Şimdi Ara

ASUS S46C Series Kullanıcıları Kulübü (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
4
Favori
20.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Sanırım siz almışsınızdır yeni batarya ama, başka okuyacak arkadaşlar için ben cevap vermiş olayım.
    2013 Eylül ayında almıştım bilgisayarımı, uzun süredir ölü idi batarya, 10 dk falan dayanıyordu, 3 ay önce alabildim yeni bataryayı. Linktekini aldımhttps://urun.n11.com/batarya-pil/asus-s46-s46c-s46ca-s46cb-s46cm-batarya-pil-P215797161

Alırken çekinerek aldım ama, şu an gayet güzel performan sağlıyor, akfit işlemlerde çok rahat 1 saati geçiyor, bir futbol maçını devre arasıyla birlikte 105 dk çıkarttı, yani kullanıma göre 2 saate kadar da dayanacak görünüyor. Gayet memnunum.

• Asus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar benim de asus s46c model laptop ım var 2013 yılında almıştım batarya öldü yeni batarya almak istiyorum ama piyasadaki bataryalar 2200 mah orijinali 3020 mah gözüküyor alıp kullanan var mı nereyi tavsiye edersiniz birde Ram almak istiyorum sanırsam üzerinde 4 GB var enfazla 8 GB a kadar yükseltiliyor 4 GB lik Ram ın modeli ne olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oguzkara O kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, Laptop un dvd rom yerine SSD bağlamak için 9.5inç lik dvd to sata adaptör aldım. Ancak bu adaptörü Laptop a vidalamak için bağlandı parçası çıkmadı. Bu parçayı nerede bulurum? cdrom yoktu laptopta.
     ASUS S46C Series Kullanıcıları Kulübü
  • edizz E kullanıcısına yanıt

Hocam aradan çoook uzun zaman geçmiş ama bendeki asus s46c'ye ssd takmak istiyorum. SSD seçerken hangi türünü seçmeliyiz acaba?

Mesela şu sdd'yi aletin kendi harddisk'inin yerine takabilir miyim?: https://www.n11.com/bilgisayar/bilgisayar-bilesenleri/hard-disk

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.