Şimdi Ara

Asus T100 Kılıf Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaslar asus t100 için yurt içinden kılıf önerisi olan var mı ? bir de 10.1 inc kılıflar uygun mu yoksa klavyeyi taktığımızda taşma oluyor mu ? cihazım 32 gb version ince klavye.

• Bu sorunun cevabını ben de merak ediyorm, bilen varsa söyleyebilir mi?

Asus t100 kullanıcıları başlığında şunu yazdım:

quote:

Burada çok az değinilmiş, alanlar da çanta şeklinde veya sadece tablet kılıfı olarak almış. Fakat GMYLE(R) Black Crazy Horse Pattern PU Leather Keyboard Portfolio Protective Slim Case Cover for Asus Transformer Book T100 , Coodio® Asus Transformer Book T100TA Tablet Keyboard Portfolio , Poetic ASUS Transformer Book T100 PU Leather Keyboard Portfolio veya Asuxtek® Asus Transformer Book T100 Leather Keyboard Portfolio Stand Cover Case gibi hem tablet formundayken hem de notebook formundayken kullanabileceğim şekilde bir şey istiyorum. yani bu o kadar önemli ki bence sırf bunun için acaba ipad air mi alsam diye düşünüyorum(onun docku manyetik şekilde sanırım, bunun için özel sanırım kılıfları)

• Bulabildiniz mi hocam Kılıf... Bende arıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 inc kılıflar oluyor ama sadece ekran ile kullanırsan tam sığıyor. klavyeyi de takarsan fermuar kapanmıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.