Şimdi Ara

ASUS Rog Strix Scar II RTX 2060 inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Nvidia'nın RTX ekran kartı modellerinin dizüstü versiyonlarını duyurması ardından bir çok üretici RTX ekran kartlı modellerini piyasaya sürdü. ASUS ROG Strix Scar II, tasarımı ve içerdiği RTX 2060 ekran kartıyla dikkat çeken bir ürün. 

• Pubg nin optimizasyonunun kötü olduğunu söylüyorlar. 2060 Pubg de en düşük ayarlarda 100 fps verecek kadar kötü bir kart değil. Bence Optimizasyonda problem olduğu için öyle . Pubg grafikleri en son çıkan kartları çok zorlayacak kadar süper değil bence.

• stalker(1979) kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum size yakın zamanda çözerler diye düşünüyorum.

Ben bu bilgisayarın RTX 2070 ekran kartlı modelini almak istiyorum ama malesef Türkiye'de bulamıyorum.
    Asus'u aradım müşteri temsilcisi n11 ve gittigidiyor sitelerinde yoksa yoktur diye cevap veren bir temsilcisiyle konuştum, Asus'un sosyal medya hesaplarından defalarca mesaj attım ama cevap alamadım.

Şuan alienware area 51 m modelinin Türkiye'ye gelmesini bekliyorum.
  • AliveFoto kullanıcısına yanıt
    https://www.akakce.com/notebook,1,2.html/145502,145504,145505
    Kardeş bak burada 2060 lı ve 2070 li laptop markaları var. MSİ ı Asustan daha iyi diyorlar. Bence MSi a da bir bak.
    yurtdışından sipariş ver

• MSI GE73VR 7RF (1070) kullanıyorum. Şimdiye kadar bir sorun yaşamadım. Laptop alacaksam MSI'dan şaşmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qoqoCAN -- 19 Şubat 2019; 11:59:29 >
  • Kameranın yeri çok kötü oyuncu laptoop'u diye oraya konulması saçma adam twitch'ten yayın yapmaya kalksa ne olacak ?

• quote:

Orijinalden alıntı: stalker(1979)

https://www.akakce.com/notebook,1,2.html/145502,145504,145505
    Kardeş bak burada 2060 lı ve 2070 li laptop markaları var. MSİ ı Asustan daha iyi diyorlar. Bence MSi a da bir bak.
    Aslında MSİ ge75 raider almak istiyorum ama panelinin İPS değilde TN olması ve g-sync'in olmamasından dolayı almak istemedim.

Yurt dışından alırsam sadece Dell alienware alırım Türkiye'de garantisini uzatabiliyorsun bu çok iyi bence. Yerinde destek çok iyi bir hizmet daha önce 3 yıl xps 15 kullandım 2 defa anakart değişimi yaptılar yurtdışından gelmesine rağmen 1 hafta olmadan adresime gelip değiştirdiler.

Şuan Asus gl703 gs laptopumu 6 şubatta servise verdim halen bekliyorum.

• AnadoluEfes kullanıcısına yanıt
    Twitch yayını yapacak olan adam (ya da para kazanacak olan diyim), laptop üstündeki 720p kamerayı mı kullanır Allah aşkına :D

Area51m görürsen selam söyle :d
    En dandirik varyantı şu an dolar kuruyla 16bin liradan aşağı etmiyor ki buraya gele gele üst seviyeden 1 2 temsili satmak için getirirler artık 40bin den :D

• SCAR kasalarda hep menteşeden şikayet ediyorlar fiyatı her ne kadar düşük olsa da insan ister istemez korkuyor açıkçası yoksa bunun 15.6 inç 2070'li olanı parasına göre çiçek.

• pubg orta ayarda 90-100 fps alıyorum ben. en düşükte 110-150 fps altına inmiyor. i3 8100 var evga sc gtx 1060 var. bir yerde bir yanlışlık olmalı

• Kerim5100 kullanıcısına yanıt
    Mesajdaki olayıda anlamamışsın video oyuncu laptoop'u kameraya zaten ihtiyaç duymaz gibi birşey söylüyor bende diyorum ki onca para verip laptoop alıyorsun oyuncular neden kameraya ihtiyaç duymasın twitch'ten yayın yapıyorlar ya demek istiyorum ayrıca kamerası olmayıpta twitch'ten yayın yapan bir sürü insan var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fps'in bu kadar düsük olmasının en önemli nedeni darboğaz yıpıyor olması pubgde yüksek ayarlarda bile 60 fps verip %55- 60 civarı kullanılıyor ekran kartı %100 kullanılması gerkiyor normalde tam pergormans için bende anlamadım vallahi ama başka rtx 2060 videolarında böyle değil o sırada msi afterburner de bir hata olmuş olabilir.

• RT için GTX 2070 ve üstü olması lazım ,videodan anladığım.

• Olay single Channel ram e sahip olunmasında. youtube da da yazmıştım. Şurdan izleyin ve bakın. Bu cihaz single channel fakat adamlar dual channel da test etmişler:
    https://youtu.be/RyI1ybG95JM?t=709

• beyler dota 2 de herşey ultrada 200-230 arası fps veriyor.Zaten dota 2 maksimum 240 fps verebiliyormuş.

• sesinin çok düşük olduğunu düşünüyorum.ne yapmam gerekir acaba bunun için.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.