Şimdi Ara

Asus Rogphone II 8/128 - 4.100 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Merhaba arkadaşlar;

3 ay önce aldığım Asus Rog Phone II 8/128 model telefonu satmak veya takas etmek istiyorum. Kozmetik açıdan hiç bir sorunu yoktur. Yanında sapasağlam saat gibi çalışmakta olan 2015 Samnsung A5 (SM-A500FU) cihazını da hediye vereceğim. İster kayıt için kullanın isterseniz de sim kart takıp cihazı kullanın.

Ayrıca yanında "dandik" bir yarım kablosuz kulak içi kulaklık da hediyedir. Ürünün kutusu ve kutu içeriği durmaktadır.

İstedim fiyat pazarlıksız : 4.100 TL dir.

Takas için ise sadece sıfır veya temiz kullanılmış iPhone 11 128 / 256 Gb, Türkiye garantili, kusursuz, faturalı ve eksiksiz cihazlar için tekliflerinizi alabilirim.

Hayırlı alışverişler.

Edit: İlanda ilk başta Samsung için A5 (2016) demiştim ama değilmiş. A5 2015 miş. Ayrıca dün gece cihazın çalışıp çalışmadığını bir daha kontrol edeyim derken elimden kayıp düştü ve ön camı sağ üst köşeden çatladı. Gördüğüm kadarıyla çalışmasına hala problem yok. Fakat artık garanti veremem tabii.

Bu sebeple fiyatımı 4.250 TL den 4.100 TL ye düşürüyorum.

Not: Ankara'dayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erasmus78 -- 5 Haziran 2020; 8:17:49 >

• Dostum yanında verdiklerini almadan 3.500 lira teklifim bulunsun. Düşünürsen...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • qlidqyi Q kullanıcısına yanıt
    Teklifin burada durmasından zarar gelmez tabi. :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.