Şimdi Ara

Asus T100TA-DK002H Z3740 2GB 32GB 10.1 Windows 8 877TL Kampanya (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
10
Favori
8.330
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: matturk79

pilide sanki daha cabuk bitiyor gibi arkadasiminkinden

Kullandıkça veya güncellemeleri yaptıkça pil ömrünün uzadığını belirten bir yazı okuduğumu hatırlıyorum.
  • prozium77 P kullanıcısına yanıt
    Ben içerisinde kurulu olan Office programını lisans istediği için kaldırmıştım. Onu tekrar nasıl edinebilirim acaba? Tam sürümünü falan yazarsanız internetten indirebilirim, çünkü tablet için özel versiyondu sanırım o.
  • ben 16 sinda siparis vermistim. daha bugun kargolanmis.. umarim sorun cikarmazda telafi eder kendini. girdik bi isin icine hayirlisi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İrfan

Ben içerisinde kurulu olan Office programını lisans istediği için kaldırmıştım. Onu tekrar nasıl edinebilirim acaba? Tam sürümünü falan yazarsanız internetten indirebilirim, çünkü tablet için özel versiyondu sanırım o.

Sistemde kurtarma bölümü vardır veya sıfılama vb. Onu deneyebilirsiniz.
  • İrfan kullanıcısına yanıt
    Evet irfan kurtarmayla sıfırlayabilirsin kutusu iş yerimde yarın yazarım versiyonu vs bu arada dokunmatik klavye çok hassas orsan yazıyorum ve kullanımı normal klavye kadar rahat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prozium77 -- 24 Haziran 2014; 22:57:22 >
  • bugün teslim aldım ürünü
    açılmış kutu geldi şansıma ama üzerinde tek bir çizik bile yok %82 şarj dolu geldi
    %5'e kadar bataryayı boşalttım sabaha kadar şarjda bırakacağım bu durumu birkaç defa tekrarlamayı düşünüyorum.
    süper pi 1M testini 46 saniyede tamamladı benim kullandığım notebook core 2 duo p7350 ise 1M testini 25 saniyede tamamladı.
    tegra4 1.9 gz işlemciler ile kafa kafaya nerdeyse
    asus 10.1 android tabletlere göre ekran parlaklığı son ayarlarda olmasına rağmen biraz düşük gibi geldi

yarın sıfırdan kurulum güncellemer varsa yapacam bakalım
  • Benim cihazım da bugün geldi.
    Kutunun üstünde jelatin yok fakat ASUS etiketi var açılma yerinde ve yırtılmamış. Sizin kutularda da etiket var mıydı?
    Kutuyu henüz açmadım
  • Benimki de bugün geldi. Kutuda jelatin yok ama Asus bandrolü vardı. Ben tabletin biraz incelendiğini fark ettim. Çok az lekeler vardı.( Onlarıda biraz ovalayınca çıktı zaten.) Başka hiç bir sorun yok çizik vb. Şu anda şarjı da yok.
  • Klavye neden tablet kadar ağır. Bunu çok merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yesil-111

Klavye neden tablet kadar ağır. Bunu çok merak ediyorum.

Dizüstü bilgisayar pozisyonunda durduğunda devrilmesin diye klavyeye ekstra ağırlık koyulmuş
  • SiNaPSiS kullanıcısına yanıt
    hadi iyisin sıfır ürün göndermişler
    etiket yırtılmamış bu tür ürünlerde paket üzerinde jelatin olmuyor sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: yesil-111

quote:

Orijinalden alıntı: İrfan

Sistemde kurtarma bölümü vardır veya sıfılama vb. Onu deneyebilirsiniz.

microsoftun kendi sitesinden indirebilirsin kagittaki sifreyi kullanarak

• impossible kullanıcısına yanıt
    Sagolun hocam sizinkinde asus etiketi yirtik miydi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://office.microsoft.com/download sitesinden lisans keyi kullanarak indirdim, kurulumu çok rahat bir şekilde yaptım.
    Cihazın sıfırlama özelliği olduğundan emin misiniz? İleride cihaz ağırlaşınca, format atmak istersek ilk kurulum haline nasıl getirebiliriz? 32 GB hafızası var zaten topu topu, ilk kurulum haline getirmek için özel bir bölümde imaj olduğunu sanmıyorum.
  • SiNaPSiS kullanıcısına yanıt
    vet etiket yırtık geldi
  • İrfan kullanıcısına yanıt
    üründe recovery bölümü var 700mb sanırım
    forumda kullanıcı grubu var daha bakmadım bir çok inceleme yapılmış
    http://forum.donanimhaber.com/m_82881327/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi impossible -- 25 Haziran 2014; 9:42:07 >
  • impossible kullanıcısına yanıt
    Bu konuya ben bir bakayım müsait zamanda, teşekkür ederim.
  • cumartesi sipariş verdim.pazartesi işleme alındı ve bugün cihaz sıfır olarak geldi.. sıra performans denemelerinde

• ben de almaya karar verdim akşama geçeceğim siparişi
  • Markadodan aldığım üründeki problemi sanırım buldum. Belli belirsiz fakat ekranın orta kenar kısmında kameranın hemen altında ve aşağıdaki kısımda belli belirsiz hafiften 1mm kadar renk(hayal meyal sarı gibi) değişimi var gibi ancak full ekran beyaz yapıldğında fark ediliyor gerçi film kapladım ekranı belki onunda etkisi vardır ama şu ana kadar hiç dikkatimi çekmemişti.çok az belli olmayan bişey.

Böyle bir şey fark eden var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prozium77 -- 26 Haziran 2014; 20:38:44 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.