Şimdi Ara

ASUS ROG STRIX GeForce RTX 2070 , KUTULU,GARANTİLİ, FATURALI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 15
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 4 gün 17 saat 7 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • susuzdedeli (2 mesaj) SoNx27 (2 mesaj) Smoche. (1 mesaj) MrFantastiC (1 mesaj) REDSTONE (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (10 mesaj) Mobil (5 mesaj) Mini (1 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 ASUS ROG STRIX GeForce RTX 2070 , KUTULU,GARANTİLİ, FATURALI
    Merhaba,
    ürün komple sistemden söküldü. hiç bir sorunu yoktur. oc kesinlikle yapılmadı. kutusu VAR. ürün 3 yıl garantili olduğu için daha 1.5 yıl garantisi var. faturası mevcut. Stokta olmayan sitelerin fiyatlarınla karıştırmayın lütfenASUS ROG STRIX GeForce RTX 2070 , KUTULU,GARANTİLİ, FATURALI
    kargo bana ait.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.ASUS ROG STRIX GeForce RTX 2070 , KUTULU,GARANTİLİ, FATURALIASUS ROG STRIX GeForce RTX 2070 , KUTULU,GARANTİLİ, FATURALI
    Fiyat : 4750 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İzmir Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

|
    |

• Kutu olmayınca tabi fiyattan baya kırmışsınız, hayırlı satışlar.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 yerine 5 e falan mı bastiniz yanlışlıkla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ra0s123

3 yerine 5 e falan mı bastiniz yanlışlıkla
    https://forum.donanimhaber.com/kapali-kutu-gigabyte-rtx-2080-super-4900--145726027 2080 super'den daha performanslı galiba fiyatı daha yüksek.
  • Kameralar nerede?
  • 500daha artırırsanız 2080ti satanlara rakip olursunuz..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dh ikinci elin suyu çıktı. Ölücülerden sonra bir de keriz avcıları dadandı

• hocam ederinin altına satma bence rtx 3080 + 1500 lira gibi bi fiyata satabilirsin. o da kutu yok diye yoksa +2500 tl olurdu bence.
  • Hocam 2013 model Mercedes c180 ile takas olur mu boya değişen yok 86 binde

• cancantok c kullanıcısına yanıt
    Bilader kaç yıllık arabayı mı teklif ediyosun nerdeyse sıfır karta? Hocam bende 92 slx var kumandalı headers egsoz ile benim teklifim daha mantıklı benle takas et

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu karttan daha performanslı 1080 ti lar 3500 tl ye satılıyor ben şahsen kendi adıma konusuyorum rtx için gidipte tonlarca para vermem
  • Bu kart sanırım birkaç yıl daha uplanır.
  • 3060 ti 2080 Super'den bile hızlı + olarak 4000-4500 tl fiyatına sıfır olarak satılıcak 2080 ti harici artk bütün 2000 serisi kartların max 2.500 tl bandına inmesi lazım sonuçta 2. ek ürün alıyoruz sıfır değil
  • susuzdedeli kullanıcısına yanıt
    1080 ti bile olsa 1000 serisi kartlara bu devirde 2 bin tl den fazla verilmez + olarak Dlss ve RTX varken dahada +++ olarak drx 12 ultimate gelmişken hala nasıl 1080 ti 2070 den hızlı diyebiliyosunuz anlamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: SoNx27

1080 ti bile olsa 1000 serisi kartlara bu devirde 2 bin tl den fazla verilmez + olarak Dlss ve RTX varken dahada +++ olarak drx 12 ultimate gelmişken hala nasıl 1080 ti 2070 den hızlı diyebiliyosunuz anlamıyorum
    hocam dlss ve rtx tercihdir ben için önemli olan oyunlarda aldığım fps ve akıcılıktır sahsen bende gidip 2070 e 4500tl civarı para vermem... elinde gtx 1080 ti varsa direk 3000 serisi almak en mantlıklısı
    https://www.youtube.com/watch?v=SPhIrL2HfNs
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.