Şimdi Ara

ASUS SLİ KAZIKLANMAYALIM!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler çizgi elektironiğe mail attım ne kadar diye 185+ kdv olması bekleniyor diye cavap yazdılar. boğaziçi 248+ kdv ye satıyor. çizgiye bidaha mail attım olması gereken fiyat 185+ kdv diye cavap geldi. normal fiyatınında 185 ve 200 olması lazım birde deluxe ler var onlar daha pahalı. bizimkiler 185 ten satacaklarını 250 den açtırmasınlar valla 3 ay beklerim toplamam makinayı.

• 1 mail de nezaman gelecekmiş die atsana
  • Nereden alabiliriz onu öğren asıl :-)
  • Bab bu is boyledir nie panik yapıyorsunkı ellerinde 10 tane kart wardır bnlarda yuksek çeker ticarete buna denir analamadım neye sınırlenıyorsun olmayan seydeğerli olur kaabosa bilet almadını sen hıc ???
  • quote:

Orjinalden alıntı: drahte 1905

Bab bu is boyledir nie panik yapıyorsunkı ellerinde 10 tane kart wardır bnlarda yuksek çeker ticarete buna denir analamadım neye sınırlenıyorsun olmayan seydeğerli olur kaabosa bilet almadını sen hıc ???

+1 zaman içinde çeşit ve sayı artınca normale çekerler ya da ellerinde patlar
  • vermem kardeşim 200 desin ok. ama 130 a aldıklarını bana 250 ye satamazlar. bu arada yarı satışa başlıyorlar.
  • Kim nerede satıyor? İnternetten alış varmı?
  • yarın başlıyorlar ben rezerve ettim.
  • Sabretmek her zaman iyidir acele eden zarar eder bilgisayar parcalarında
  • Yurtdışında bile 250dolara satılan anakartın ben Tr piyasasına 180dolara gireceğine görmeden inanmam...Kim ne derse desin
  • dostlar asus sli almadan önce bi de MSI nin k8n diamond anakartını inceleyin (pişman olmayacaksınız)
    msi ın tr ithalatçısı datagate firmasına mail atmıştım 15 ocak gibi elimize geçer dediler .. ancak fiyatını henüz kendileri de bilmiyo..
    msı almayı düşünen arkadalar olursa datagate firmasına mail atmalarını böylelikle bu anakarta talebin çok olacağını ve konu üstünde daha ciddi durabileceklerine inanıyorum

msi ithalatçısıwww.datagate.com.tr

anakart modeli : MSI K8N Diamond
  • K8N DIAMOND MUHTEŞEM . GİGATEK'TEN GELEN ÖN BİLGİ FİYAT 250 USD'NİN ÇOK ÜSTÜ OLACAKMIŞ
  • quote:

Orjinalden alıntı: dostolcan

K8N DIAMOND MUHTEŞEM . GİGATEK'TEN GELEN ÖN BİLGİ FİYAT 250 USD'NİN ÇOK ÜSTÜ OLACAKMIŞ

haklı olabilirsin çünkü yurtdışı fiyatını buldum 269$ aslında çok cazip ama getirtmeye kalksan +150$ kargo istiyorlar
  • Bu durumda benim bir önceki msjımda olduu gibi Asus SLi bin turkıyeye 180dolara gırmesıne ımkan yoooookkk
  • Kesin olabilecek fiyatı ptesi söylerim
  • merhaba ilk kartlardan biri bizde deluxe modeli geldi . fiyat sadece 199 usd+kdv yeri gelmişken GİGATEK'E kucak dolusu teşekküüüüüürleeeeeer
  • Alabilecek bir yer yokmu istanbulda?
  • ben buldum
  • Online sitelerde varmı? (gigatekte packle satıyorlar)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.