Şimdi Ara

ASUS ROG SWIFT PG279Q 27' 165 HZ IPS Panel G-Sync Monitörü duyurdu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
808
Cevap
6
Favori
35.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ileride nasipse bunu almayı düşünüyordum

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-pg278q-27-rog-swift-monitor.html?srt=PU

aralarında ne fark var
  • fthyrr1976fy F kullanıcısına yanıt
    Arasındaki fark IPS ekran olması. Yani her açıdan bakarsanız bakın kayıpsız, net görüntü.
  • İnceleme geldi arkadaşlar.Monitörün içinde nasıl bi işlemci varsa input lagın l si yok. 5 milisaniye g2g süresi Ips için kabul edilen bi süre. Ulmb la kullanmak istiyorum bu monitörü

http://www.tftcentral.co.uk/reviews/asus_rog_swift_pg279q.htm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus3441

İnceleme geldi arkadaşlar.Monitörün içinde nasıl bi işlemci varsa input lagın l si yok. 5 milisaniye g2g süresi Ips için kabul edilen bi süre. Ulmb la kullanmak istiyorum bu monitörü

şimdiye kadar bu kadar detaylı bir inceleme okumamıştım.
    tft central gerçekten çok profesyonel bir siteymiş.
    Link için teşekkürler.

• apollonx kullanıcısına yanıt
    tnt panel iyi değil o zaman ıps almak daha mantıklı ama ıps lerde de tepkime süresi 1 ms olanı yok herhalde
  • Bir monitör ancak bu kadar şık ve donanımlı olabilir.Ne zamandır beri TN panel olan versiyonunda bileniyordum ancak bu monitör resmen olayı bitirmiş.Hem IPS,Hem 165 Hz, hem 2K hem de G-sync.Başka ne beklenebilirki bir monitörden? Ancak fiyatının 4000 lira civarında dolaşacğını düşünürsek bütün hevesim kaçıyor.
  • Six Feet Under. kullanıcısına yanıt
    3D 'de olsaydı güzel olurdu
  • Six Feet Under. kullanıcısına yanıt
    üstad tepkime süresi niye 1 ms değil acaba tnt panel değil ıps olduğu için bu 1 ms önemli değilmi oyuncu monitörler için
  • fthyrr1976fy F kullanıcısına yanıt
    Şuradaki incelemeye bakarsanız gecikme olmadığı için en iyi oyuncu monitörü demişler.
  • erkange E kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim linkin için
    linkin en sonundaki yorumda açıklamışlar olayı
  • apollonx kullanıcısına yanıt
    4k led tv lerinde çoğunda 3d yok bi sebebi varmı acaba
  • Şunların fiyatı düşmedi gitti, üstüne dolar da çıktı tam oldu.
  • SefirEmre kullanıcısına yanıt
    kardeş biliyormusun türkiyede nezman satışa sunulcak
  • huseyincarnege kullanıcısına yanıt
    beklemedeyiz ustad :D çıksada alsak modundayım ama daha yok görünürde
  • SefirEmre kullanıcısına yanıt
    AYNI modayım ben de bekliyoruz ama 4bin olur diyolar
  • Vatanda ASUS PG278Q modeli 2900 Liraya inmiş, yeni modellerin önünü açıyorlar galiba.
  • Yabancı forumları araştırın nerdeyse pg279q alanların coğu ürünü en az 2 kere RMA etmiş hep bir sorunla karşılaşanlar olmuş tüm kullanıcılar yeni batch ı (en son seri üretilenleri) bekliyor. Türkiye gibi bir yerde 4000bin tl ver ve bu sorunlarla karşılaş sonra satıcı tedarikci firma uğraştırsın bence çok büyük risk inşallah yeni serilerde sorun olmaz merak edenler için Kaynak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Northerion -- 11 Kasım 2015; 1:03:15 >
  • bilgilendirme için teşekkür ederim ustad ne yazık ki aynı sorunu g750 serisinde de yaşamıştık Asus ile Asusun g750 tüm bilgisayarlarında panel sorunu vardı görüntü yoktu :D 3 defa değiştirdik ebrar sağolsun çok ilgilendi Asusta yetki vermiş hepsini geri toplatmışlardı ondan sonra Türkiye'ye girmedi g serisi zaten bir kaç tade paralel ithalatçı haricinde umarım monitör iyi bir dist tarafından getirilir ve desteklenir yoksa işimiz yaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: SefirEmre

bilgilendirme için teşekkür ederim ustad ne yazık ki aynı sorunu g750 serisinde de yaşamıştık Asus ile Asusun g750 tüm bilgisayarlarında panel sorunu vardı görüntü yoktu :D 3 defa değiştirdik ebrar sağolsun çok ilgilendi Asusta yetki vermiş hepsini geri toplatmışlardı ondan sonra Türkiye'ye girmedi g serisi zaten bir kaç tade paralel ithalatçı haricinde umarım monitör iyi bir dist tarafından getirilir ve desteklenir yoksa işimiz yaş

Ne demek sonuçta herkes bir emek verip kazanıyor alıyor umarım inşallah alan hiçbir kimse sorun yaşamaz madur durumda kalmaz:)
  • benq fp93g x'e devam
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.