Şimdi Ara

ASUS ROG GL752VW-DH71 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
704
Cevap
11
Favori
20.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: innocent_

Kargo i parcel den bugün çıkmış. Şu yonca kablo işini bi araştırayım ben.

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/power-kablosu-power-yonca-3-gozlu-1-8-metre-196438800 böyle olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psychopatia

garanti için asusla görüşmedim. ilk başta içinden çıkan kabloyu 2 liraya topraklı priz alıp değiştirdim. siyah beyaz pek uyumlu olmadı eski bozuk leptabımın kablosu oluyordu onu taktım. bios 205 le geliyor ben 207 yükledim şimdi baktım 210 güncellemesi çıkmış. ekran parlağından şikayetim yok gayet yeterli, biraz kısarak kullanıyorum. ssd elimde mevcut 2 adet 240gb raidde duruyor bozmak istemedim yakın zamanda samsung m2 256 gb ssd alacağım. win10 la geliyor kutuda veya dizüstünde lisans anahtarını yoktu.

bende evo 256 m2 almayı planlıyorum şu laptobun acısı biraz hafiflesin yeni sistemlerse anakart ile windows eşleştiriliyor ve 1 kez windows etkinleştirildiğinde bir daha keye ihtiyacınız olmuyor en azından win 10 da böyle. peki içindeki windows kurulu mu geldi siz mi kurdunuz siz kurduysanız türkçe dil desteği var mıydı?

•  ASUS ROG GL752VW-DH71

Kullandığım laptopun kablosu bu şekilde sanrım olacaktır. Bilgiler için teşekkürler. En çekindiğim tn panel idi memnun kaldiginiza göre çekinerek br şey yok. Ben de ev 850 alacağım indirim bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi innocent_ -- 5 Ocak 2016; 23:55:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • innocent_ kullanıcısına yanıt
    kargo edison dan çıkış verildiyse rotar yapmazsa 4 gün sonra falan geliyor. uçağım varış tarihinihttp://www.pts.net/ bu siteye bildiriyorlar. benim uçak 2 kez rotar yaptı 3. belirtilen tarihin ertesi günü teslim ettiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: innocent_

ASUS ROG GL752VW-DH71

Kullandığım laptopun kablosu bu şekilde sanrım olacaktır. Bilgiler için teşekkürler. En çekindiğim tn panel idi memnun kaldiginiza göre çekinerek br şey yok. Ben de ev 850 alacağım indirim bekliyorum.

evet bu olur

•  ASUS ROG GL752VW-DH71

Tamamdır o halde emektar yine işimizi görecek gider ayak :)

• kartel1 K kullanıcısına yanıt
    win yüklü geliyor. 10 15 dk hazır hale geliyor. türkçeyi win update den indirdim.
  • Psychopatia kullanıcısına yanıt
    Edisondan çıkmış lakin verdiğiniz sitede yine aynı gönderi kodu ile mi aratacagiz yoksa i parcel ile iletişime mi geçelim. 4 gün çok iyi süre ama gümrük baya bir uzun sürer gibi. Umarım kimlik no için bi daha bekletmezler bizi zira amazonda kayıtlı kimlik bilgilerim.

direk i parcel kodunuzu yazın veri girişi büyük ihtimal yapıldı uçak iniş tarihi falan not düşülmüş olabilir.
     ASUS ROG GL752VW-DH71

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psychopatia -- 6 Ocak 2016; 2:05:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psychopatia

win yüklü geliyor. 10 15 dk hazır hale geliyor. türkçeyi win update den indirdim.

aslında kurarken seçtirmesi lazımdı ama olsun teşekkürler son olarak batarya performansı denildiği kadar kötü mü yani bir buçuk saat dayanmıyor mu?
  • Faydalı bilgiler için teşekkürler...

05 Oca 2016, Salı12:35 Veri Girişi Yapıldı; Varış Bekleniyor...

• http://www.amazon.com/gp/product/B01578ZK9A?redirect=true&ref_=ya_st_dp_summary

Ürün yeniden 999 dolar.

Teşekkürler, akşam gezinirken gördüm fiyatın tekrar düştüğünü fakat hala kararsızım açıkcası. Pek anlamıyorum teknik özelliklerden, e haliyle diğer bilgisayarlar arasında bir kıyasta yapamıyorum. Sizce gerçekten değer mi bu ürünü almaya, yani bu fiyata en iyi ürün bu mudur hocam?

• Hala düşünüyorum. Bu asus aklıma çok yatmıştı ki gtx970m li acer gördüm.
    http://www.amazon.com/gp/product/B0161BJG06?psc=1&redirect=true&ref_=ox_sc_act_title_1&smid=ATVPDKIKX0DER

Türkiyeye gönderimi de mevcut ips panel. Fakat kararsızım ekran kartı için bu kadar vermek mantıklı mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mprist

Hala düşünüyorum. Bu asus aklıma çok yatmıştı ki gtx970m li acer gördüm.
    http://www.amazon.com/gp/product/B0161BJG06?psc=1&redirect=true&ref_=ox_sc_act_title_1&smid=ATVPDKIKX0DER

Türkiyeye gönderimi de mevcut ips panel. Fakat kararsızım ekran kartı için bu kadar vermek mantıklı mı ?

Elbette artıları var attığınız ürünün ama arada 2 bin lira fark var. 3500 3600 tl bandında pek rakibi yok asusun. 5 buçuk da bi laptopa ben vermezdim. Aradaki 2bin ile masaüstü toplanir:)

• İşte değer mi değmez mi ona kararsızım. Genelde render ve arasıra oyun için kullanıcam.
  •  ASUS ROG GL752VW-DH71

Canavar Türk topraklarında.

Almak icin seni bekliyorum :)
    Özellikle stress test + sicaklik degerleri

• Fascism kullanıcısına yanıt
    Siz şimdiden listeyi hazırlayın ben ona göre güzelce dilediğiniz programı kullanayım.

• XwarcraftX kullanıcısına yanıt
    neyse öğreniriz herhalde

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.