Şimdi Ara

ASUS ROG Swift PG279Q Mini İNCELEME & 65' PANEL İLE KARŞILATIRMA || SONUÇ : İADE EDİLDİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ürün iade edildi. Bu kadar paralar veripte gelen monitoru gördükten sonra tercihimi bütceyi azaltmakta buldum.

27CFG73 samsung monitor aldım. Bunda hafif hafif ışık süzmelerim var asus kadar değil ama. tabi sorunlar bitmiyor. Sağ tarafın uçları panel çıtasıyla sıfır gibiyken oraları 2-3 mm falan geride yani bombeli bi görüntü var çok rahatsız etmiyor ama dikkatli bakılınca belli oluyor.

Birde beyaz renklerde sağ sol üst köşelerde sanki grileşme oluyor. Napcam bilmiyorum ya :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • öncelikle konu sahibi arkadaşa detaylı testleri için teşekkür ediyorum. benimde radarımda olan bir monitördü.

bu fiyat bandında bir ürün için bu kadar sıkıntı gerçekten akıl alır gibi değil. ayrıca siyahı gösterme konusunda da baya kötü gözüküyor.

konu içinde gördüğüm ViewSonic XG3240C 32" 4ms modeli hoşuma gitti. 4k civarı para verirken monitörde her şey olsun istiyorsun.

benim kafamdaki monitör 2K+144Hz+IPS+G SYNC+HDR10+1-4ms arası tepki süresi, PS4 Pro'yu da monitöre bağladığımda HDR desteğini kullanmak istiyorum.

Asus'un geçtiğimiz sene tanıttığı bir model var hala piyasaya çıkmadı fakat tam kafamdaki ürün;

https://www.144hzmonitors.com/reviews/asus-rog-swift-pg27uq-review/

Herhalde bizim ülkede 10.000 TL civarı bir fiyatta çıkar bu ürün.

Aslında XG3240C 32"'de FreeSync değil GSYNC olsa tam aradığım model diyebilirdim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gaara34 kullanıcısına yanıt
    Asus un modeli 1000 dolar seviyesinde olacak yurtdışında sanırım, Amazon a gelirse alınabilir. Eğer ekran kartınız güçlü ise gsync çok hissedilir bişey olmuyor. Freesync modellere de bakabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.