Şimdi Ara

Asus ROG Strix RTX 3080 Gaming OC

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
2.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Alınık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 Asus ROG Strix RTX 3080 Gaming OC

Asus ROG Strix RTX 3080 Gaming OC tam modelidir. Kutu, kutu içeriği, fatura mevcuttur. Kasım ayında incehesap'tan alınmıştır. 4K oyunculukta kullanan bir kardeşimizden satın alınmıştır. Fiyat sondur, takas yoktur.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 20500 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 3 Mart 2023 Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Aras Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Kardeş çok merak ediyorum neden MSI olmaz. Ben MSI almak istiyorum. Benim bilmediğim sıkıntı nedir?

• Msi Ventus kartlar mining için uygun değil, haddinden fazla ısınıyor kardeş. Alıp almamak sana kalmış ben tercih etmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Msi trio3x olur mu? Asus ROG Strix RTX 3080 Gaming OC 

• Olur kardeşim.

• Palit Gamerock 3080 oc olur mu?

• GanjasCave kullanıcısına yanıt
    Isınmalı yoksa birde hafıza markasından ötürü mu?
  • ben ventus kullanıyorum, evga xc3 ultradan daha az ısınıyor aldığım en stabil kart ventus oldu.

• EmreTRNNN kullanıcısına yanıt
    Boyle bir sey mumkun degil hocam
  • sekohuso33 kullanıcısına yanıt
  • EmreTRNNN kullanıcısına yanıt

Ustam dikkat et geçende bizim arkadaş vramları arza verdi. İşlemci sıcaklı 50 derecelerde ama vram sıcaklığı 115 derecelere çıkıyor. Adamın 1200 euro çöp oldu. Fan hızı 90 dan aşağı ayarlamış

• Mesutzgvn M kullanıcısına yanıt

evet farkındayım sonradan ram ayarlarını 2100 e sınırladım. az kazsın sağlam kazsın. bilgi için teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.