Şimdi Ara

Asus ROG Strix 6gb GTX1060 1150TL veya 980ti ile takas

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
3
Cevap
2
Favori
586
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Ekran Kartı >> Asus ROG Strix 6gb GTX1060 1150TL veya 980ti ile takas
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    56 Mesaj
    Referanslar: 7

Katılım Zamanı
    05 Kasım 2012

Durum
    Forumda değil

1
    1 Asus ROG Strix 6gb GTX1060 1150TL veya 980ti ile takas
    3 haftalık Vatan'dan aldığım ekran kartımı satıyorum. Faturası mevcut, kutu içeriği(hoş kutuda da bi halt yok ya) tamdır. Faturayı muhasebeciye teslim ettiğim için fotoğrafını koyamadım ancak alacak kişiye faturasını da vereceğim. Vatan'dan iki dakika gider çıkartırım. Kartı alana Need for Speed Hot Pursuit oyununu da veriyorum. En azından arşivinizde durur. Kart kutusunun açılması ve 3 haftalık "rocket league" oynamış olmam dışında sıfırdan farksızdır. herhangi bir sorunu, sıkıntısı yoktur. Sıfır gtx 1060 almayı düşünen varsa kaçırmasın derim. Vatan'dan 400tl, yurt içi ucuz başka yerlerden de 250tl kadar daha uyguna kartı alacaksınız. İzmir içi elden satış yapmak istiyorum. Karşılıklı kafalarda soru işareti olmaması açısından daha iyi olur.

Nvidia'nın yapmadığını yapıyorum. Orta segment kart alana oyun veriyorum daha ne yapayım?!

Fiyat: 1150 TL

Pazarlık ve takas yoktur. Sadece "izmir içi sağlam" gtx 980ti'ı olanlarla takas+ cüzi bi miktar nakit şeklinde konuşabilirim.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 1150 TL Teklifler : Henüz Teklif Yok Miktar : 1 Satılan Miktar : 0 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İzmir Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

|
    |

• Çavuş
    56 Mesaj
    Referanslar: 7

Katılım Zamanı
    05 Kasım 2012

Durum
    Forumda değil

fiyat 1150tl'ye düşürüldü. şu an güncelleyemiyorum. 980ti'ı olanlarla takas yaparım.
    |
    |
    07 Aralık 2016

Durum
    Forumda değil

Fiyat Takipte...
    |
    |
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
SEO
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.