesaj
    Katılım Zamanı
    24 Eylül 2004

Durum
    Forumda değil

Ya bende ikide bir fikir değiştiriyom ama TA210 serisini mi alsam? Çünkü hem cd, dvd... renk farklılığı ortadan kalkıyo, hemde bu beni belli bir süre idare eder(güç olarak) ve sonra tagan 380 alırım. Şunuda söyleyeyim kasanın görüntüsü çok hoş.Ne dersiniz?
    |
    |

04 Mayıs 2003

AL ASUSU NAPICAN AOPENİ ne beğniosan onu al biri diğerinden cok üstün değil
    |
    |
  • Yarbay
    2274 Mesaj
    Katılım Zamanı
    02 Şubat 2004

Durum
    Forumda değil

quote:

Ya bende ikide bir fikir değiştiriyom ama TA210 serisini mi alsam? Çünkü hem cd, dvd... renk farklılığı ortadan kalkıyo, hemde bu beni belli bir süre idare eder(güç olarak) ve sonra tagan 380 alırım. Şunuda söyleyeyim kasanın görüntüsü çok hoş.Ne dersiniz?

Al be kardeş pişman olmazsın, aklında soru işareti kalmaması açısından firmada incele ve öyle al olmazsa
    |
    |
    2. El Sorunsuz Alışverişlerim: TrouB1ance, eXpErT_,sentanoo, magunes117, Player, Paparazi, okko, cemali, ozogul4, murdort, 1080p, cagri105, muhamnet, TakeNoPrisoner, Tsunami41, sidikli, helknight, sorcere, lateny, LimeWare, prosatorus, wawes, parenthesis, ilyus, ayyilmaz, bahadir_bado, deepblueseven, shanke, monq, PsyCo, keleminabi, powerser, enoman, emrecengiz2002, elektrostar, levent_yavuz, mbilginer, sepher, xxlebronxx, -gtr-
  • Yüzbaşı
    650 Mesaj
    Katılım Zamanı
    27 Temmuz 2002

Durum
    Forumda değil

ne aopen ne asus kullandım,özelliklerine bişi diyemem ama o çirkin aptal aopenlere nası güzel diyosunuz anlamıyorum,6 senedir kullandığım kasama benziyolar,asus cok sade cok güzel bence,hiçbi kasayı bu kadar beğenmemistim tsunami dream haric
    |
    |

Katılım Zamanı
    30 Ekim 2004

quote:

Sereno kasa al 25 $ - 30 $ arası adam gibi de PSU al.
    |
    |
    Katılım Zamanı
    24 Eylül 2004

Durum
    Forumda değil

Arkadaşlar pcdepodan werdim siparişi. Aopen h600-b28 400w'lık kasa. 94$+KDV. Asus gibi kapagı yok ama en azından kalitelidir. İnşallah tabi herkese teşekkürler
    |
    |

21 Ekim 2004

Durum
    Forumda değil

En mantıklı seçimi yapmışsın hayırlı olsun
    |
    |
    24 Eylül 2004

Durum
    Forumda değil

Yalnız bi sorun var acaba bu kasanın power'ı 24 pinlik mi? Çünkü MSI K8N neo4 anakartınkini saydım 24 pin çıktı acaba 24pin olarak mı geliyo?Yoksa ayriyetten bi adaptör almak icab edecek
    |
    |

02 Şubat 2004

Durum
    Forumda değil

Onuda artık Aopen'ciler yanıtlasın, umarım extra masraf yapmana gerek kalmaz. Hayırlı olsun şimdiden
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
üniversite
Masal
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.