Şimdi Ara

ASUS ROG Strix GeForce GTX 970 4GB 256 Bit GDDR5 - DX12

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.

Not: iletişim için cepten arayın lütfen veya mesaj atın.

Yeni ekran kartı aldığım için satıyorum, hiç bir sorunu yoktur. Ekran kartı olarak çok performanslı bir modeldir.
    Asus serisinde STRIX serisi zaten kalite olarak kendini kanıtlamıştır. GTX 1060 serisine yakın performans vermektedir.
    Fanlar belli bir devire çıkana kadar ses bile duyamazsınız.
    Sistem olarak çoğunlukla akşamları veya hafta sonu kullanılmıştır. Kartın soğutma sistemini hava tutarak temizledim, kart kutusunda duruyor. Yeni sahibine hayırlı olsun.
    Ürün Bilgileri

Fabrikadan hız aşırtmalı çekirdeğiyle birlikte ASUS Strix GeForce GTX 970, sessiz ve serin oyun deneyimi sunar.
    Daha yüksek performans ve sıradışı oyun deneyimi için 1253 MHz hızlandırılmış saat frekansı.
    0dB fan teknolojisine sahip DirectCU II, düşük sistem isteyen oyunları tam sessizlikte, yüksek sistem gerektiren oyunları ise %30 serin ve 3 kat daha sessiz performansla oynamanızı sağlar.
    6 fazlı Super Alloy Power barındıran DIGI+ VRM, üst düzey verim, dayanıklılık ve performans için dijital güç sunar.
    GPU Tweaksaat hızları, voltaj, fan performansı ve daha fazla ayarı yapmanızı sağlar.
    GPU Tweak Streamingile ekrandaki her şeyi gerçek zamanlı olarak paylaşmanıza imkan sunar.

Grafik İşlemci
    NVIDIA GeForce GTX 970

Bus Veri Standardı - PCI Express 3.0
    Video Belleği - GDDR5 4GB
    Saat Hızı - GPU Boost Hızı : 1253 MHz
    GPU Hızı : 1114 MHz

CUDA Core - 1664
    Bellek Hızı - 7010 MHz (GDDR5)
    Bellek Arayüzü - 256 bit

Fiyat: 900 TL
    pazarlık yapılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat5555 -- 9 Nisan 2020; 12:26:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ekran kartının reklamınımı yapıon yoksa ekran kartını satıyomusun anlayamadım,
    Bir kamyon yazı var okumadım göz gezdirdim boş yapmışsın okadar, ama fiyat yazmamışsın.
    Ürün satarken fiyatı gizli tutma prensibini hiç anlayamamışımdır.
    Bana hep issiza çekmeye çalışmak gibi gelir burda açıkta konuşmayalım millet yorum yapmasın der gibi.
    Nese hayırlı işler
  • Ekran kartının reklamınımı yapıon yoksa ekran kartını satıyomusun anlayamadım,
    Bir kamyon yazı var okumadım göz gezdirdim boş yapmışsın okadar, ama fiyat yazmamışsın.
    Ürün satarken fiyatı gizli tutma prensibini hiç anlayamamışımdır.
    Bana hep issiza çekmeye çalışmak gibi gelir burda açıkta konuşmayalım millet yorum yapmasın der gibi.
    Nese hayırlı işler
  • jihadBH J kullanıcısına yanıt
    fiyat altta yazıyor
  • 650-700 lira ederi var.
  • kart satılmıştır.

• Selam usta. Son fiyatın nedir. Aliciyim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.