Şimdi Ara

ASUS ROG GL752VW-DH71 (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
704
Cevap
11
Favori
20.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    anlayabildiğim kadarıyla, seçtiğin adrese kargolama yapılamıyor. siparişi tamamlamak için yeni adres seç.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • asdmert11 A kullanıcısına yanıt
    pc im olsaydı team wiever ile kontrol ederdim

• zip kodu giriyorum yanlış diyor ondan mı acaba
  • sdryvz kullanıcısına yanıt
    Prime Day bu yıl 12 temmuzda sadece amazonun prime Üyeleri icin geçerli bir indirim günü . Amazonun dediğine göre black friday den daha fazla indirim olacakmış . Tabi bu indirimden yararlanmak icin prime üye olmak Lazım o da yıllık 79 dolar zannedersem. Ama ilk ay bedava ve ilk ay sonunda iptal ettirilebiliyor.Bizde tabii ki indirimden faydalanıp iptal ettireceğiz .
    Wedding gift ise evlenecek olan kişilere yüzde on indirim hediyesi ama indirim 100 doları Geçmiyor . Evleneceğim diye 1 ay sonrasına veya daha ileri bir tarihe olması Lazım kayıt yaptırıyorsun . Daha sonra evlilik tarihinden itibaren Başlayan 3 aylık bir zaman içinde bu indirimi kullanıyorsun

• sdryvz kullanıcısına yanıt
    http://alisveris-yurtdisi.blogspot.com.tr/2015/09/amazondan-10-indirim-alma-yontemi.html?m=1
    Wedding gift olayının anlatımı bu

• wedding gift benlik değil ama prime day iyi görünüyor. 79 dolar verip 79 dolar indirim verirse kötü olur.
  • Prime üyelik ilk bir ay bedava prime Day de kullan sonra iptal ettir

• Program yüklemek için Wifi kapatmıştım. Bilgisayarı yeniden başlatıp açınca Wifi bağlantısı tamamen kayboldu. Hiç bir kablosuz ağı görmüyor. Başka bilgisayardan Asus sitesinde bulunan kablosuz driverlerin tamamını indirip kurdum. Sorun hala çözülmedi. 4 gün önceki bir tarihe sistem geri yükleme yaptım. Var mı böyle bir sıkıntı yaşayan? İnternetten çözümleri denedim olmadı.

çözüm: wifi kartı devre dışı olmuş bir şekilde. aygıt yöneticisinden tekrar aktif ettikten sonra driver güncellemesi yaptım ve sorun çözüldü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MelwiN -- 13 Temmuz 2016; 18:54:14 >
  • Arkadaşlar merhaba. Bilgisayar dün elime ulaştı. Arka kapağı açtım Samsung 950 proyu denedim cuk oturdu fakat biostan görmedi. 850 pronun girişleri biraz farklı okuduğuma göre 850 pro almalı mıyım alanlar soket girişlerinde Bi sıkıntı yaşadı mı ?

• Hocam bildiğim kadarıyla 950 desteklemiyor bilgisayar 850 destekliyor sadece m2 olarak
  • Hydros kullanıcısına yanıt
    Dün 950 taktım slota tam oturdu ama okumadı. 850 slota oturuyor mu emin olamadım. Slotları aynı olup 850 yi takabilenler var sanırım

• Ürünün Türkiyeye gönderimi bittimi yani ? ASUS ROG GL752VW-DH71
  • meyveli_lahmcun M kullanıcısına yanıt
    öyle yazıyor
  • gumrukte islem yapilan cihaza vergi iadesi gelmez degil mi? siz kabloyu cevirici ile mi kullaniyorsunuz eski laptoplarin adaptor kablosuyla kullansam sorun olurmu? orj kablo 7A 125V, bendeki 16A 250V

• Merhabalar.

Amazondan bu cihazı getirten arkadaşlar garanti olayını nasıl hallediyorlar? Türkiye'de geçerli bir garantisi var mıdır bu cihazın?

• jedaynayt J kullanıcısına yanıt
    TR Garantisi yok..
    uluslararası garantisi amazon var zaten. herhangi bir sıkıntıda amazona yollayabilirsin.
    Yada TR de Ücretli tamir ettirebilirsin.
    Alalı 1 sene olucak neredeyse.. henüz bir sorun yaşamadım.
  • ahmetddr kullanıcısına yanıt
    asus turkiyeye sordum garantisi var dendi ?
  • merhaba arkadaslar laptopu 3 aydan berı kullanıyorum fakat fanın ılk alındıgından berı dengesız çalıstıgını hıssedıyorum ... 10 sn çalısıp duruyor arada sonra tekrar 10 sn durup çalısıyor vs normal mi bu ?
  • MertZenginn M kullanıcısına yanıt
    ee süper o zaman, henüz bir sıkıntımız olmadı ama olursa garantisi varsa bu acayip süper bir durum..

fan sesiyle ilgili de yaklaşık 1 senedir kullanıyorum. hiç fan sesi duymadım...
  • http://www.vatanbilgisayar.com/asus-gl752vl-core-i7-6700hq-2-6ghz-16gb-ram-1tb-128gb-ssd-17-3-gtx965m-4gb-w10.html Hocam bu bilgisayar şimdi alınır mı bu fiyata yoksa yeni versiyonunu mu bekleyelim

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.