Şimdi Ara

asus rog matrix 290x aldım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar dün hepsibuaradadan hediye çekimi de kullanarak 1590 tl ye 9 taksitle asus rog matrix 290x aldım bunu almamın sebebi dhaa önceki ekran kartım safirdi yandı pert oldu kendi kendine 4-5 yılda özel komponentler kullanan bir kart almanın mantıklı olcağını düşündüm bende lakin fiyat konusundan evga 980 gtx 4 gb avrupa online mağazasından tek çekim paypalle alınca 1500 civarına geliyor tek çekime yeterli param yoktu 980 in 290x ten performanslı olduğunu biliyorum bu kartıbu fiyata 3 yıl asus garantili almakla yanlış mı yaptım şimdiden yorumda bulunanlara teşekkür edeirm

• 1500 tl cok gibi geldi bana gtx 970 alabilirsin 1100 1300 tl arasında değişiyor Türkiye piyasası

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • theyapici kullanıcısına yanıt
    Öncelikle hayırlı uğurlu olsun fakat ürünü çok pahalıya almışsınız, 290x Lightning 1300 küsüre satılıyordu birkaç ay önce Vatanda. Keşke temiz ikinci el 780ti Classfied alsaymışsınız daha iyi olurmuş, hayırlı günler :)
  • 970 veya 700 serisini hiç düşünmedim bu dediğim 2 karttan birini alacaktım
    http://eu.evga.com/products/moreInfo.asp?pn=04G-P4-2983-KR&family=GeForce%20900%20Series%20Family&uc=EUR
    evgayı alamadım asusu aldım
  • az önce aldım kargoyu kutunun dışı o kadar pis ki anlatamam yani yerlerde sürüklesen bu kadar olmaz yazdım yenisini gönderin bunu yollayacağım diye bakalım
  • İkinci el güzel bir 780 ti daha iyi bir seçim olurdu, hem de ucuza gelirdi.
  • Su anda alincak kart degil hele o fiyata.Nerdeyse hic kullananda gormedim 290x matrix.Ondan depoda curuyup gitmistir o kutu :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

Su anda alincak kart degil hele o fiyata.Nerdeyse hic kullananda gormedim 290x matrix.Ondan depoda curuyup gitmistir o kutu :D

valla belkide depoda beklediği için öyle olmuştur ama aynı paraya evga 980 alırım bu ne rezillik ya kutu kendinden geçmiş inanın koruma bandı kapalı da o da sonradan mı vuruldu kim bilir?
  • keşke 980 özel tasarımlardan birisinden alsaydın
    ama gene kart çok güzel bir kart hayırlı olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.