Şimdi Ara

ASUS ROG Pugio II 399₺ (Dip Fiyat) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
308
Cevap
3
Favori
23.132
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkürler aldım bir tane ucuz diye ama bu ürünün kalitesi nasıldır hiç bir bilgim yok :D Ürün hakkında deneyimi olan var mı nasıldır necidir bu

• Arkadaşlar merhaba, mouse'yi kullanan oldu mu? Ben palm grip olarak kullanıyorum ancak mouse boyut ve tasarımı itibari ile claw kullanıma daha yatkın geldi bana. Mesela şuanki mouse'um oldukça büyük.

Videolarda incelediğimde ise bu konuda bi yorum bulamadım sanıyorum ki genel bi kullanımı var. Bu konuda deneyimi olan paylaşabilir mi?

Normalde uygun fiyatla güzel bir lenovo mouse'um var ancak kablosuzu bu fiyata görünce kendimi tutamadım heran ihtiyacım yoktu ama aldım yorumu ile belirebilirim çok aradayım  

• Kampanya uygunluğu hızlı mi belli oluyor? İade gelmezse almak istemem açıkçası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ve evet ihtiyacım yoktu ama aldım mesajı ile karşıızdayım :) Kampanyayı haber veren arkadaşlara teşekkürler. Açıkcası size güvenip aldım. Mouse geldiğinde açmayacağım. Kampanyalardan yararlanamazsam geri iade etmeyi planlıyorum çünkü :)

• Antocio kullanıcısına yanıt
    Eğer adımları sorunsuz yaparsanız 1-1.5 ay içinde ödemeler hesabınıza ulaşıyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ahmetnbr kullanıcısına yanıt
    Hafif mouselara alışkansanız biraz ağır gelebilir

• Sipariş vermeden önce yapmamız gereken birşey var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • akinci48 A kullanıcısına yanıt
    Yok, normal alışveriş yapar gibi alın, ürün elinize ulaşınca kampanya linklerindeki talimatları uygulayın

• quote:

Orijinalden alıntı: noprektam9113

evet normalde bitmişti sonra uzattılar 31 ağustosa kadar, genelde 1 ay kadar sürüyordu 100tl ödemeyi almam ama diğer seçenek olan 20 dolar gamesplanet kodunu seçtiğimde hemen gönderiyorlardı kodları

Teşekkürler hocam, mouseun sarjı ne kadar gidiyor?

İstenildiğinde kablolu kullanılabiliyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Worcestershire -- 13 Ağustos 2021; 19:34:43 >
  • Rgb si açık yada kapalı olması baya fark ediyor, kapalıyken 3-4 gün yetiyor ama rgb li şekilde 2 gün falan, 3 çeşit bağlantı şekli var, bluetooth, wireless, kablolu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noprektam9113 -- 13 Ağustos 2021; 19:38:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: noprektam9113

Rgb si açık yada kapalı olması baya fark ediyor, kapalıyken 3-4 gün yetiyor ama rgb li şekilde 2 gün falan, 3 çeşit bağlantı şekli var, bluetooth, wireless, kablolu.

Kablolu kullanımla kablosuz kullanımını kıyasladığınızda gecikme hissediyor musunuz?

Çok terletiyor mu razer viper mini var dokusundan mıdır kaplamadan mıdır anlamadım steelseries sims 4 edition mouseum kadar kesinlikle terletmiyor. Hatta şu kavurucu sıcaklarda bile elimde hafif nemden öte gitmedi.

• Gecikme yok zaten artık günümüz wireless gaming mouselar bu konuda çok iyiler, terletme konusunda yazın kenarlarda hafif kayma oldu diyebilirim.

• noprektam9113 kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın teşekkürler hocam.

• Sipariş verdik bakalım. Umarım geri ödemeleri alırız... Teşekkürler konu sahibine...Adamsın...

Ben kullandım hocam palm tutulabilir küçük bir mouse değil kaliteli ama ben iade ettim sorun çıktı arka kapak sorunluydu bastırınca ses geliyordu biraz uğraştırdı ama sonunda iade aldılar ben 550 den almıştım bir de 300 tl için sorun çıkmassa çok iyi

• sefaetgu52 kullanıcısına yanıt

Yorumunuz için çok teşekkürler hocam içim rahatladı :) Ben zaten iadeleri bekleyene kadar açmayacağım zaten. Eğer para iadeleri yolunda giderse hayırlı olsun, eğer hiçbir iade yatmazsa ben de mouse'u iade etmeyi düşünebilirim. Belli olmaz belki de kullanırım bilmiyorum :)

Tekrardan teşekkürler yorumunuz için

para iadesi yatana kadar 14 günlük süren dolar zaten, asus geç yatırıyordu bu tür iadeleri.

fiyat baya iyi gözüküyor yalnız €80-90 civarında yurtdışı fiyatı

• bu mouse kronik wireless çalışmada kopma var bilginiz olsun

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.