Şimdi Ara

ASUS ROG SWIFT PG279Q 27' 165 HZ IPS Panel G-Sync Monitörü duyurdu (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
808
Cevap
6
Favori
35.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Greqorian

Monitör geldi eskisinden daha beter olmuş. Ortasında leş gibi lekeler var. Nereye şikayet edeyim ben bunları Allah aşkına çıldıracağım.
    Video kaydında çıkıyorsa,kayda alarak resmi bir tarihi göstererek kayıt alıntına ve tekrar servise gönder.Düzeltilene kadar bu işlemleri tekrar et.3 sefer mi 4 sefer mi tam bilemiyorum gönderilmesine rağmen düzelmezse yasal haklarınız gereği yenisini isteme veya para iade hakkınız var diye biliyorum.Olmadı valiliklerdeki tüketici hakem heyetinede danışın,ona göre adım atın.Yasal haklarınız tuttuğu sürece zaman kaybı dışında bir sıkıntı olacağını sanmıyorum

• quote:

Monitör geldi eskisinden daha beter olmuş. Ortasında leş gibi lekeler var. Nereye şikayet edeyim ben bunları Allah aşkına çıldıracağım.
    al başına belayi.geri gonder
  • -SKYNET- kullanıcısına yanıt
    Monitör şuan geldi. Bu sefer olmuş. Baya uğraştırdı namussuzlar.
  • quote:

Yeni mi yolladilar yoksa tamir mi etttiler ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Şans faktörümü var yoksa hakem heyeti mevzusunu mı açtın?
    İyi daha, artık gözün gibi bakarsın.
  • quote:

hocam bi bilgi verseydin keşke.yazdn gittinde ne yapıldı nasıl bi uygulama yapıldı.
  • Paneli değiştirildi yine ama ilk geldiğinde sorunsuzdu kullandıkça yine ölü pixeller çıkıyor. Biraz kullanayım böylede tekrar göndereceğim büyük ihtimalle. 1 sene içerisinde aynı sorundan 4 kez servise giderse para iadesi alabiliyorum sanırım onun için uğraşıyorum.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AleynaFox -- 12 Haziran 2018; 16:52:41 >

• Arkadaşlar bu monitör de ekranın anlık gidip gelmesi sorunuyla karşılaşan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: görkemöztürk

Arkadaşlar bu monitör de ekranın anlık gidip gelmesi sorunuyla karşılaşan var mı?
    masaustundeykenmi yapiyor? yoksa oyun sırasında filanmi yapiyor?

ekran kartını driverina bak.
    anakart bios guncellemesine bak.
  • Sadece videoları tam ekran yapınca gidip gelme yapıyo hocam. O da fareyi oynatınca oluyo.

Drivelerın hepsi güncel.
  • hmmm. bende de olmustu. nvida denetim masasindaki ayarlarla oynadınmı? ya defult a cek. yani kendi ayarlarına.yada sil yeniden yukle.silerken butun dosyaları sil.
  • quote:

Sadece videoları tam ekran yapınca gidip gelme yapıyo hocam. O da fareyi oynatınca oluyo.

Drivelerın hepsi güncel.
    video yu tam ekran yapınca ekran pir pir ediyor degilmi? goruntuyu kucultunce sorun yok.bende de olmustu. nvidia da denetim masasındaki bi ayarı degiştirince olmustu ama hangisinde hatirlamiyorum.defult a cek ayarları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Esnaf_TV

video yu tam ekran yapınca ekran pir pir ediyor degilmi? goruntuyu kucultunce sorun yok.bende de olmustu. nvidia da denetim masasındaki bi ayarı degiştirince olmustu ama hangisinde hatirlamiyorum.defult a cek ayarları.

Alıntıları Göster
    Aynı şekilde hocam tam ekran harici sıkıntı yok. Denetim masısından da default yaptım yine aynı. Var bi ayarı ama bulamadım.
  • quote:

Aynı şekilde hocam tam ekran harici sıkıntı yok. Denetim masısından da default yaptım yine aynı. Var bi ayarı ama bulamadım.

Alıntıları Göster
    temiz driver indir eskisini sil hocam.en fazla 10 dk ni alir.
  • quote:

Alıntıları Göster
    Deniyorum hemen hocam.
  • quote:

Alıntıları Göster
    Hocam valla çok sağolun driverdaymıs problem şuanlık sorun kalmadı.

Teşekkür ederim ilgin için.
  • quote:

Hocam valla çok sağolun driverdaymıs problem şuanlık sorun kalmadı.

Teşekkür ederim ilgin için.

Alıntıları Göster
    gıcık ediyor degilmi adami boyle garip sorunlar.kıl kıl işler..anakartının biosunu guncellemedin diye monitor acılmazmi? bende oda oldu.asus servisi aradim.anakart biosunu guncelleyin dediler.guncelledim acıldı.halbuki ne alaka..
  • quote:

gıcık ediyor degilmi adami boyle garip sorunlar.kıl kıl işler..anakartının biosunu guncellemedin diye monitor acılmazmi? bende oda oldu.asus servisi aradim.anakart biosunu guncelleyin dediler.guncelledim acıldı.halbuki ne alaka..

Alıntıları Göster
    Hiç sorma hocam çok küçük problem ama sabahtan beri kafama taktım. Oyuna giriyorum ama oynuyamıyorum kafama takıldı bikere :))
  • Bu monitör cidden 4 bin tl eder mi? 1070 ti için fazla overkill bir monitör müdür?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.