Şimdi Ara

Asus ROG Phone II için Corona yüzünden stoklarda sıkıntı çekiliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Asus Hindistan kolu tarafından yapılan açıklamayla belirtildiği üzere firmanın akıllı telefonu ROG Phone II, Çin başta olmak üzere Asya kıtasını etkisi altına alan Corona Virüsü sebebiyle üretim hatlarında kendisine kolay kolay yer bulamıyor. Buna bağlı olarak cihazın dünya çapında stoklarda olması zaman alacak.

Ayrıca Bkz.Edge tarayıcısı, zararlı uygulamaların indirilmesini engelleyecek

Geçtiğimiz günlerde açıklama yaparak Çin’deki mağazalarını 9 Şubat’a kadar kapatan Apple, iPhone üretim hatttında sıkıntılar olup olmayacağına yönelik ise Foxconn açıklama yapmak zorunda kalmıştı. Çin’de virüsün kontrol altına alınıp alınamamasına bağlı olarak ölümler kol gezerken elektroniklerin akıbetini düşünmek de sanıyoruz ki pek akılcı olmayacatır.

• Bu Corona virüsü belki de bütün her şeyin tek bir ülkeye bağlanmaması gerektiği dersini verebilir. Yumurtaların hepsi tek sepete konulmaz.

• Bize virüs olmadan da gelmiyordu zaten. Şuan telefon ihtiyacım yok ama olsa kesinlikle Rog Phone II almak isterdim.

• Aga bee bu haberi rog phone 2 den görüyorum yak yak

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.