Şimdi Ara

ASUS ROG GL553VE KASMA SORUNU

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
2
Cevap
0
Favori
397
Tıklama
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Ultrabook >> Asus >> ASUS ROG GL553VE KASMA SORUNU
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    62 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba. 5 aydır başlıkta belirtiğim modeli kullanıyorum. PC'den çok anlayan biri değilim. Oynadığım tek oyun Formula 1 2017 oyunu ayrıca payday 2 yüklü onuda arkadaşım oynuyor ancak uzun süredir laptopta çok ısınmanın yanında artık oynanmayacak derecede kasma oluyor. Oyunu resmen oynayamıyorum.

Ayarlarım GEForce uygulmasında optimize edilmiş şekilde. Ayrıca ekran kartı driverını silip tekrardan da yükledim ancak sorun çözülmüyor napacağımı bilemedim.

Sizce servise göndermeli miyim veya tavsiye edebileceğiniz başka yöntemler var mı?

Not: Ayrıca oyun oynarken fanı max yapsam bile sıcaklık nadiren 80 derecenin altını görüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prfssr -- 16 Ağustos 2018; 22:5:12 >

|
    |
    bildigim kadarı ile tek fanlı oldugundan ısınma problemı olur ve bu yuzdende yavaslamalar olur. GPU zorlanmaması ıcın fps degerlerini sabitleyebilir. Cpu içinde voltaj ayarlarını %85 lere cekebilirsiniz. Yaz sıcagında Allah kolaylık versin
    |
    |
Reklamlar
SEO
kolayoto.com
Sohbet
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,177
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.