Şimdi Ara

ASUS ROG SWIFT PG248Q 180HZ GSYNC KULLANICILARI (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
257
Cevap
13
Favori
17.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynen hacı 180 hz de renkler soluklaşıyor ya ben 144 de kullanıyorum. Ve dikkatli yakından bakınca 180 hz de sanki yatay olarak belli aralıklarda çizgiler varmış gibi (pixelle alakalı) ama bu normal gibi hatta dikkatli bakılmadığında anlaşılmıyor. Benimki bu arada haziran 2016 çıkışlı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ..Knight.. kullanıcısına yanıt
    Merhaba Knight. Benimkinde de G7 yazıyor Temmuz 2016 mı oluyor ? Nasıl anlarız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tècnics

Hocam öylede ürünü satın alma aşamasında olanlar için kutu üzerindeki G7 G6 G5 bunlar ayların sayısal ismini belirtiyor bnm üründe bugün geldi ve G7 Temmuz 2016 yazıyor... Dediğiniz gibi 180 Hzde Siyah ekranda hafif bulutlanma oluyor... sizde oluyor mu ?

@Tècnics

Doğrudur, seri numarası kısmında G harfinin yanında yazan sayı LCD monitörün kaçıncı ayda üretildiğini gösteriyor. (Örn: G5 Mayıs, G6 Haziran) Seri numarasının hemen üstünde ise üretim tarihi (Örn: Manufactured date - July 2016) yazıyor. 180 Hz'de görüntü kalitesi (kontrast oranında düşüş, görüntüde hafif dalgalanmalar vs) düşüyor. Çünkü LCD monitör 180 Hz'e donanımsal olarak değil, yazılımsal olarak çıkıyor.

http://www.3dnews.ru/assets/external/illustrations/2016/08/04/937256/photo_19.jpg

@informix

Ben de 144 Hz'in üstüne çıkmamaya bakıyorum. 144 Hz'in üstüne çıkıldığında görüntü kalitesinden feragat etmek zorunda kalıyorum.

@acn10

G7: Temmuz 2016'dır. LCD monitörlerimiz aynı ayda üretilmiş.

• ..Knight.. kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim :)
  • Arkadaşlar merhabe bende 3 hafta önce hepsiburada'dan 1740 küsür liraya almıştım bu modeli. Ürün geldi kapalı kutu olarak fakat yanlarda hafif ışık sızması mevcuttu ve panelle arka kapağın birleşim noktasından arka panelin ışığı biraz ön tarafa sızıyordu üst kısımdan ve iade ettim. Biraz sorunlu bir alışverişti benim için.g-sync 180 hz 1 ms iyi fakat görüntü kalitesinden çok taviz veriliyor tn panellerde. Keşke imkan olsa da ips 165 veya 144 hz lik monitörler alabilsek
  • parsan kullanıcısına yanıt
    İade süreci nasıldı hb'de? Sorun çıkarmıyorlar dimi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreDZ

İade süreci nasıldı hb'de? Sorun çıkarmıyorlar dimi?

Gönderdiğim gibi iade aldılar. Fakat önce bir monitör almıştım kutusu hafif yırtık diye almamakta direttiler fakat sonunda iade ettim. Bunun kutuya falan dikkat ettim sorunsuz aldılar. Fakat arkadaşların da dediği gibi baya sorunlu bir monitör. Vatan söğütözü mağazasında çoğu monitör var gidip orada inceleyince karşılaştırınca ekran çok kötü bence.
  • Oyunda 2K DSR açınca 144hz kullanmaya devam edebiliyor musunuz?

• No Way Out kullanıcısına yanıt
    Evet. İsterse 4K DSR yapın, fark etmez.

• arkadaşlar yeni monitör alacağım, bu monitör dikkatimi çekti ama sonuçta 2 yıl önce çıkmış bir monitör. Bu süreç içerisinde asus, bu monitörden daha yeni ve başarılı başka model çıkarmadı mı? ya da başka markalardan?
  • Yanlışınız var.Monitör 2 yıl önce çıkmadı.Yepyeni bir monitör bu ASUS'un hatta Computex 2016 tanıtım videosu var.

https://www.youtube.com/watch?v=Awc97n3uEjw
  • quote:

Orijinalden alıntı: acn10

Yanlışınız var.Monitör 2 yıl önce çıkmadı.Yepyeni bir monitör bu ASUS'un hatta Computex 2016 tanıtım videosu var.

https://www.youtube.com/watch?v=Awc97n3uEjw

https://www.youtube.com/watch?v=DPr2TMaszDA

2 yıl önce technopat'da incelenmiş ama

• Technopatta incelenen monitörün adı ASUS ROG SWIFT PG278Q İncelemesi.

Bu monitör ise ASUS ROG SWIFT PG 248Q .Karıştırmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: acn10

Technopatta incelenen monitörün adı ASUS ROG SWIFT PG278Q İncelemesi.

Bu monitör ise ASUS ROG SWIFT PG 248Q .Karıştırmayın

Yanlış görmüşüm
  • Arkadaşlar Monitörü en ucuz nerden alabilirim? Birde 1ms gecikmenin yanında input lag başarısı nasıl?
  • dün vatanda 1700 lira olan monitör şimdi baktım 1960 liraya çekmişler

tam da bugün almayı planlıyordum vazgeçtim
  • En ucuza Gameekstradan alabilirsiniz şuanda ama onlarda stok yok şuan sanırım isterseniz sorun veya takip edin.Ben oradan aldım.
  • Gameekstradan alırsanız değişim gerektiren bir durumda gameekstranın mesuliyet kabul etmeyeceğini , sizi asus ile başbaşa bırakacağınıda unutmayın.

• dün akşam itibariyle dayanamayıp vatan'dan aldım arkadaşlar ben de aranıza katıldım :) ilk defa 144hz monitör ile oynadıgım için inanılmaz farklı geldi. 60hz gerçekten kasıyor gibiymiş bu arada yabancı sitelerin incelemelerinde PG278q'nun input lag değerinin bu monitöre göre daha yüksek oldugunu okudum. Alacak olan arkadaşlar bunu göz önünde bulundursun

edit: bir soru; aimpoint yerini değiştirebiliyorum ama büyüklüğünü küçüklüğünü ayarlayabiliyor muyum? uzaktaki birine nişan aldığımda aimpoint'in büyüklüğü görmemi engelliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi btk06 -- 10 Kasım 2016; 15:12:13 >
  • Güle güle kullanın.Aldığınız ürünü hemen ASUS'a kayıt ettirin içiniz rahat olsun bu sayede.Aimpoint hakkında bilgim yok tavsiye kullanıcı kılavuzunu okumanız güncel driverları kurmanızdır.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.