Şimdi Ara

★★★Asus ROG Phone 2★ANA KONU★★★ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
256
Cevap
8
Favori
20.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: engosen2580

Imei atilmis cihazlara demek istedim biraz yukarda unlock olmuyor bu yizden tikandik kaldik gibi birseyler yzilmista o yuzden sordum
    Ha evet ota güncellemesi almıyor sanırım imei atılımış cihazlar ama içinden yükleme yada Raw yükleme ile güncelleme oluyor.Unlock olayı ise Asusun sitesindeki unlock tool nedense çalışmıyor ama farklı ve biraz karışık bir yolla tekrar unlock yapılabiliyor cihaz.
  • İmei yazılı cihazda Asus unlock programı ağ bağlantısı hatası veriyor. İmei Asus ile paylaştığı için yazılı olan imei sorun çıkartıyor sanırım.
  • rottice kullanıcısına yanıt
    Evet aynen öyle, bazı kişiler asus server kapalı ondan öyle diyor bence imei atıldığı için hata veriyor. Ben unlock için 1903 sürümlü eski bir raw dosyasını kullanarak unlock yaptım sonra cihazı CN den WW ye çevirip son güncelleme olan v25 i yükledim ve tekrar kilidi kapattım. Şimdi ise resmi sürüm güncellemeleri yerelden yükleyebiliyorum CN iken bu olmuyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtunc52

Evet aynen öyle, bazı kişiler asus server kapalı ondan öyle diyor bence imei atıldığı için hata veriyor. Ben unlock için 1903 sürümlü eski bir raw dosyasını kullanarak unlock yaptım sonra cihazı CN den WW ye çevirip son güncelleme olan v25 i yükledim ve tekrar kilidi kapattım. Şimdi ise resmi sürüm güncellemeleri yerelden yükleyebiliyorum CN iken bu olmuyordu.
    Sizde imei yazılı değil di mi ?
    Yazılı tabiki
  • quote:

Yazılı tabiki
    Bende de yazılı ama unlock yapamıyorum işte. Hangi yolu izlemem gerekir? Var mı bir link ya da dosya ?
    Bu konuda bir dosya var xda falan yok vietnamlı bir gruptan almıştım linki bulursam atarım ama işin sonrası var dikkatlice yapmalısınız.Pc nizde minimal adb fastboot kurulu olmalı işlem sanırım sadece win10 64 bit de oluyor.
  • quote:

Bu konuda bir dosya var xda falan yok vietnamlı bir gruptan almıştım linki bulursam atarım ama işin sonrası var dikkatlice yapmalısınız.Pc nizde minimal adb fastboot kurulu olmalı işlem sanırım sadece win10 64 bit de oluyor.
    İmei yazılı olmayan eski cihazımda CN to WW yapmıştım zaten. Kullanımını biliyorum. Ama bu imei yazılı cihazda yapamıyorum.
  • Cihazın IMEI kaydını uzaktan yapabiliyorlar mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • saitates kullanıcısına yanıt
    Pm attım
    Önceki cihazın pasaport kayıtlımıydı? Şu haldede unlock yapılabilir
  • Önceki kayıtsızdı.
  • Arkadaşlar sanırım Rog 2 ler, ülkemizde kullanmak için gereken işlemin ilk sırası olan unlock tool işlemi bir çok cihazda şimdlik çalışmıyor.
  • Orjinal imei yazılı cihazda bir az önce tekrar denedim sorunsuz çalışıyor. Ama imei yazılı cihazda gene ağ bağlantısı hatası verdi.
  • Bu telefondan almayı düşünüyorum. Pil ömrü nasıl acaba 120hz ile kullanırken? Birde cihazı imei atılmamış olarak alsam bu işlem zor mudur bilen biri pm atarsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

Bu telefondan almayı düşünüyorum. Pil ömrü nasıl acaba 120hz ile kullanırken? Birde cihazı imei atılmamış olarak alsam bu işlem zor mudur bilen biri pm atarsa sevinirim.
    90hz normal kullanım, 120hz ile oyun oynuyorum. 2 günde bir şarja takıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rottice

90hz normal kullanım, 120hz ile oyun oynuyorum. 2 günde bir şarja takıyorum.

Alıntıları Göster
    Aldığınız ekran süresi nedir?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Evet imei atılınca asus tekrardan ota desteği ve unlock desteği vermiyor. Ama diyelimki bendeki cihaz gibi imeinin birisi klona yakalanırsa tekrar unlock olmayan cihaz nasıl unlock edilecek mesel bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: chevanton

Ya arkadaşlar Allah için şu arkadaki RGB isiklandirmasini nasıl değiştireceğim bir yardımcı olabilir misiniz? Kafayı yiyeceğim :)
    Armoury uygulamasına gir sistem ısıklandırmasında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.