Şimdi Ara

ASUS STRIX 2.0 Oyun Kulaklığı [inceleme] | [neodimyum] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
1
Favori
5.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Kulaklığı 3 Şubatta Söğütözü Vatan Şubesine yukarıda bahsettiğim sıkıntı için garantiye yolladım. 18 Şubat günüde ürünü geri aldım. O lanet kabloyu yenisiyle değiştirmişler. (Gerçi ben değiştireceklerini hiç zannetmiyordum bir sıkıntı yok diye geri yollayacaklarını düşünüyordum.Yanıldığıma sevindim :d) Şu an hiçbir sıkıntısı yok. ASUS bu kulaklığı satarken bence ürünü tamamiyle kontrol edip satmalıydı. Demekki kontrol etmeden pazarlamışlar. Neyseki servis işini düzgün yapıp beni mağdur etmedi. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ymy67

Kulaklığı 3 Şubatta Söğütözü Vatan Şubesine yukarıda bahsettiğim sıkıntı için garantiye yolladım. 18 Şubat günüde ürünü geri aldım. O lanet kabloyu yenisiyle değiştirmişler. (Gerçi ben değiştireceklerini hiç zannetmiyordum bir sıkıntı yok diye geri yollayacaklarını düşünüyordum.Yanıldığıma sevindim :d) Şu an hiçbir sıkıntısı yok. ASUS bu kulaklığı satarken bence ürünü tamamiyle kontrol edip satmalıydı. Demekki kontrol etmeden pazarlamışlar. Neyseki servis işini düzgün yapıp beni mağdur etmedi. Teşekkürler.

Bazen konulardaki mesajlarda sıkıntılar oluyor nedense. Sizin mesajınızda tabiri caizse ''buga girmiş'' bir durumdaydı. Şimdi tekrar konuya bakarken fark ettim. Bir görülüp, bir görülmüyor şeklinde.

Geçmiş olsun. Sorununuzun halledilmesi sevindirici. Demek ki bahsettiğim gibi fabrika çıkışlı olarak üründe sıkıntı mevcutmuş.

• Merhaba arkadaşlar,

Az önce siteleri gezerken fark ettim. İnceleme konuğumuz Vatan Bilgisayar'da belli sayıda ürün için indirime girmiş durumda.

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-strix-20-oyuncu-kulakligi.html
  • Merhaba arkadaşlar sizce bu ürün alınır mı? İkinci el buldum. 150 ya da 200 tl arası bir fiyata alıcam. 6 ay kullanılmış. Tavsiye eder misiniz?

ASUS STRIX 2.0 Oyun Kulaklığı [inceleme] | [neodimyum]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İndirimlerden Sıfırı zaten 170 180 Falan oluyor, ikinci eline 150 200 vermenin mantığı yok.. İndirimleri takip edin derim ben.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sedat. kullanıcısına yanıt
    Hangi sitelere bakmalıyım?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ProGhosts

Hangi sitelere bakmalıyım?

Belli bi site ismi söyleyemem hangisi ne ara indirim yapar ara sira bakinmak araştirmak lazim.. Asus Strix 2.0'lerin fiyatlari taş çatlasin 200 250 arasidir.. Bazi sitelerde 300 400 500 falan yazmasinin sebebi ya üst modelleridir yada elinde olmadiği için ürünün fiyatini şişirerek yazan sitelerir.. Ben Asus Cerberus sahibiyim ve aralarinda pek farkin olmadiğini rahatlikla söyleyebilirim..

Düzenli olarak Tüm alişveriş sitelerini araştirin 200 250 arasi Asus Strix 2.0 bulabilirsiniz, Kesinlikle ikinci el bi ürüne 200 lira falan vermezdim.

• Sedat. kullanıcısına yanıt
    Peki 150'ye alınır mı? kutusu yok bütün parçaları var 6 ay kullanılmış eğer olmaz derseniz başka kulaklık alamayı düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.