Şimdi Ara

ASUS S510UN vs Lenovo 720S

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
3
Cevap
0
Favori
355
Tıklama
Giriş
    638 Mesaj
    http://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-ideapad-720s-core-i7-7500u-2-7ghz-8gb-ram-256gb-ssd-14-2gb-w10.html
    http://www.vatanbilgisayar.com/asus-s510un-core-i7-8550u-1-8ghz-16gb-ram-1tb-128gb-ssd-mx150-2gb-15-6-w10.html

Arkadaşlar bu iki üründen birisini almak istiyorum. Normalde ASUS'u almak istiyordum ama mağazada lenovoyuda görünce başta ekranına ve inceliğine bayıldım. Ama içinde ekran kartı kötü. Normalde lenovonun Türkiye ve Global sitesinde mx150 ekran kartı yazıyor fakat ülkemize her zamanki gibi kırpılmış olarak gelmiş. Aslında ASUS'a her zaman hayranlık duymuşumdur fakat aradığım kriter hem kasa hem de çerçeve inceliği. Aslında her ikisinin çerçevesi ince ama lenovo İPS ekran olunca sanki tv izliyormuşum gibi hissettim fakat asusun ekranı bana çok mat geldi. Yalnız lenovonun içinde sadece pci ssd girişi var, bu bir dezavantaj. Gördüğünüz gibi çok kararsızım, yardımlarınızı bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

• Yüzbaşı
    299 Mesaj
    Dostum Öncelikle şimdiden alacağın laptop için hayırlı olsun.

Asus Vivabook serilerini konuşmak gerekirse bizzat usb belleğime videoları attım gittim Topkapı Vatan Bilgisayar’da test ettim ekran paneli berbat.Asus’un daha ist seviye laptoplarına veya farklı bir markaya bakmanı öneririm.Benim sana tavsiyem usb belleğine müzik video vs atıp bizzat seçtiğin modelleri yerinde test etmen olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lyclordx -- 19 Şubat 2018; 19:16:38 >
    quote:

Orijinalden alıntı: Lyclordx

Dostum Öncelikle şimdiden alacağın laptop için hayırlı olsun.

Asus Vivabook serilerini konuşmak gerekirse bizzat usb belleğime videoları attım gittim Topkapı Vatan Bilgisayar’da test ettim ekran paneli berbat.Asus’un daha ist seviye laptoplarına veya farklı bir markaya bakmanı öneririm.Benim sana tavsiyem usb belleğine müzik video vs atıp bizzat seçtiğin modelleri yerinde test etmen olacaktır.

Yapma hocam ya, ikisi arasında gidip geliyorum. Geleceğe yönelik düşünmeye başladım, bu yüzden asus daha mantıklı. O kadar mı kötü ekranı :(. İPS ekran yazmış vatan bilgisayar müşteri hizmetleri, yoruma. Tmm lenovonun tasarımı daha şık ve ekranı çok canlı ama içindeki donanımı çöp. Ölü bir bilgisayar. Ya neden ülkemize hem ekran kartı, ekranı, işlemcisi, rami, kasa kalitesi iyi leptop getirmiyorlarda illa bir özelliği kötü leptop geliyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
bankalar.org
Canlı Tv izle
Sohbet
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.