Şimdi Ara

Asus RTX 2060 Laptoplar Yanıyor!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
6
Favori
36.736
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: .Tolga

Neden 5000 liraya toplayasınız ki ben yine bu fiyatlara toplanabileceğinden bahsediyorum. Rtx2070 zorlanabilir gibi geldi bu arada aynı paraya.

Alıntıları Göster
    8800 liralık laptopu 5 bin liraya, hatta 7 bin liraya bile belki toplayamazsın. hal bu iken , laptop almak, taşınma avantajı da varsa, masaüstüne gerenk yok
    ha, 27 inç monitorde oynamak istiyorsundur, ekstra masrafım olmasın dersen, masaüstü alırsın tabi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    benim arkadaşım daha yeni 10bin tl ye i5 9500k rtx2060 ekran kartlı yeni kasa topladı. m2 ssd si 256 gb. bu cihaza göre artıları ise sıvı soğutma ve 3200mhz ramler. Monitörle birlikte 12500 tl ye mal etti bütün herşeyi

Performans farkı masaüstüye göre muhakkak olur ama bu cihaz 8800 tl diğer bilgisayar 12500 tl. arada iyi bir fiyat farkı var ve laptopun taşınabilir özelliği can alıcı bir nokta benim için.

Bu arada 8800 olandan bende sipariş verdim kargoya verilmiş yarın geliyor bakalım. arkadaşın cihazda yarın toplanıyor kıyaslama muhakkak yapacağız. arada ki farkları kesin karşılaştırırız.
  • İntel modelin isimlendirmesinde yanlışlık olabilirmi? Plastik kasalı alt model GL531 olmalı sanki özelliklerine bakarsak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayrton_SENNA -- 6 Eylül 2019; 6:28:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

8800 liralık laptopu 5 bin liraya, hatta 7 bin liraya bile belki toplayamazsın. hal bu iken , laptop almak, taşınma avantajı da varsa, masaüstüne gerenk yok
    ha, 27 inç monitorde oynamak istiyorsundur, ekstra masrafım olmasın dersen, masaüstü alırsın tabi

Alıntıları Göster
    Fiyatlarda ufak tefek farklar olabilir düz 7000 diyebiliriz. üzerine monitör paramız bile kalıyor Performansı çok daha iyi olacaktır bu şekilde diye düşünmekteyim. Hepsi tercih meselesi pek tabii.

Asus RTX 2060 Laptoplar Yanıyor!!

• quote:

Fiyatlarda ufak tefek farklar olabilir düz 7000 diyebiliriz. üzerine monitör paramız bile kalıyor Performansı çok daha iyi olacaktır bu şekilde diye düşünmekteyim. Hepsi tercih meselesi pek tabii.

Alıntıları Göster
    İ7 7700 gibi eski seri işlemci,
    Monitör eklesen, en az 120hz, düşük ms, IPS, 27 inch civarı
    Işıklı klavye ve mouse eklesen (emsal olsun diye ışıklı)
    Mutevazi bir kulaklık veya 2.1 ses sistemi eklesen

Zaten 7500leri bulacak hatta işlemci ve anakart iyi birşey seçildiğinde daha da artacak.

Aradaki performans farkına inanın değmez. Hele ki çok sık seyahat eden biri için. Ben laptopu değiştirmek yerine masaüstü topladım. Bu indirim denk gelse tercihim kesinlikle laptop olurdu.

• Bizim bir tanıdık 7500 TL'ye Macbook almış üniversiteyi kazanan oğlu için. Özelliklerine baktım çok kötü. Çocuğa ne yapacaksın bununla diyorum Youtube'a girerim dedi :)
  • Asus g531GV olanı aldım aynı gün geldi bilgisayar ağır değil, gayet makul bir ağırlığı var, malzeme kalitesi güzel, ledler güzel, ekran kalitesi gayet yerinde 120hz, içinde bir işletim sistemi yok sanki ürün detayında var yazıyordu ama pek sorun etmedim. Oyun performansı için birşey diyemeyeceğim sadece metro 2033 kurdum denemek için. Ultra ayarlar sadece SSAA kapalı diğer her şey full olarak yağ gibi akıyor. Ses kalitesi güzel. Oyunda biraz fan sesi delirsede yumuşak bir ses çıkarıyor, normal koşullardaysa çıt çıkmıyor. Çok teknik bir yorum yapamadım ama 2 günlük deneyimime göre pişman etmeyecek bir makina. Denedikçe güncelleyeceğim.

Kasa fırçalanmış plastik ama dayanıklı ve malzemesi güzel dokunma hissiyatı iyi, birkaç fotoğraf çektim

Asus RTX 2060 Laptoplar Yanıyor!!Asus RTX 2060 Laptoplar Yanıyor!!Asus RTX 2060 Laptoplar Yanıyor!!Asus RTX 2060 Laptoplar Yanıyor!!Asus RTX 2060 Laptoplar Yanıyor!!Asus RTX 2060 Laptoplar Yanıyor!!Asus RTX 2060 Laptoplar Yanıyor!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spyhidden -- 8 Eylül 2019; 13:38:42 >

• 7200 TL olan model render performansı kötü diye belirtilmis Hepsiburada da.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cüzdanı yakar bu fiyat. Süper zengin olmak lazım böyle bir dizüstü almak için.

• quote:

Orijinalden alıntı: spyhidden

Asus g531GV olanı aldım aynı gün geldi bilgisayar ağır değil, gayet makul bir ağırlığı var, malzeme kalitesi güzel, ledler güzel, ekran kalitesi gayet yerinde 120hz, içinde bir işletim sistemi yok sanki ürün detayında var yazıyordu ama pek sorun etmedim. Oyun performansı için birşey diyemeyeceğim sadece metro 2033 kurdum denemek için. Ultra ayarlar sadece SSAA kapalı diğer her şey full olarak yağ gibi akıyor. Ses kalitesi güzel. Oyunda biraz fan sesi delirsede yumuşak bir ses çıkarıyor, normal koşullardaysa çıt çıkmıyor. Çok teknik bir yorum yapamadım ama 2 günlük deneyimime göre pişman etmeyecek bir makina. Denedikçe güncelleyeceğim.

Kasa fırçalanmış plastik ama dayanıklı ve malzemesi güzel dokunma hissiyatı iyi, birkaç fotoğraf çektim

Usb flash disk ile sıfırdan Windows 10 mu kurdunuz? Tek tek sürücüleri sonradan mı yüklediniz indirip, hazır OS olmadan gelmesi de angarya oluyor resmen. Hayırlı olsun bu arada.

• quote:

Alıntıları Göster
    Hocam i7 yerine Ryzen 5 2600 seçerseniz meblağ ciddi şekilde düşüyor aynı, hatta çoklu işlerde daha yüksek perfomansa karşılık. Bir de Hi-Level dandik bir marka. Fiyatları hak etmiyor. Toshiba SSD veya Samsung Evo serisinin yanında Ram olarak Kingston veya Corsair ile kombine ederseniz o paranın hakkını verir diyebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 6 Eylül 2019; 23:17:38 >

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Evet Windows'u usb ile kurdum fakat, eksiksiz olarak sürücüleri tanıdı sadece kurulum yapmak yetiyor. Ama işletim sistemi içermediğinin açık açık ürün detayında belirtilmemesi yanlış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Poiraz

Bu mesaj silindi.
    Sürücüyü doğru şekilde kurduysanız FN tuşları ile Wifi aygıtını açmanız gerekebilir. Birkaç resim ve inceleme yaparsanız memnun oluruz. Hayırlı olsun :)

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Bulamoıyorum ki bür türlü tuşu f'lerde öyle bir işaret yok herşeyi halletim wifi kaldı aygıt yöneticisinden baktığım zaman driver'ı yok diyor sitesinden indiriyorum hiçbirşey değişmiyor anlamadım gitti :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erchank

benim arkadaşım daha yeni 10bin tl ye i5 9500k rtx2060 ekran kartlı yeni kasa topladı. m2 ssd si 256 gb. bu cihaza göre artıları ise sıvı soğutma ve 3200mhz ramler. Monitörle birlikte 12500 tl ye mal etti bütün herşeyi

Performans farkı masaüstüye göre muhakkak olur ama bu cihaz 8800 tl diğer bilgisayar 12500 tl. arada iyi bir fiyat farkı var ve laptopun taşınabilir özelliği can alıcı bir nokta benim için.

Bu arada 8800 olandan bende sipariş verdim kargoya verilmiş yarın geliyor bakalım. arkadaşın cihazda yarın toplanıyor kıyaslama muhakkak yapacağız. arada ki farkları kesin karşılaştırırız.
    arkadaşınız çok pahalıya sistem toplamış

Geçen bir arkadaşa monitörsüz 6500 liraya topladık. ekran kartı rx 5700
  • quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

arkadaşınız çok pahalıya sistem toplamış

Geçen bir arkadaşa monitörsüz 6500 liraya topladık. ekran kartı rx 5700

Alıntıları Göster
    Aynen hocam. O fiyata (12k lira) 3. Nesil Ryzen işlemcili RTX 2080'li sistem toplanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 7 Eylül 2019; 16:13:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Poiraz

Bulamoıyorum ki bür türlü tuşu f'lerde öyle bir işaret yok herşeyi halletim wifi kaldı aygıt yöneticisinden baktığım zaman driver'ı yok diyor sitesinden indiriyorum hiçbirşey değişmiyor anlamadım gitti :S
    Sitedeki 20 MB 'a yakın dosyayı indir. Daha fazla sürücü yazan yeri tıkla açılan yerde olacak. Sürücü dosyasını sisteme göster, hallolacaktır.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.