Şimdi Ara

ASUS RTX2070 DUAL 8G-EVO TR GARANTİLİ MİNİNG YAPILMAMIŞ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
1.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 ASUS RTX2070 DUAL 8G-EVO TR GARANTİLİ MİNİNG YAPILMAMIŞ

15.05.2020 tarihinde Vatan Bilgisayar'dan alınan ekran kartımı biraz daha yüksek bir modele geçmek istediğim için satıyorum. Kutusunu maalesef taşınırken kaybettim fakat faturası pdf olarak duruyor. Herhangi bir problemi, sorunu, ısınması vs. yoktur max 68 derece gördüm. Her 3-4 ayda bir söküp temizliğini yaparak kullandım, dolayısıyla içinde toz birikintisi gibi şeyler yoktur. Mining performansı hakkında en ufak bir bilgiye sahip değilim, deneme olarak bile yapmadım. İstanbul'da ikamet ediyorum, evime gelip dilediğiniz gibi test ederek alabilirsiniz, şehir dışından almak isteyen olursa havale sonrası uygun bir kutu içerisinde kargoya verebilirim. Aşağıya detaylı gpu-z ve kartın kendisine ait fotoları paylaşıyorum. Herkese iyi alışverişler. Fiyat 6000TL

Gökhan Oflaz

0533 090 09 34

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 6000 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 15 Mayıs 2023 Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Aras Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Sadece sizi bilgilendirme amaçlı yazıyorum ama kimse eski seri bu kartınızla 3060ti gibi daha güncel bir kartı kafa kafaya takas yapmaz. Ki bahsi geçen kart normal şartlarda 2080 ayarında hatta çoğunlukla daha iyi bir karttır. Sizin kartınızla alınabilecek kayıpsız en iyi ihtimalde ki mining kapasitesi 45mhs (46,5mhs vs zorlanıyor ama hata alır) iken LHR 3060ti kartlar dahi şu an güncel olarak 46/47mhs alıyor.

Kartınız 1.5 yıllık kullanılmışlığıda var, size gelip üzerine belli bir miktar şu parayı verirsen olur tekliflerini terslemeyin değerlendirin.

İyi satışlar/takaslar.

• Sadece sizi bilgilendirme amaçlı yazıyorum ama kimse eski seri bu kartınızla 3060ti gibi daha güncel bir kartı kafa kafaya takas yapmaz. Ki bahsi geçen kart normal şartlarda 2080 ayarında hatta çoğunlukla daha iyi bir karttır. Sizin kartınızla alınabilecek kayıpsız en iyi ihtimalde ki mining kapasitesi 45mhs (46,5mhs vs zorlanıyor ama hata alır) iken LHR 3060ti kartlar dahi şu an güncel olarak 46/47mhs alıyor.

Kartınız 1.5 yıllık kullanılmışlığıda var, size gelip üzerine belli bir miktar şu parayı verirsen olur tekliflerini terslemeyin değerlendirin.

İyi satışlar/takaslar.

• Mumi35 kullanıcısına yanıt

İlan açıklamasında yazdığım gibi mining denemem hiç olmadığı için ve hiçte anlamadığım bir şey olduğu için ortalama bir fiyat belirledim. Pazarlığa ve takasa her zaman açık bir insanım. Bu güzel yorumunuz ve bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim, iyi forumlar.

• Bu parayı verecek olan sıfır adımıza faturalı garantili tr ürünü 3060,6600xt alır. ciddi indirim şart...

• fre4k kullanıcısına yanıt

Kardeşim rtx2070 bahsettiğin o 2 karttan da daha üstün, hem oyunda hem miningde. Google ile pek aran yok sanırım?

• Bugün 3 tane 3060 ti buldum 11 bine, markaları 1 asus 2 gainward.

2070'ten iyi midir bilemem, normal şartlarda ben 70'ciyim ama bu 30 serisi bi tuhaf, testlerde hep yukarıda ..

• itsuptome kullanıcısına yanıt

3060ti daha iyi tabikide ama 3060 ve 6600xt daha düşük kartlar. Bulduğun kartlar Türkiye garantili ise iyi fiyat bence.

• 2070 ve 3060 ın oyun testlerine bir göz gezdiriniz bence özellikle karşılaştırma testlerine bakın derim :))

• zulu1905 kullanıcısına yanıt

Baktım kardeşim 2070 daha iyi 3060'tan. 3060ti'dan değil.

• Bu fiyata bu kartı alacağıma 3060 alırım daha iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aerosol 34 kullanıcısına yanıt

Eee git al madem ne arıyorsun burada? Bu kartın ederi bu kadar. Var mı bir itirazın?

• Merhabalar hocam. Eğer 7000tl den verirseniz almak isterim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gezegenler arası yolculuk yapanlarda bugün. 6500 veririm. o da senin güzel hatrın için.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.