Şimdi Ara

Asus ROG STRIX GTX 1080TI Fiyat Düştü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 Asus ROG STRIX GTX 1080TI Fiyat Düştü

Asus ROG Strix-GTX 1080Ti-11G Gaming 352Bit 11GB DDR5

Kutulu faturalı

Garantisi bitti

Garanti etiketi üzerinde

11.000TL

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 11000 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• türkerrr kullanıcısına yanıt

doları bilmem ama kart 12bin tl evet

• Zamanında bu kart 2 bin TL'ye kadar düştü vatan bilgisayarda arkadaşım ısrar etti de almamıştım şimdi 12 bin lira ikinci elinle 7 senelik karta bu fiyatlar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bu kart bende de var ve satmayı düşünüyorum öncelikle 7 yıllık değil bir şeyi abartmak için bir tarafınızdan sallamayın kart 5 yıllık ve 12 bin TL fazla evet. Garanti yok bir şey yok 2 seneye perti çıkar bu para verilmez 1080ti serisine. Bu seviyede para etmesinin tek sebebi MH değerinin hala güncelliğini koruyor olması.

• SkeironnWH S kullanıcısına yanıt

aynen dostum kart 4-5 yıllık

bu seri hala performansını tam koruyor soğutması çok iyi olduğu için

piyasayı görüyorsunuz normal 2 fanlı 1080 lere 9-10bin istiyorlar

rog 3 fanlı 1080ti gideceği rakam 11bin tl

şu an bu kartı güncel hangi kartla kıyaslarsın düşünelim. 2060 süperden iyi, 2070 ten iyi

peki bu kartlar kaça satılıyor 12-14bintl aralığına.

bendekinin garantisi bitmiş durumda ama performansını tam koruyor.

normal bu kıyaslama ile 12bin etmesi lazım

şu an ev taşıyacaz o açıdan 11bin tl son fiyatım olur isteyenler için

• lonely warrior kullanıcısına yanıt

Mining yüzünden hocam çünkü 1080ti 3060 ayarında kazım yapıyor bu yüzden de arada ki fiyat farkını koruyor bende satsam mı öldürene kadar kazsam mı diye kararsız kaldım şuan.

• kartı fiyatını siz belirlersiniz ama kartın piyasası o kartın satıldığı fiyattır bu paraya satabilirseniz o zaman piyasası budur demeniz daha doğru olacaktır.

• mb.gultekin M kullanıcısına yanıt

şu an 1080 ti ler 12bin ve üzerinden satılıyor

inansanız da inanmasanız da piyasabu. ha biraz pazarlıkla minimum 11 den satılıyor. 3060 la yarışan bu kart. performansı aynı soğutması çok iyi.

• lonely warrior kullanıcısına yanıt

tamam ,öyle diyorsanız öyledir siz sattığınız zaman fiyatı buraya yazarsınız bizde öğrenmiş oluruz pek tabi

Piyasa raydan çıktı iyice hocam 2 ay önce aldığım rtx3060ti fiyatı 2 katına çıktı ve satılan kartların çoğu garantisiz.Garantisi olmayan lhr 3070ti lere bile 20 bin istiyorlar.Bu tip kartları satanlarda genelde o kartların fiyatına bakarak bir fiyatlama yapıyorlar.Yinede rx6600xt fiyatına göre değerlendirilirse fiyat biraz pahalı.

• VolkanCOO kullanıcısına yanıt

Çal keke Çal hey gidi....

• Şu an Rog Strix 2060 super baksanız veya 2070 veya 2080 super veya 3060 ne kadar fiyatı 12bin altında zor bulursunuz

Bu piyasayı ben böyle yapmadım ki :)

1080 ti de performansını herkes biliyor kimse bu fiyata ağlamasın

O dönem bide yeni çıkmış bu kartlar bekleyelim çift fanlı modeller 3500-4000 e düşsün alırız diye herkes hesap yapıp yorumlar yazıyordu.Dolar 20 lira oluncada bugünleri konuşuruz.

• Aynı karta sahibim. Satıp 2080ti almak istiyorum. Değe mi acaba bilemedim (rtx umurumda değil). DLSS olması işime geliyor hepsi bu.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.